Nieruchomości

239 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 250 zł20 m²

 

Piętro:-

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Pokoj 20 m2 w przestronnym 2-pokojowym mieszkaniu (54m); centrum; pln (+rachunki) - Mieszkanie zlokalizowane jest w scislym centrum Lodzi (200m od piotrkowskiej/placu wolnosci) i w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł905 m² 972,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w mieście Gdańsk w dzielnicy Matarnia, obręb 0003 Klukowo, ul. Zenitowa dz. nr. 453/54. Przedmiot ogłoszenia obejmuje: - działkę budowlaną (wymiary ok. 34m x 24m).

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł36,79 m² 15 982,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1924

Pl/eng/ru/ua/de ogłoszenie bezpośrednie, prywatne. Na sprzedaż unikatowy, świeżo wyremontowany apartament w standardzie podwyższonym, zlokalizowany przy ul. Słowiczej 10 we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

52 500 zł9 500 m² 5,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 51.947667, 21.128056 Czaplinek, ul. Szkolna Numery Ewidencyjne 23 i 52 Media Prąd i woda - przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Hala Tychy

Tychy,śląskie

23 080 zł1 154 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia : wydzielona powierzchnia magazynowa 1115m2 Dane techniczne: -wjazd z poziomu 0, -wysokość 4,5m-5,2m, -bramy o szer. 3,5m, wys. 3m, -posadzka niepylna, -dojazd dla Tira,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł980 m² 172,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta prywatna nie wyrażam zgody na kontakt ze strony biur nieruchomości. Na sprzedaż działka widokowa o powierzchni 980 m2 zlokalizowana w Mąchocicach Kapitulnych przy ulicy Górnej gmina.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł108,20 m² 7 301,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 120 m , usytuowane w sercu miasta. To wyjątkowa oferta dla rodzin, inwestorów poszukujących nieruchomości pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł20 000 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę inwestycyjną o powierzchni 2h. 20 000m2. Z dużym potencjałem inwestycyjnym i bardzo dobrze skomunikowanym terenem. Zlokalizowaną przy drodze krajowej nr.844 kierunek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł197 m² 5 025,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Twój wymarzony dom W piskórce - przestrzeń, która daje wolność! Szukasz miejsca, gdzie nowoczesność spotyka się z ciszą natury, a dom nie jest tylko budynkiem, lecz obietnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowe, jasne mieszkanie z klimatem poddasza - cisza, prywatność i komfort na co dzień. Do wynajęcia wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na ostatnim, trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł140 m² 5 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Na sprzedaż dom, budynki gospodarcze i działka 3800 M2 w Milejowie. 30 km od Lublina, 15 km od Łęcznej. W pobliżu szkoła podstawowa i średnia, przychodnie zdrowia, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł15 100 m² 33,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.054194, 21.188611 Piaski, gm. Konstancin-Jeziorna Numer Ewidencyjny 136 Media Prąd, woda i gaz -.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł56,50 m² 7 610,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania Prezentuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na parterze w kameralnym, czterorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł41,22 m² 7 738,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie | bezpośrednio, bez prowizji Na sprzedaż oferuję nowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni użytkowej 22,4 m oraz 41,22.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł58,74 m² 11 406,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, gdzie Twoje dzieci mogą bezpiecznie biegać po trawie, a Ty masz wszystko pod ręką? Lokal 8 L1 to parterowy apartament, który daje Ci komfort domu jednorodzinnego. Największym hitem.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 000 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę na ulicy Zaplecze pod budowę, inwestycję. Bardzo dobra lokalizacja, blisko zjazdu S1 ( 300m). Tereny mieszkalno-przemysłowe. Droga asfaltowa, wszystkie media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 799 zł42,35 m² 18 885,45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 Pokoje z Garderobą i Balkonem | Zachodnia ekspozycja | Smart Home | u Bram Śródmieścia Szukasz idealnego mieszkania na start, dla pary lub jako pewnej inwestycji pod wynajem?.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł133 m² 3 150,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 587 m²

