Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

434 000 zł40 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Komfortowe, jasne i przewiewne mieszkania. Zielona okolica - szybki dojazd do centrum. Przedstawiam nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części miasta zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

86 400 zł7 200 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna o pow 7200 m2. Lokalizacja Łódź Widzew wszystkie media bez gazu, centralne ogrzewanie miejskie, budynek docieplony, teren ogrodzony, brak tryskaczy, hydranty.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł45,80 m² 14 606,99 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie położone nieopodal Placu Bińczyckiego w Krakowie - na os Przy Arce. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł150 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Biuro Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować przestronną, dwupoziomową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej pożądanych, zielonych dzielnic Krakowa. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

949 000 zł2 690 m² 352,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż działka o powierzchni 2700 m , położona w Rzeszowie, w dzielnicy Budziwój. Nieruchomość będzie dobrą propozycją dla.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł82,49 m² 54,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu na wynajem duży budynek garażowo-warsztatowy o powierzchni użytkowej 82,49 m 2 wraz z placem parkingowym o powierzchni 1729 m 2. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł52,55 m² 11 703,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dwustronnego blisko komunikacji I głównego miasta? atuty: - świeżo po kapitalnym remoncie - mieszkanie dwustronne, dzięki czemu jest dobrze doświetlone i można je.

Szczegóły ogłoszenia

1 253 000 zł1 790 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferta na wyłączność-tylko w Mdom! Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna o powierzchni około 1790 m2 w Gruszczynie w gminie Swarzędz. Bardzo atrakcyjne położenie.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł3 123 m² 59,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej w miejscowości Trzeboś, gmina Sokołów Małopolski, województwo podkarpackie. Oferta na wyłączność -.

Szczegóły ogłoszenia

34 000 zł6 800 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki leśne łącznie 68 arów. Na sprzedaż przedstawiam cztery działki leśne położone w miejscowości Zagórze, gmina Jodłowa, powiat dębicki, woj. podkarpackie. Działki o nr.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł47 m² 8 063,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie typu M3, zlokalizowane przy ulicy Armii Krajowej, dzielnica Tysiaclecie, w Czestochowie. Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni ok. 47m2 mieści się na szóstym pietrze w waiezowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Miłków

Miłków,dolnośląskie

250 000 zł56 m² 4 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:167 m²

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu mały domek położony w Miłkowie przy ścianie lasu z widokiem na Śnieżkę. Dom - przybudówka, która została przebudowana.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 627 m² 159,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Witam. Sprzedam działki budowlane w Hucie Dłutowskiej Media: jedna działka prąd a druga z wodą ze studni. Do wjazdu na drogę ekspresową S8 ok. 2,3 km. Wielkość działek ok. 1630 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

401 924 zł45,16 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Możliwość oglądania mieszkań na żywo! Inwestycja premium na którą skladają się trzy budynki w tym Manufaktura oraz park o powierzchni 6000m2. Wysoki standard części wspólnych Balkon do.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł1 384 m² 114,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana płaska z mediami - w otoczeniu domów jednorodzinnych. Jest miejscowy plan zagospodarowania mn - działka budowlana jednorodzinna, dostęp do działki z drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł94,02 m² 5 849,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

R e Z E R W A C J A. Oferujemy do sprzedaży duże, klimatyczne mieszkanie położone w Cieplicach w okolicach Parku Zdrojowego. Lokal znajduje się na II piętrze przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł55 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem i garażem - Mierzynko,.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł692 m² 15 895,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 063 m²

Luksusowa, przestronna rezydencja z pięknym, zadbanym ogrodem w cichym miejscu na południu Krakowa [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł75 m² 5 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:428 m²

Oferta na wyłączność!   dom na sprzedaż sosnowiec, józefów, ul. Komuny paryskiej Powierzchnia domu: 75 m | Działka: 428 m | Do kapitalnego remontu Dom do kapitalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł276 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 126 m²

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży Przestronny, komfortowy wolnostojący dom jednorodzinny z dużą działką - idealny dla rodziny w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł390 m² 3 051,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Twój kawałek górskiego raju z widokiem na Złoty Groń Dom z duszą w Istebnej! Szukasz miejsca, gdzie rano budzi Cię widok na ośnieżone stoki, a wieczory umila szum wiatru.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł2 076 m² 279,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana usytuowana w Imielinie. Kształt działki: prostokąt. Ukształtowanie terenu: teren płaski. Dostęp do asfaltowej drogi publicznej, dojazd z dwóch stron. Dostęp do mediów:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł120 m² 7 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:943 m²

