Nieruchomości
240 132 ogłoszenia
Od najnowszych
Dom wolnostojący Lubień Kujawski
Lubień Kujawski,kujawsko-pomorskie
350 000 zł135,12 m² 2 590,29 zł/m²
599 000 zł40,76 m² 14 695,78 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera
Wrocław,dolnośląskie
619 000 zł60,17 m² 10 287,52 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
56 000 zł8 094 m² 6,92 zł/m²
Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Wąbrzeska
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
8 600 000 zł15 400 m² 558,44 zł/m²
415 000 zł47,98 m² 8 649,44 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki
Poznań,wielkopolskie
749 000 zł63,33 m² 11 826,94 zł/m²
7 500 zł78,18 m² 95,93 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klonowa
Karpicko,wielkopolskie
465 000 zł46,93 m² 9 908,37 zł/m²
299 000 zł3 272 m² 91,38 zł/m²
Budynek użytkowy Przemęt
Przemęt,wielkopolskie
350 000 zł1 689 m² 207,22 zł/m²
Dom z garażem Warszawa
Warszawa,mazowieckie
19 000 zł360 m² 52,78 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Na Skarpie
Olsztyn,warmińsko-mazurskie
2 200 zł35,50 m² 61,97 zł/m²
750 000 zł2 000 m² 375 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Bulwar Elbląski
Szczecin,zachodniopomorskie
1 260 000 zł59,86 m² 21 049,11 zł/m²
1 950 000 zł95,51 m² 20 416,71 zł/m²
Dom z tarasem Osieczna
Osieczna,wielkopolskie
830 000 zł160 m² 5 187,50 zł/m²
Dom z garażem, ul. 4 Września
Długosiodło,mazowieckie
990 000 zł509 m² 1 944,99 zł/m²
Rynek pierwotny
Willa z garażem Cegielnik
Cegielnik,kujawsko-pomorskie
799 000 zł150 m² 5 326,67 zł/m²
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zimowa
Nowa Iwiczna,mazowieckie
495 000 zł42 m² 11 785,71 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli
Warszawa,mazowieckie
744 000 zł55,20 m² 13 478,26 zł/m²
Działka budowlana Krzyżanowice
Krzyżanowice,mazowieckie
250 000 zł5 000 m² 50 zł/m²
Rynek pierwotny
Dom z garażem, ul. Babińskiego
Kraków,małopolskie
1 435 530 zł131,70 m² 10 900 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Palikówka
Palikówka,podkarpackie
149 000 zł7 000 m² 21,29 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Nastrojowa
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
603 403 zł62,92 m² 9 590 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Mroza
Olsztyn,warmińsko-mazurskie
649 000 zł72,20 m² 8 988,92 zł/m²
388 000 zł1 170 m² 331,62 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
399 000 zł81,10 m² 4 919,85 zł/m²
Dom z tarasem Lipno
Lipno,kujawsko-pomorskie
399 000 zł145 m² 2 751,72 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małeckiego
Poznań,wielkopolskie
499 000 zł37,60 m² 13 271,28 zł/m²
Działka Jordanów
Jordanów,łódzkie
149 000 zł1 001 m² 148,85 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona, ul. Okólnik
Elbląg,warmińsko-mazurskie
350 000 zł710 m² 493 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Nastrojowa
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
405 358 zł39,78 m² 10 190 zł/m²
995 000 zł61,10 m² 16 284,78 zł/m²
Rynek pierwotny
325 362 zł42,87 m² 7 589,50 zł/m²
230 000 zł40 m² 5 750 zł/m²
Dom wolnostojący
Wygoda,śląskie
219 000 zł50 m² 4 380 zł/m²
Dom wolnostojący
Częstochowa,śląskie
469 000 zł327 m² 1 434,25 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem, ul. Lubicka
Toruń,kujawsko-pomorskie
451 843 zł37,97 m² 11 900 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Malborska
Warszawa,mazowieckie
3 000 zł30 m² 100 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia