Nieruchomości

240 058 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

340 000 zł45,03 m² 7 550,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 45,03 m2, które dzieli się na: - salon z aneksem kuchennym (19,15 m2) - Pokój (12,32 m2) - Łazienka (7,13 m2) - Przedpokój (3,4 m2) -korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł88,70 m² 3 156,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3- pokojowego mieszkania z potencjałem w Brzegu. Lokal o powierzchni 88,70 m2, składa się z: - osobnej kuchni, - trzech pokoi - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

68,57 zł/m²17,50 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa oferta to nowa promocja! Cena z ogłoszenia dotyczy pierwszych lokali, później wzrasta. Nie czekaj zatem z telefonem! Oferujemy do wynajęcia 11 niezależnych lokali biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł158,50 m² 7 571 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 6. pokojowe mieszkanie, o pow. 158,5 m kw., usytuowane na II piętrze odrestaurowanej zabytkowej kamienicy, położonej w samym sercu Katowic, przy ul. Mikołaja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 800 000 zł3 724 m² 483,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę w super lokalizacji na Flisach w Bydgoszczy Na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkalną jednorodzinna objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł97,89 m² 7 712,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament premium - rybnik, ul. Leszczyńskiego 74 m + taras + garaż + miejsce postojowe - 755 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy apartament klasy premium położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł270,60 m² 5 543,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż dobrze prosperujące Centrum Alergologii z gabinetami lekarskimi zlokalizowana w Łodzi przy ul. Kopernika 67/69 na I piętrze, działająca nieprzerwanie z podpisaną umową.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł12 200 m² 114,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne przy dk94 Machowa, gmina Pilzno (podkarpackie) Łącznie: 1,22 ha (82 a + 40 a) Lokalizacja i otoczenie Nieruchomość położona w obrębie Machowa (gmina Pilzno),.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł3 123 m² 78,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: ogrodzona działka 0,3123 ha Lask Wielkie, gm. Kalinowo Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 0,3123 ha (3123 m ), położona w spokojnej, zielonej miejscowości Lask.

Szczegóły ogłoszenia

Hala, ul. Towarowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

16 000 zł392 m² 40,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Hale magazynowe o łącznej powierzchni zabudowy 392 m2 wraz z działką o powierzchni 2500 m2. Hale położone w przemysłowej części Olsztyna. Obejrzyj film:.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł59,03 m² 8 978,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Okazja nowa cena! Na sprzedaż mieszkanie z pełną własnością, położone w kamienicy z 1948 roku w Goleniowie. Lokal znajduje się na piętrze i składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł90 m² 4 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż niewielki, urokliwy dom położony w spokojnej wsi Kwielice, oddalonej zaledwie 10 km od Głogowa. Idealna propozycja dla osób poszukujących ciszy, przestrzeni i kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł27,61 m² 4 346,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Taniej nie będzie! - tylko 120 000 zł! | Cisownica k. Ustronia Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 27,61 m , położone w spokojnej, zielonej części Cisownicy , zaledwie 5.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania położonego przy ul. Wieniawskiej 4 w Lublinie - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł86,20 m² 13 689 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom Wolnostojący, przedstawiamy do sprzedaży Parterowy Dom wolnostojący o powierzchni ok. 80 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.1000 m2. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł71 m² 9 845,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

** dzień otwarty 11.04.2026 w godz. 11:00-14:00 - obowiązują zapisy** Na sprzedaż oferujemy wolnostojący dom o powierzchni 71 m , wybudowany w 2009 roku, położony w wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

894 000 zł86,90 m² 10 287,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, bez pcc, bezpośrednio od dewelopera - odbiór 2025 Mamy przyjemność zaprezentować trzypoziomowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Borków w Warszawie. Jeśli szukasz dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

2 327 500 zł4 900 m² 475 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży teren o powierzchni 4900m2 pod zabudowę mieszkaniową -jednorodzinną i usługową w mpzp 3mnu. - przeznaczenie podstawowe mieszkaniowo-jednorodzinne - przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł41 m² 15 365,85 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdańska - Żabiance. W pobliżu dostępne są sklepy, szkoły, przedszkola, tereny rekreacyjne oraz pełna.

Szczegóły ogłoszenia

600 zł8 m²

 

Piętro:parter/11

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Żeńskie mieszkanie po remoncie. Dla studentek/absolwentek oraz osób pracujących, bez zwierząt, tylko dla niepalących. Przytulny pokój o powierzchni 8m2, pełen światła, który jest komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł49,32 m² 1 419,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 3 usytuowany na parterze budynku mieszkalnego i składa się z dwóch pokoi i kuchni o łącznej pow. użytkowej 39,31 m2, w tym: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł360 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 710 m²

1. Przestronny dom 360 m z dwoma mieszkaniami, fotowoltaiką i kominkami 2. Na sprzedaż solidny dom z początku lat 90. o łącznej powierzchni 360 m (po 180 m na każdą.