Klasyczny dom z duszą i ogromnym ogrodem - Hajnówka, ul. Targowa Przestronny, solidny dom wolnostojący z lat 80., położony na imponującej działce w sercu Hajnówki - bramy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 998 000 zł230 m² 8 686,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Zamieszkaj w wyjątkowym domu! Villa w sercu Żarowa! wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż niepowtarzalną, komfortową rezydencję o powierzchni 230 m , położoną na pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 240 m² 82,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli cenisz spokój i ciszę w sąsiedztwie pól, łąk i lasów, zapraszam do współpracy. Na sprzedaż widokowa działka budowlano-rolna o łącznej powierzchni 42,4 ara.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł115,90 m² 18 119 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Polecamy wygodne, ciche, jasne 5 pokojowe na Wilanowie Do wprowadzenia, lub do wlasnej aranżacji Budynek z 2010r Ogród 70 m Układ mieszknia : Aktualnie zaaranżowany jako 5 pokoi + 1 łazienka +.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł48,10 m² 9 667,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie gotowe do zamieszkania w świetnej lokalizacji- olsztyn Jaroty ul. Herberta 16. Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48,1 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł149 m² 5 765,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:862 m²

Nowoczesny dom z potencjałem adaptacji - Czaniec, u podnóża gór Szukasz domu, który łączy solidne wykonanie z bliskością natury i świetną komunikacją? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł39 147 m² 280,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.991306, 20.827028 Tarczyn, ul. Władysława Gawarskiego Numer Ewidencyjny 41/1 Media Kanalizacja - na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł30 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.975639, 20.771361 Suchodół, ul. 3 maja Numer Ewidencyjny 143 Media Prąd - na działce Wymiary 93m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

313 000 zł38,10 m² 8 215,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji Częstochowa, ul. Katedralna 15. Inwestycja położona jest w samym sercu miasta, zaledwie kilka minut spacerem od Starego Rynku, filharmonii.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 248 m² 204,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Masz dość ciasnej zabudowy w mieście? Odkryj przestrzeń i oddech na 12-arowej działce w Kozach przy ul. Kęckiej. Ta duża, słoneczna działka (jedna z dwóch po podziale) oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł60,01 m² 10 314,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w spokojnej i rodzinnej części Gdyni - Pogórzu Górnym. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł290 m² 6 379,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:826 m²

Dom, do którego naprawdę chce się wracać. Są takie miejsca, które od pierwszego wejścia dają poczucie spokoju. Ten dom właśnie taki jest - przestronny, jasny i przystosowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł230 m² 7 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 277 m²

Dom parterowy 140 mkw | 4 sypialnie | garaż + dodatkowe mieszkanie |działka 1277 mkw | Chybie dom parterowy oraz garaż wolnostojący Z poddaszem przestrzeń, która działa na codzień dom parterowy:.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł75 m² 13 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 451 m²

Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem, zlokalizowana w spokojnej i zielonej dzielnicy Olsztyna Gutkowo, przy ul. Słowicza. Najważniejsze informacje: lokalizacja: olsztyn,.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł32,30 m² 5 108,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,3 m , położona w spokojnej części Choszczna w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora oraz w niedalekiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł908,47 m² 7 154,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:219 m²

W ofercie sprzedaży prezentujemy odnowioną kamienicę o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położoną w doskonałej lokalizacji w Bolesławcu przy ul. Komuny Paryskiej. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł14 856 m² 41,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka blisko pałacu! bezterminowe warunki zabudowy. Podzielona na 4 niezależne działki (wz dla każdej Z osobna) nie szukaj dalej! oferta tylko W metrohouse! Zamieszkaj w magicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Regiel

Regiel,warmińsko-mazurskie

252 000 zł3 150 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

dzialka 3150mkw

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł45,80 m² 14 606,99 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie położone nieopodal Placu Bińczyckiego w Krakowie - na os Przy Arce. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł40 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na drugim piętrze klimatycznej kamienicy. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 670 m² 158,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 51.952583, 21.172500 Buczynów, gm. Góra Kalwaria Numery Ewidencyjne 50/5 lub 50/6 Media Prąd - na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł1 250 m² 2 520 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 664 m²

Okazja! do sprzedania nieruchomość-budynek 2-kondygnacyjny usługowo-mieszkalny z parkingiem,windą ,całość pow.użytkowa 1250m2 na działce pow.3664m2. Dobra inwestycja na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł53 m² 15 471,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa - Białołęka ul. Daniszewska - 3 pokoje - 53m2 / taras we speak english gotowe do zamieszkania! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo widne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł39,70 m² 22 166,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament Z prywatną mariną Prywatne nabrzeże | Marina lifestyle | Własny ogród | Widok na jachty | Premium To wyjątkowa propozycja dla osób szukających harmonii między nowoczesną.