Nieruchomości

239 839 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

849 000 zł191,80 m² 4 426,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 580 m²

Dom wolnostojący otoczony lasem usytuowany na działce o powierzchni 2580 m2, z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej, położony przy ulicy Warszawskiej w miejscowości Sulechów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 393 zł55,86 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ludowa park - etap II - M05 ludowa park - doskonała lokalizacja - blisko centrum, miejsc rekreacyjnych i zielonych. Ludowa Park to nowoczesna inwestycja deweloperska, gdzie kameralność, elegancja.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46,20 m² 7 121,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż bardzo funkcjonalne, jasne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i piwnicą, położone na 4 piętrze w zadbanym, ocieplonym budynku. Najważniejsze atuty nieruchomości: funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biurom nieruchomości dziękuję. Dom wolnostojący 200 m2 -7 pokoi z łazienkami wynajmę na siedzibę firmy, biura lub gabinety. Dom zlokalizowany jest w Gdyni Orłowie w okolicy C.H Klif.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 300 zł125 m² 34,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuję do wynajęcia magazyn 100m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł37 m² 62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zostanie zwolnione 1 czerwca 2026 roku - możliwość oględzin od 1 maja 2026 roku. Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie. Blok z 2025 roku, super lokalizacja - Flisacka 19f, osiedle Nowe Flisy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 700 zł50,78 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy w pożądanej lokalizacji. Na sprzedaż prestiżowy lokal użytkowy o powierzchni 50.78 m , położony w świetnej lokalizacji przy ulicy Parkowej.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł27,20 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka - pokój z kuchnią, łazienką, przedpokojem i balkonem. Powierzchnia - 27,20mkw. Piętro 6/11, winda. Rozkład - rozkładowe, z przedpokoju wchodzimy do każdego z pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł2 063 m² 727,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 573 m²

Typ nieruchomosci: biurowo-techniczne. Powierzchnia budynków: 2063 m Powierzchnia gruntów: 1537 m Cena promocyjna netto: 1500 000 pln Działka o łącznej powierzchni 1537 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł2 850 m² 522,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w mieście na bydgoskim Miedzyniu. * oferta dostępna wyłącznie w Forma Nieruchomości * Na sprzedaż atrakcyjna działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł28 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż ok 28 m2 kawalerka w miejscowości Węgliniec, znajdująca się na 2 (ostatnim) piętrze kamienicy przy ulicy Sikorskiego. Lokal składa sie z pokoju ok 15 m2, osobnej kuchni ok 9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł280 m² 2 103,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 979 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość - dom dwurodzinny + zabudowania gospodarcze. Na sprzedaż kompleksowa nieruchomość położona w Radomsku, na działce o powierzchni 1797 mkw, zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł78 m² 10 448,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:188 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom szeregowy w zabudowie o powierzchni 78 m , położony w spokojnej i wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 000 zł32,70 m² 11 529,05 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł266 m² 11 654,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:986 m²

Konstancin-Jeziorna, strefa -a | Ponadczasowy dom o niebanalnej architekturze. Powierzchnia 266 mkw. Działka 986 mkw. Osiedle elsam - skąpane w zieleni, położne w otulinie Chojnowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

73,68 zł/m²19 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szukasz wygodnego miejsca do pracy w centrum miasta? Oferujemy lokal biurowy o powierzchni 19 m zlokalizowany przy ul. Chopina 14- w reprezentacyjnym budynku w samym sercu Lublina. To.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł29,50 m² 13 220,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Nowoczesna kawalerka z dużym balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym ul. Strażacka, rzeszów Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 29,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł20 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta Biura Nieruchomości Przytulna kawalerka ul. Obozowa 56 Kawalerka 20 m2 na 3 piętrze - ustawny pokój, kuchnia oraz łazienka z prysznicem Doskonała lokalizacja z Centrum Warszawy: tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²400 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem przestronny lokal usługowy Szczecin Dąbie, ul. Goleniowska 25a Lokal usługowy o powierzchni ok. 400 m , zlokalizowany na parterze budynku z cegły w Szczecinie. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

