Nieruchomości

239 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

162 000 zł32,46 m² 4 990,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przed Tobą komfortowe mieszkanie o powierzchni 32,46 m na drugim piętrze kamienicy z 1930 roku. Znajdziesz tu oddzielną kuchnię, balkon i piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

921 025 zł52,63 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem. Lokal znajduje się w XII etapie inwestycji Metro Art na Warszawskiej Pradze. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 597 zł31,36 m² 18 450,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i ogródkiem. Lokal znajduje się w XIII etapie inwestycji Metro Art na Warszawskiej Pradze. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 451 zł37,59 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w VII etapie inwestycji Metro Art na Warszawskiej Pradze. Istnieje możliwość zakupu miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

369 500 zł50 m² 7 390 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Bez prowizji! Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok 50 m z balkonem. Znajduje się na 4. piętrze w bloku przy ulicy Ścigały 33. Mieszkanie ma trzy pokoje i dużą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł110 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:236 m²

Do wynajęcia przestronny, dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej z prywatnym ogrodem, usytuowany przy cichej, bocznej uliczce. Przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że dom funkcjonuje.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł55,50 m² 9 891,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 55,5 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się miejscowości regionu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 292 zł43,51 m² 13 061,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż realizowana bezpośrednio przez dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Apartament w prestiżowym resorcie - oddany do użytkowania! 900m do plaży. W sprzedaży apartamenty od 36.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł93,66 m² 10 570,15 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie szeregowej składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł93,66 m² 10 570,15 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł93,66 m² 10 570,15 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

2 970 zł50 m² 59,40 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych lokalizacji w Warszawie tuż przy Polu Mokotowskim, z widokiem na zielony park i Pałac Kultury. Mieszkanie (50 m ).

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł35,80 m² 12 849,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 35,8 m + balkon, z piwnicą 3,2 m i naziemnym miejscem postojowym. Zamknięte osiedle Ząbki ul. Szwoleżerów 128 Układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia! Zostań pierwszym najemcą! Do wynajęcia nowe, jasne studio z oddzielną sypialnią o łącznej powierzchni 30 m położone na nowym osiedlu Mierzeja Wiślana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł193,59 m² 7 748,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 945 m²

Wyobraź sobie poranek w ciszy, w otoczeniu drzew, na własnej, niemal 60-arowej działce z prywatnym lasem. Bez sąsiadów zaglądających w okna, za to z naturą na wyciągnięcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 131 m²

Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny, wolnostojący zrealizowany według projektu Dom w alwach(g2) archon. Wybudowany z suporeksu w 2018 rokuo powierzchni całkowitej ok. 200 m2 (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł67 m² 6 641,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta! Kopernik! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Głogowie przy ulicy Kosmonautów Polskich 67,4m2| 3 pokoje| kuchnia | łazienka | wc | 2 piętro | duży balkon Idealne dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 965 zł56,13 m² 13 575 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

773 773 zł50,99 m² 15 175 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

776 664 zł51,52 m² 15 075 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł46,40 m² 17 220 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedaż | 799 000 zł | 46,4 m2 | mieszkanie | 3 pokoje | Krasiczyńska 2 | Warszawa Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze 10 piętrowego budynku z 1975 roku.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł57 m² 45,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament z widokiem na Motławę. Całkowicie wyposażony i umeblowany salon z aneksem kuchennym. Sypialnia z łożem małżeńskim i funkcjonalną szafą. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

675 000 zł69,39 m² 9 727,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Startfragment Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - ul. Dąbrowskiego, bydgoszcz *** Tylko w naszym biurze*** Powierzchnia: 69,39 m2 Lokalizacja: ul. Dąbrowskiego, bydgoszcz Cena: 675 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł57,50 m² 8 086,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Nowa oferta przy ścisłym centrum miasta. Dla tych co nie chcą czytać całości poniżej przedstawiamy uproszczony opis : - świetna lokalizacja ul. Fabryczna 10 - kameralny blok 2-piętrowy - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł235,97 m² 5 509,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Jeśli szukasz nowego, parterowego domu dla Twojej rodziny w spokojnej a zarazem pożądanej okolicy jaką jest Stok Lacki ze świetnie skomunikowanym dojazdem do miasta to koniecznie czytaj dalej!.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Siedlce,mazowieckie

1 399 000 zł180 m² 7 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:28 964 m²

Do sprzedaży niesamowita nieruchomość gruntowa o powierzchni 28964m2 (prawie 2,9 ha) zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, budynkiem gospodarczym/garażem oraz ogromnym stawem.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł546 m² 657,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka zabudowana starym domem drewnianym z ubiegłego wieku przy ul. Próżnej 7 w Siedlcach. Działka w kształcie prostokąta ( 12m x 45,5m) zlokalizowana przy ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł156 m² 7 237,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:471 m²

