Nieruchomości

240 119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

570 000 zł50,26 m² 11 341,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż atrakcyjny apartament 2 pokojowy znajdujący się na parterze budynku z 2008 r. usytuowanego na nowoczesnym osiedlu w Grzybowie, z dala od zgiełku miejskiego. Nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł80 m² 46,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować funkcjonalny, przestronny apartament o powierzchni 80m2 znajdujące się przy ulicy Bronowickiej w dzielnicy Krowodrza. Apartament Apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

34,39 zł/m²101,78 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal biurowy - 101,78 m2 | Mielec, blisko rynku. Oferujemy do wynajmu przestronny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni ok. 102 m2 po podłodze, zlokalizowany w Mielcu, w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

994 400 zł312,08 m² 3 186,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:137 m²

Bogatynia - ul.Daszyńskiego 4 * kamienica z najemcą (bank) * kamienica rok budowy 2002, położona na działce o pow. 137m2 * pow. użytkowa budynku - 312 m2 * parter + piwnica (pu) - 163,33m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

959 000 zł2 340 m² 409,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Węglin | 23 ary | działka pod domy / bliźniaki / usługi Na sprzedaż: działka budowlana z potencjałem - Węglin, lublin Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 0,2322 ha.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł1 305 m² 306,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Kobierzycach o powierzchni 1305m2, położona w spokojnej okolicy. W miejscowości znajduje się wszystko co potrzebne do wygodnego życia m.in.: szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł80 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament do wynajęcia 80m2, 3 pokoje w centrum, przy ul. Siennej. Cena wynajmu 5.500,00 PLN miesięcznie plus opłata do administracji budynku w wys. 1.444,00 PLN. Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł66,43 m² 9 017,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane w urokliwej, zielonej okolicy Dąbrówki koło Poznania idealne dla rodzin ceniących komfort i bliskość natury. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 477 zł68,93 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Płozy

Płozy,warmińsko-mazurskie

109 000 zł1 488 m² 73,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Płozach koło Szczytna o pow. 1488 m2. Działka znajduje się w dobrej lokalizacji - na początku miejscowości, bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

329 574 zł28,91 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47 mieszkań na 5 kondygnacjach o powierzchniach od.

Szczegóły ogłoszenia

22 750 €6 500 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od zaraz atrakcyjna powierzchnia magazynowa z nowoczesnymi powierzchniami biurowo-socjalnymi w strategicznej lokalizacji w Gliwicach. Oferowana powierzchnia na podnajem to.

Szczegóły ogłoszenia

66 zł/m²25 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia o powierzchni około 25m2 w samym centrum Rumi przy głównej ul. Henryka Dąbrowskiego. Lokal znajduje się na parterze w pasażu handlowym wśród innych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

792 000 zł72 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości My Home prezentuje na sprzedaż nowe przestronne i komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Małopolskiej, w doskonałej i poszukiwanej części miasta. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł2 100 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona pacela budowlana o powierzchni 0,2100 ha w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z funkcją.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 806 m² 66,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Ciechocinku przy ul. Wołuszewskiej - blisko do ciechocińskich Tężni Oferujemy do sprzedaży działkę w Ciechocinku z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł270 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:607 m²

Oferujemy do sprzedania dom wolnostojący oddany do użytku w 2000 roku w spokojnym zaułku Wapnicy. Wapnica to wieś położona na wyspie Wolin, około 5 km na południe od Międzyzdrojów, nad.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Zielonki,małopolskie

1 420 000 zł120 m² 11 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:201 m²

Sprzedam piękny, estetycznie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej położony w Zielonkach na małym, kameralnym osiedlu. Prezentowana nieruchomość ma 120 m2 powierzchni całkowitej,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł92,08 m² 2 986,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny o powierzchni 92,08 m2 w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Dworcowej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł121,10 m² 8 670,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Wrocław Nadodrze ul. Łokietka nieruchomość: oferujemy państwu mieszkanie o łącznej powierzchni 121,1 m . Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w kamienicy 5 piętrowej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

13 344 zł417 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia magazynowo - produkcyjna z biurem Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna wykonana w technologii żelbetowej, niepodpiwniczona, ogrzewana, 1 brama wjazdowa, możliwość parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 415 zł54,57 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowa inwestycja na mapie Rzeszowa! Mieszkanie o powierzchni 54,57m2 z prywatną loggią znajduje się na ostatnim poziomie ośmio.