4,64 zł/m²647 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu budynek biurowy - magazynowy do wynajęcia w kwocie 3000 zł netto /m-c. Budynek znajduje się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł2 772 m² 34,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna, 28 - arowa działka z dużym potencjałem rozwojowym, w spokojnej miejscowości! Chmielek Drugi, gm. Łukowa Położenie i okolica: działka zlokalizowana w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł131 m² 5 458,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:147 m²

Twoje miejsce na ziemi w Zaściankach - Ostatnia szansa na dom, który łączy miasto z naturą. Mamy przyjemność zaprezentować jeden z ostatnich dostępnych segmentów na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 000 zł16 045 m² 398,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka dla dewelopera I lesznowola - Janczewice I na sprzedaż Propozycja dotyczy działek budowlanych objętych Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, z symbolem 7mn (teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł212,80 m² 5 634,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kup bez prowizji! funkcjonalny dom wolnostojący! lokalizacja: nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Góra, zaledwie 7 km od Wejherowa. W otoczeniu znajdują się wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł2 872 m² 100,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz atrakcyjnej działki nad jeziorem? Lubisz kontakt z przyrodą? Marzy Ci się dom w pobliżu pięknego, czystego jeziora z pełną infrastrukturą i Mariną? Mamy dla Ciebie ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł29,89 m² 17 397,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Przedstawiam do sprzedaży kawalerkę w cichej, bardzo dobrej lokalizacji na Mokotowie. Idealna dla singla lub na inwestycję. Mieszkanie ma około 30 mkw. Posiada salon, aneks kuchenny, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 700 m² 112 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1700m2 w kształcie prostokąta, przylegająca szerokością 27m do drogi asfaltowej. W działce, przy drodze przechodzi wodociąg i kabel z prądem. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł43,90 m² 7 266,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie naszego biura dwupokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku w Gryfinie na Starym Mieście. Budynek ocieplony z odświeżonymi klatkami schodowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Sątok,dolnośląskie

115 700 zł1 212 m² 95,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa mn/u | 1212 m2 | Sątok, gm. Bierutów | 30 x 40 m | 115 700 zł Na sprzedaż duża, ustawna działka 1212 m2 w miejscowości Sątok (pow. oleśnicki), objęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

47,06 zł/m²17 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal komercyjny o pow. 17 m2, na ul. Zakopiańskiej w pobliżu Solvay. Lokal nadający się pod działalność np: usługową, biurową, magazynową. Lokal składa się z: 1.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 668 m² 134,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana położona w Wierzchucinie, przy ul. Szkolnej. Lokalizacja: wierzchucino -.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł47 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament o powierzchni 47m2 wykończony w najwyższym standardzie znajdujący się na I piętrze IV piętrowego nowego apartamentowca z windą w opolu/zaodrze Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł5 600 m² 42,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka rolnobudowlana w Koszajcu idealna pod dom lub inwestycję. Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 5600 m , położona w malowniczej miejscowości Koszajec,.

Szczegóły ogłoszenia

44,23 zł/m²156 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia piętro w pięknej kamienicy w Sopocie Kamienica z 1920 roku całkowicie odnowiona z nową elewacją położona w Sopocie.Do dyspozycji całe pierwsze piętro. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł2 400 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 2400 m2 Wjazd wprost z lokalnej drogi asfaltowej o niewielkim natężeniu ruchu. Bardzo szybki i praktyczny dojazd do Krakowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

771 000 zł46,95 m² 16 421,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Karola Dickensa budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1969 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł44 m² 12 204,55 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Idealna oferta dla studenta pary inwestora. Zadbane w pełni rozkładowe-2 samodzielne pokoje osobna kuchnia budynek z windą plomba Barbara Kwiatkowska-tel   Licencja 28861 Idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

70 560 zł1 176 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek w otulinie lasu i terenów zielonych! Na sprzedaż niepowtarzalnie piękne działki budowlane (z wydanymi warunki zabudowy) w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł51 m² 3 411,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie - Gotowe do wprowadzenia kawalerka, lecz z dużego salonu około 30m2 bez problemu można wykonać ściankę działowa między oknami i zrobić 2-pokojowe. (Koszt 3500 zł).

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł20 400 m² 44,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 20 400 m2 w trakcie podziału na 5 działek rezydencjalnych o powierzchni 2800m2 (2), 4800m2 (2) i 5200m2, przy drodze asfaltowej Sątopy- róża pod.