Jeśli jesteś na etapie poszukiwań nowego miejsca na siedleckiej ziemi dla swojej rodziny, którego spełnieniem będzie lokalizacja, cisza, nowoczesna bryła domu oraz otulina drzewostanu a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł55,10 m² 14 882,03 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

: wysoki standard i gotowe do wejścia. W pełni wyposażone + klimatyzacja. Ciche i dwustronne. : estetyczne i niewymagające żadnych nakładów mieszkanie w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł200 m² 2 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami na działce 850 mkw. Możliwość połączenia w jedno mieszkanie. Położony nad jeziorem Łapalickim, 100 m od plaży. Przepiękne okolice, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł131,20 m² 7 012,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję na sprzedaż solidny dom jednorodzinny o powierzchni około 99 m , położony w miejscowości Huta Nowa w gminie Bieliny. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł108,43 m² 10 605,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

NA sprzedaż wykończony piętrowy dom W kurczowej wsi niedaleko grójca oferta na wyłączność Dom prezentuje agent Powierzchnia użytkowa: 108,43 m2 Powierzchnia działki: 1000 m2 Dom składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

847 000 zł154 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:852 m²

NA sprzedaż W pełni wykończony piętrowy dom W wólce przybójewskiej niedaleko nowego dworu mazowieckiego oferta na wyłączność Dom prezentuje agent Powierzchnia użytkowa: 154 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 297 000 zł101,36 m² 12 795,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

NA sprzedaż połowa bliźniaka Z ogródkiem na zamkniętym osiedlu przy ul. Kadrowej 59 oferta na wyłączność Nieruchomość prezentuje agent. Uwaga! Zdjęcia przedstawiają prawdziwe wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

676 000 zł31 m² 21 806,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Bezpośrednio sprzedam ekskluzywne, unikatowe, klimatyczne I funkcjonalne, po generalnym remoncie, mieszkanie W kamienicy Z 1933 roku. Ochota, tuż przy warszawskim uniwersytecie medycznym.

Szczegóły ogłoszenia

1 265 000 zł110 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal użytkowy wejście od ulicy Fieldorfa. Dotychczas był tam bar Sushi. Lokal dwupoziomowy. Witryny. Klimatyzacja. Całkowita powierzchnia powiększona dodatkowo o antresolę, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

111 000 zł1 505 m² 73,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży 3 działki budowlane położone w Nowym Dworze gmina Złotów powiat Złotowski: 1. nr 86/4 o pow. 1.900 m2 2. nr 86/5 o pow. 1.506 m2 3. nr 86/6 o pow. 1.505 m2.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł52,21 m² 5 535,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***obniżka ceny O 20.000 ZŁ - nowa cena 289.000 zł*** Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 52 m2 położone na parterze w małym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28,50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka 28 m w Parku Leszczyńskiego nowoczesny styl, wyjątkowa lokalizacja! lokalizacja Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 28 m położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

529 000 zł68,57 m² 7 714,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskich Glinkach o powierzchni 68m2. Lokalizacja Glinki to jedna z tych części Bydgoszczy, w których codzienność naprawdę zwalnia tempo.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł100 m² 7 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:740 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny typu bungalow o powierzchni 100m2 w gminie Białe Błota. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w malowniczej i bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Smolniki

Smolniki,kujawsko-pomorskie

690 000 zł185,69 m² 3 715,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:996 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny typu bungalow z piękną antresolą o powierzchni 185m2 w Smolnikach niedaleko Szubina. Lokalizacja Dom usytuowany jest w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł82,89 m² 11 448,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament premium o powierzchni 82.9m2 | OSIEDLE BURSZTYNOWE | OSIELSKO W ofercie wyjątkowy, elegancki apartament o powierzchni 82,9 m , położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Potulice,kujawsko-pomorskie

220 000 zł34,30 m² 6 413,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przyjemna lokalizacja, widok z okien na park, cisza i spokój. Klimatyczne mieszkanie położone w zabytkowej, zadbanej kamienicy, z własnym garażem o powierzchni 18 m . Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł315 m² 3 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:315 m²

Na sprzedaż komfortowy dom mieszkalny z rozbudowaną powierzchnią usługową, idealny dla osób prowadzących działalność usługową w domu. Nieruchomość stanowi połączenie przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł130 m² 4 223,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:622 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom jednorodzinny realizowany według funkcjonalnego projektu Longinus Sto (1352). Nieruchomość znajduje się w malowniczej miejscowości Węgliska.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł125 m² 4 240 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w kamienicy w świetnej lokalizacji, ulica Sienkiewicza. Stylowo urządzony apartament to idealne miejsce dla osób.