Szczegóły ogłoszenia

154 556 zł795 m² 194,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę Białuń, nr 112/27, 795 m Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 795 m , zlokalizowana w atrakcyjnej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł55,18 m² 5 255,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,18 m wraz z piwnicą, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł135,50 m² 10 258,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:888 m²

Na sprzedaż Atrakcyjny dom w Rydzewie ul. Orzechowa 4, gm. Miłki nad jeziorem Niegocin! Na sprzedaż piękny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 135,5 m na działce nr 318/30,.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²48,04 m² 2 162 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel.   Do wynajęcia lokal biurowy znajdujący się w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2023 roku. Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł3 000 m² 98,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki położonej w malowniczej miejscowości Bobrowa, w gminie Zabłudów. Nieruchomość o powierzchni 3000 m2 jest idealnym wyborem dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

36,30 zł/m²135 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Lokal medyczny 135 m na wynajem Łubianka, idealny pod przychodnię lub usługi Na wynajem w pełni funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 135 m , zlokalizowany w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 021 zł45,69 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,69 m2 w nowej inwestycji Osiedle na Wzgórzu w Centrum Miechowa przy ul. Daneckiej. Mieszkanie jest usytuowane na drugim pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

20,40 €/m²634 m² 12 934 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do podnajmu nowoczesne biuro o powierzchni 634 m zlokalizowane na 6. piętrze prestiżowego biurowca Q22 przy Al. Jana Pawła II 22 - w samym sercu biznesowego Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł38 m² 13 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Czy szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które będzie idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako pewna inwestycja pod wynajem? Ta nieruchomość łączy w sobie klimat przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

23,81 zł/m²210 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok. 210 m 2 ( całe piętro ) na terenie ogrodzonym na Bemowie. Do wprowadzenia po remoncie po poprzednim Najemcy. Okna dachowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł48 m² 7 083 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wojkowice, na sprzedaż mieszkanie w niskim 4-piętrowym bloku. Powierzchnia 48m2 2 oddzielne pokoje, kuchnia widna, przedpokój, łazienka z wc, balkon. 2 piętro Mieszkanie do odświeżenia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Pilzno

Pilzno,podkarpackie

17,32 zł/m²894,85 m² 15 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 894,5 m2, położony przy ruchliwej ulicy w centrum Pilzna 500 metrów od drogi E94 i 1000 metrów od rynku w Pilźnie. Wejście od ulicy prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł57,18 m² 10 125,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wróciło do sprzedaży - ostatnie wolne! Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 57,18 m2 z ogrodem ok. 70 m2 (segment skrajny) w nowej inwestycji na północy Rzeszowa przy bocznej ul.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł53,40 m² 8 408,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atuty mieszkania: mieszkanie idealne pod inwestycjecicha i spokojna okolicaustawne i dobrze doświetlone pokoje gotowe do zamieszkania lub lekkiego odświeżenia Funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł28,63 m² 5 413,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 28,63 m , zlokalizowane przy ul. Mireckiego 51 w Sosnowcu. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł100,10 m² 6 484 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:139 m²

Dom dla rodziny 100 m | ogród | ogrzewanie podłogowe | przy polu golfowym | blisko Trójmiasta Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Takie, gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okolica spokojna, w pobliżu ośrodek zdrowia, kościół, sklepy. Osiedle świetnie skomunikowane z innymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł38 m² 19 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż prywatne nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie we Wrocławiu o łącznej powierzchni użytkowej 37,6 m kw, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku mieszkalnym, składa się.