Nieruchomości

239 123 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

999 000 zł118,61 m² 8 422,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:328 m²

Szukasz nowoczesnego domu blisko Krakowa, w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum? Mników Hills to wyjątkowe osiedle, które łączy komfort życia w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł63 m² 6 968,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

63 mkw świętego spokoju na Chojnach. Ulica Gładka bez sąsiadów nad głową! Mieszkania w tej części Chojen znikają z portali, zanim na dobre zdążą się na nich pojawić. Nic dziwnego.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 500 m² 63,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane ~2500 m Łuczyna, gm. Dobroszyce. Działka budowlana położona jest w malowniczej i spokojnej miejscowości Łuczyna, w gminie Dobroszyce (numer.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł49,21 m² 7 295,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Prezentujemy wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,21 m , zlokalizowane na drugim piętrze w solidnym, czteropiętrowym bloku z cegły w Łodzi. Ta oferta to rzadka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

265 000 zł45,40 m² 5 837 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym, pełnym rozkładzie znajdujące się na 3. piętrze w bloku po termomodernizacji. Brak przechodnich pokoi to ogromny atut, który zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł44,20 m² 5 633,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, usytuowane na 4 piętrze bloku na osiedlu na Górce w Żaganiu. Lokalizacja: - idealna lokalizacja - wszystko w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł148,62 m² 8 403,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:284 m²

Pełnimy funkcję zewnętrznego biura sprzedaży dewelopera. Kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizji związanych z obsługą transakcji, jak również nie jest obciążony podatkiem pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

909 000 zł118,61 m² 7 663,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł49 m² 12 836,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przytulne świeżo wyremontowane 2 pokoje przy Lesie Bielańskim ul. Marymoncka. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 352 m² 184,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Brużyczka Księstwo, w gminie, która zapewnia doskonałe warunki do życia, łącząc spokój z wygodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

4,20 €/m²750 m² 3 150 €

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do Wynajęcia Powierzchnie / Hale Logistyczne, magazynowe o Profilu Magazynowo - Produkcyjnym Pełna Dokumentacja Dostępna u Nas w Biurze. Zobacz film : Z wielką przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

12 600 €3 000 m² 4,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł33,80 m² 13 284,02 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjnie położony apartament, znajdujący się w samym sercu tętniącej turystycznym życiem dzielnicy nadmorskiej. Odległość do plaży to zaledwie 200 m , a do.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł41 m² 2 926,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal z Potencjałem tuż przy Drodze Powiatowej - zobacz film Zobacz Film Niektórzy widzą tu tylko niewielki budynek usługowy. Ktoś z wyobraźnią zobaczy miejsce z realnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł560 m² 4 642,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biznesowa okazja. Budynek Handlowo -usługowo - Magazynowy z Potencjałem tuż przy dk 297 - zobacz film Zobacz Film Jeśli szukasz nieruchomości, która łączy świetną lokalizację, gotowy biznes.

Szczegóły ogłoszenia

71 640 zł796 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Jeziorko, gmina Piątnica o pow. 796 m2 (nr działki 386/12). Na teren na którym położona jest działka wydana została decyzja o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

96 300 zł1 070 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Jeziorko, gmina Piątnica o pow. 1070 m2 (nr działki 386/13). Na teren na którym położona jest działka wydana została decyzja o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł150 m² 3 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z dużą działką Głogów, ul. Wygoda Oferujemy na sprzedaż solidny, wolnostojący dom o powierzchni około 150 m , usytuowany na atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2977m lub 1500m położona w malowniczej miejscowości Kotowice (gm. Zgierz), przy ul. Kotowice 27D nr ewidencyjny 84/19. To idealne miejsce na dom.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł43,60 m² 11 444,95 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Podstawowe informacje: lokalizacja: łódź, dzielnica Bałuty, ul. Mokra.Cena: 499 000 PLN.Powierzchnia: 43,60 m2.Liczba pokoi: 2.Piętro: 2 z windą.Rok budowy: 2019.Stan nieruchomości: Po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

nieruchomości Lublin* Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie położoną działkę w miejscowości Ignaców, w gminie Wojciechów. Działka o powierzchni 2000 m2 położona jest w pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł127,50 m² 6 196,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:303 m²

R e Z E R W A C J A Przedstawiam Państwu atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej z 1974 roku, położony w spokojnej i zielonej dzielnicy Marysin w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

742 000 zł320 m² 2 318,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:798 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, wolnostojącego domu o powierzchni całkowitej ok. 320 m (pow. użytkowa z piwnicą ok. 260 m ), położonego w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 358 m² 118 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Masz dość miejskiego zgiełku, a jednocześnie chcesz być blisko największych ośrodków w regionie? Ta działka w Medyni Głogowskiej o powierzchni 1358 m (13,58 a), objęta.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł283,10 m² 4 062,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży Lokal Handlowo - Usługowy - zobacz film Zobacz Film Parter, niezależne wejście, idealny pod biznes. Jeśli szukasz przestrzeni, która realnie pracuje na Twój biznes, właśnie ją znalazłeś. Na.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł54,28 m² 6 798,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowa wiosenna cena! 3 pokoje w sercu Mikołowa - 369 000 zł Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w samym sercu Mikołowa idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł64,30 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne mieszkanie 59,7 m Żary, ul. Chopina Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 59,7 m , położone na trzecim piętrze w bloku w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł33 500 m² 14,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 3,35 ha Gmina Nowosolna, natolin Oferujemy na sprzedaż grunt o łącznej powierzchni 3,35 ha, składający się z dwóch działek o numerach 11/3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje do sprzedania dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m2 usytuowany na działce o powierzchni ok 2,15 ar. Domy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38,91 m² 10 254,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na parterze trzypiętrowej kamienicy z lat 30. XX wieku, która przeszła generalny remont w 2023 roku. Kamienica, zachowując swój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 535 zł56,70 m² 11 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Słuchaj, jeśli szukasz "standardowego bloku", to musisz szukać dalej. Siedlecka 49 to projekt dla ludzi, którzy mają alergię na nudę i tandetę. Tutaj nie ma kompromisów dostajesz architekturę,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 253 m² 79,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Uwaga, uwaga! ostatnie działki na planiecie Ziemia (a dokładnie w tej okolicy!) Mamy dla Was nie lada gratkę! Z pierwotnych 9 działek budowlanych zostało tylko 3 tak, dobrze czytacie, trzy, bo.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł52 m² 15 288,46 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartament położony na 1 piętrze w nowym budownictwie 2022r, na osiedlu chronionym , w centrum miasta Kołobrzeg. Apartament został funkcjonalnie podzielony na dwa oddzielne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

4 368 000 zł42 000 m² 104 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna w Żarowie. Na sprzedaż oferujemy działkę bezpośrednio przy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Żarowie o powierzchni 4,2 ha pod obiekty produkcyjne,.