Szczegóły ogłoszenia

131,60 zł/m²212,76 m² 28 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia wyjątkowy lokal usługowy, zlokalizowany w jednej z najbardziej rozpoznawalnych nieruchomości Wrzeszcza - przy ul. Jaśkowa Dolina na rogu z ul. Matejki. Obiekt o bogatej.

Szczegóły ogłoszenia

1 305 000 zł8 700 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - dostępne media przy działce (prąd, woda, kanalizacja), - tylko 20 km od centrum Gdańska, - zaledwie 9 km do Pruszcza Gdańskiego, - bliskie sąsiedztwo torów kolejowych, co daje świetne.

Szczegóły ogłoszenia

509 999 zł130 m² 3 923,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szukasz domu, który łączy wiejski spokój z pełną wygodą pod nosem ? Zapraszam do Dąbrówki (gm. Starogard Gdański). Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł46,01 m² 14 562,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,01 m , położone na parterze kameralnej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł160,51 m² 4 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Jeśli szukasz wygodnego domu do którego dojazd do Pabianic, konstantynowa Łódzkiego bądź Łodzi jest szybki i sprawny, a jednocześnie chcesz odpocząć od zgiełku miasta - to ta alternatywa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 478 zł42,35 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy państwu do sprzedaży lokal mieszkalny W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok.42,35 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

107 800 zł1 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwe działki położone w cichej i kameralnej okolicy. Filmik przestawiający działki i okolice: To lokalizacja zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł136 m² 2 933,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż wyjątkowa kamienica mieszkalno-usługowa w samym sercu Bełchatowa, przy Placu Narutowicza jedynym deptaku w mieście. Budynek łączy funkcję mieszkalną i komercyjną, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 000 zł46,05 m² 12 964,17 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu przy rondzie Żegrze. Idealne dla rodzin, par, jako inwestycja w pierwsze mieszkanie lub na wynajem. Przystanek tramwajowy bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 277 m² 227,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Kołczewo, gmina Wolin. Odległość od morza ok. 8 km/ najbliższe miejscowości to Wisełka, świętouść/, jezioro Koprowo , Pole Golfowe Amber Baltic to atuty.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł126 m² 4 365,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 120 m z dużym potencjałem inwestycyjnym, położone w ścisłym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego oraz Astori. zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł168,01 m² 5 946,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:570 m²

Dom wolnostojący w malowniczej dzielnicy miasta Helenów. Dom o powierzchni 168m2 na działce wielkości 570m2. Parter to salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, łazienka, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł900 m² 6 556 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam państwu! Gratka dla Inwestora! Oferta na wyłączność. Budynek o powierzchni ok.900m2, posadowiony na działce ok.1500m2, zlokalizowany w Gdańsku, przy głównej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł6 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz ciszy, spokoju, chcesz mieszkać z dala od miejskiego zgiełku to ta oferta jest dla Ciebie. Działka 6000 m2 w malowniczej miejscowości Budy Michałowskie. Lokalizacja daje nam poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł65,37 m² 20 651,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż stylowy dwupokojowy apartament o powierzchni powierzchni 65,37 m , położony na 2. piętrze odrestaurowanej kamienicy w sercu krakowskiego Kazimierza. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł155,87 m² 5 767,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:138 m²

Przedstawiam Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 155,87m2 + ogródek 138,25m2 znajdujący się w Rzeszowie przy ul. Pileckich (słocina) Oddawane w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł113 m² 7 257 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:262 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Racławówce tuż przy granicy miasta Rzeszowa w dzielnicy Zwięczyca. - dom już gotowy w stanie deweloperskim - Ogrzewanie podłogowe - Rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Stargard,zachodniopomorskie

2 499 000 zł600 m² 4 165 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:730 m²

Na sprzedaż Gotowy obiekt inwestycyjny w Stargardzie 496 m2 55 miejsc noclegowych 2 499 000 zł brutto Na sprzedaż dochodowy, dwukondygnacyjny budynek mieszkalny o powierzchni 496 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł53 m² 11 132,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedam bez pośredników mieszkanie własnościowe o powierzchni 53m w bardzo dobrej lokalizacji na Krzykach (ul. Józefa Hallera). Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym piętrze, do mieszkania.