Dom w stanie deweloperskim,o powierzchni 120 m użytkowych. Nieruchomość usytuowana w cichej i spokojnej okolicy w Jaktorowie Kolonii, tuż przed Grodziskiem Mazowieckim. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

217 000 zł1 082 m² 200,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

104 000 zł800 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lubniewice między trzema jeziorami i w południowym świetle dnia Działki budowlane uzbrojone: energia, woda, kanalizacja | 800 1200 m | wjazd od ul. Sulęcińskiej, dostęp od ul. Owocowej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł59,60 m² 9 899,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przytulne mieszkanie na parterze w ścisłym centrum Bielska Białej w nowe budownictwie. Oferta Tylko u Nas - - Mieszkanie o pow. 59.60 m2 z dostępem do ogródka bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł170 m² 9 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 734 m²

Do sprzedaży przestronny i komfortowy dom wolnostojący po gruntownej modernizacji, gotowy do wprowadzenia. Nieruchomość wyróżnia się licznymi udogodnieniami oraz wysoką jakością wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł79,29 m² 9 458,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedania mieszkanie w budynku z 2021 roku, położone na 2 piętrze w uzdrowiskowej części Jeleniej Góry Cieplicach. Nieruchomość o powierzchni 77,35 m2 składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 338 zł51,69 m² 15 483,42 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie na 4. piętrze z balkonem Kraków, prądnik Biały3-pokojowe mieszkanie na 4. piętrze z balkonem Kraków, prądnik Biały Cena: 796 026 zł | Metraż: 51,69 m | Pokoje: 3.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł51,98 m² 14 043,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie wyjątkowe pod każdym względem zlokalizowane na wysokim parterze w jednej z bardziej reprezentacyjnych kamienic przy ulicy Grunwaldzkiej w ścisłym centrum Opola. Stylowa.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł951 m² 247,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę położoną w Jelczu-Laskowicach przy ulicy Lipowej (wjazd od ul. Klonowej). Działka nr 6 (am-13, obręb Jelcz) położona jest na terenie oznaczonym w "studium.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł114 m² 4 824,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

Nowo wybudowany dom W zabudowie bliźniaczej- lubartów wszystkie media doprowadzone do budybku gaz, kanalizacja, prąd, woda, światłowód najlepsze osiedle domków jednorodzinnych możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 000 zł90 m² 5 055,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania z poddaszem na piętrze, w cichej i spokojnej okolicy, a zarazem mieć szybki dojazd do centrum Rzeszowa? To oferta dla Ciebie! Mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł53 297 m² 50,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz działki w spokojnej zielonej przepięknej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania działki o łączne powierzchni 53 297 m2 z czego 632 m2 to działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł162,81 m² 7 923,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 095 m²

Zielone wzgórze prestiżowy kompleks domów W wiercieniu / 15 minut autem od lubina! nowość! dobra lokalizacja! oferta tylko dla wymagających klientów. Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł1 594 m² 179,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w centrum Czarnkowa o powierzchni 1594 m2. Dojazd drogą utwardzoną. Media -prąd, gaz, woda, kanalizacja oraz kanalizacja deszczowa na granicy działki. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł24,95 m² 6 212,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rabat nowa cena 155 000 zł Przedstawiamy państwu ofertę mieszkania w centrum Grajewa. Nieruchomość o powierzchni 24,95 m2 położona na 2 piętrze bloku 4 piętrowego, składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł149,44 m² 8 364,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż piękny nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim na bydgoskim osiedlu Jary Powierzchnia całkowita domu | 149,4 m2, powierzchnia użytkowa | 128,7 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł81 m² 6 049,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom z lat sześćdziesiątych w Przegini Duchownej gmina Czernichów, pow. Kraków, woj. Małopolskie na działce budowlanej 20 ar, położony w spokojnym miejscu na widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł99,75 m² 3 799,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 163 m²

Podwiesk 20 km od chełmna Biuro Nieruchomości banaś posiada w swojej ofercie na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym położony w miejscowości Podwiesk, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł108,62 m² 6 895,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 108,62 m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 2007 roku na os. Górczyn. Komfortowe i w pełni wyposażone - idealne.