Nieruchomości

239 837 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 €/m²500 m² 7 500 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy ok. 500 m2 w nowo powstającej Galerii Handlowej, wola Mrokowska. Standard: parter wysokość ok 7 m ekspozycja na Al. Krakowską dwa wjazdy na teren galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł136 m² 5 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:429 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom do własnej aranżacji, znajdujący się w doskonałej lokalizacji Sulechów, koło Kocmyrzowa. Lokalizacja Sulechów k. Kocmyrzowa to świetna lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 319 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Skokach przy ul. Kościuszki. Wygoda małego miasta, atrakcyjny teren, świetny dojazd. Jeśli szukasz miejsca, które łączy: - komfort życia w spokojnym i bezpiecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł107,11 m² 6 161,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:107 m²

Biuro Rzeszowskie-Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż środkowy segment domu w zabudowie szeregowej o powierzchni około 107 m , ogrodzonym ogródkiem oraz dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie M4 - Bydgoszcz, fordon, ul. Sucharskiego Typ : M4 Piętro : 4/4 (budynek bez windy) Powierzchnia : 53 m2 Układ : 2 pokoje Salon z balkonem (ok. 1,5 m długości) Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 050 m² 142,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Dusznikach (40km od centrum Poznania). Kompleks 51 działek, jest to bardzo spokojna lokalizacja.Spora część działek już zabudowana nowymi.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł68 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie w Lofty Lubelska english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje stylowe mieszkanie w nowoczesnym budynku na ulicy Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł6 199 m² 50,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana ze stawem w miejscowości Budowo w województwie pomorskim, powiecie Słupskim. Do działki przynależy również działka 223/21 Działki mają razem 6199m2 Staw ma około 20.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 892 zł53,44 m² 9 298,13 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł17 300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 91-47 Polecam do sprzedaży działkę rolna pod zabudowę siedliskową o powierzchni 17300 m2 o wymiarach 49/350 m w kształcie prostokąta w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 041 zł36,19 m² 14 950,01 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1-krotność czynszu

Top lokalizacja | Komfortowy pokój dla studentki lub osoby pracującej | Czechów Północny | od połowy czerwca Do wynajęcia bardzo zadbany i komfortowy pokój w mieszkaniu 5-pokojowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie 67 m - Ostróda, ul. 1 dywizji 12 Ostatnie piętro z windą + garaż podziemny + balkon z widokiem na plac zabaw Wyobraź sobie: budzisz się rano, otwierasz drzwi na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 900 zł100 m² 6 799 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecamy na sprzedaż funkcjonalnego bliźniaka! idealna lokalizacja - około 5 minut drogi do centrum. Okolica cicha i spokojna, jednak ze wszystkimi udogodnieniami na wyciągnięcie ręki. Na około.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 700 m² 124 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlano-rolna Biczyce Górne, 17 ar (w tym 11 ar budowlanych, 1MM) Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 17 ar, z czego 11 ar stanowi część budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł90 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 90 m2 z tarasem 80 m2 w apartamentowcu Belvedere Park. Trzy pokoje, łazienka, przedpokój, kuchnia. Wszystko wykonane z materiałów wysokiej jakości z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł74 m² 54 054,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Oferta przykładowa - prosimy się nie kontaktować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 575 zł61,16 m² 9 983,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Chcielibyśmy poinformować o promocji na naszej inwestycji Przystań Siechnice. Obowiązuje od dnia 23-03-2026 do 30-04-2026r. Każdy klient, który podpisze umowę w tym czasie ( może być.

Szczegóły ogłoszenia

633 000 zł1 055 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka budowlana -borkowo Łostowickie! lokalizacja Nieruchomość położona w Borkowie to gwarancja dobrego dojazdu nie tylko do Gdańska ale także Sopotu, gdyni, pruszcza Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł148 m² 8 777,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:825 m²

Dom, w którym zwalniasz tempo | las, światło I przestrzeń lokalizacja Są takie miejsca, gdzie cisza nie jest luksusem jest codziennością. Ten dom w Grabach położony jest tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł229 m² 2 030,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 067 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Na sprzedaż oferuję wolnostojący dom jednorodzinny w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł89 m² 12 359,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę dostępną w naszej bazie. Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 89m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł122 m² 6 557,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Stan developerski 5.000 zł /m2 - 600 tys brutto STAN POD KLUCZ ( wykończony ) 6.557 zł / m2 - 800 tys brutto Ofertą sprzedaży jest gotowy segment domu w zabudowie bliźniaczej w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

304 608 zł31,73 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

159 999 zł947 m² 168,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem 947 m ul. Bukowa spokojna okolica media Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 947 m , położona w Kłodzku przy ul. Bukowej (działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 55 m , 3 pokoje, balkon, garaż podziemny ul. Czerska 18, warszawa Do wynajęcia jasne, ciche i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 951 zł54,67 m² 7 663,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 54,67 m z balkonem o powierzchni 7,13 m . Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł142,46 m² 11 161,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:732 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok.110 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

86 000 zł41,19 m² 2 087,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie lublinieckim przy ul. Przemysłowej 1/12.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy na pierwszym piętrze kamienicy posadowionej w Śródmieściu. Gabinet, usługi, biuro. Dwa pomieszczenia i zaplecze socjalne. Lokal po remoncie, klimatyzacja, otwierane okna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł160 m² 7 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa niższa cena! gotowy dom jednorodzinny na sprzedaż! Do sprzedania dom wolnostojący o pow. 160 m2 (pow. łącznie z piwnicą) zlokalizowany na widokowej 6 ar działce w podkrakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

313 000 zł1 449 m² 216,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Gogolinie, w sąsiedztwie lasu. Działka kształtem zbliżona do prostokąta, o wymiarach ok 24m x 61m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 800 000 zł134,27 m² 13 405,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:289 m²

Nowoczesny dom na Mokotowie | 134 m | ogród | pompa ciepła | garaż : Dla kogo? Dla tych, którzy chcą naprawdę odpoczywać w ciszy, ale nie rezygnować z życia w mieście. Dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł45 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłaczność! Tylko w vista nieruchomości! Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 8. piętrze w budynku z windą, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

23,65 zł/m²130 m² 3 075 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowa restauracja tarnów, ul. Tadeusza kościuszki Do przejęcia w pełni wyposażony i gotowy do prowadzenia lokal gastronomiczny o bardzo dużym potencjale biznesowym, zlokalizowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia salon fryzjerski zlokalizowany przy ul. Jastrzębskiej w Hażlachu. Lokal posiada 4 stanowiska fryzjerskie oraz 2 myjki, a także zaplecze socjalne. Wszystkie odbiory sanepidu są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 480 zł69,84 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja- mieszkania W zabudowie szeregowej śledziejowice k/wieliczki N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w stanie deweloperskim o pow. 69,84 m2 ( parter.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł9 690 m² 20,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: humniska, gmina Brzozów Podstawowe informacje:Numer działki: 1229/8 Powierzchnia: 96,90 ara (9 690m ) Lokalizacja: humniska, gmina Brzozów, powiat brzozowski, województwo podkarpackie.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł850 m² 29,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Magazyn wyposażony w zadaszoną rampę oraz bramy.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł40 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:603 m²

Klimatyczny domek z potencjałem | działka 600 m | Koszyce Wielkie Szukasz miejsca na odpoczynek, inwestycję lub bazę pod budowę własnego domu? Ta nieruchomość daje realne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 015 m² 67,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z możliwością wybudowania domu o pow do 120m2+ poddasze użytkowe 120m2. Pięknie położona w okolicach malowniczych zakoli.