Nieruchomości

239 838 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 950 zł90 m² 55 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie do wynajmu, położone w przyziemiu w niskiej kamienicy. Mieszkanie jest przestronne, o powierzchni 90 m2, składa się z trzech dużych, ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł153 m² 7 189,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Unikalna Nieruchomość # Dla miłośników natury # Dom # 5 pokoi # 153m2 # Działka 10 000m2 # Wyremontowana Stodoła # oferta tylko W naszym biurze Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł50,40 m² 27 777,78 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kompaktowy apartament W budynku Z basenem I siłownią W świetnej lokalizacji Jasne wnętrza | Winda | Świetna komunikacja miejska | Garaż | Gotowy do wprowadzenia | Idealny na najem.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł225,75 m² 21 926,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 558 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa nieruchomość Premium z linią brzegową Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 090 000 zł328 m² 3 323,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja Nieruchomośćpołożona jest w śródmiejskiej części Obornik, z bezpośrednimdostępem do ulicy dojazdowej. Lokalizacja zapewnia świetnąwidoczność oraz dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²250 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Willa Zulita - historyczna perła Otwocka na wynajem Lokalizacja: otwock - serce dawnego uzdrowiska Typ nieruchomości: zabytkowa willa z lat 30. XX wieku Przeznaczenie: działalność usługowa,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł37,60 m² 7 845,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy w pasażu "centrum" o powierzchni 37.6 m2 ze ekspozycją okien na ul. Bohaterów Września. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze z windą i z wyjątkowo dużą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł280 m² 4 282,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Ofertą sprzedaży jest duży dom zlokalizowany blisko Centrum miasta. Rezydencja o pow. 280m2 usytuowany jest na zagospodarowanej działce o pow. około 830 m2. Na parterze : - Duży widny salon.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł2 107 m² 23,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 2.107 m2 Pruszcz Gdański. Do wynajęcia w Pruszczu Gdańskim ul. Batalionów Chłopskich obiekt magazynowo - handlowy, zbudowany w roku 2011. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

8 990 000 zł10 192 m² 882,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka usługowo-handlowa w Bochni idealna inwestycja! Bochnia, ul. Krzeczowska Poszukujesz strategicznej lokalizacji dla swojego biznesu? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²15 m² 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy w Krośnie przy ul. Tysiąclecia 14. Powierzchnia: 15 m Czynsz wynajmu: 450 zł (30 zł/m ) netto Opłaty uzupełniające: kaucja: 900 zł / 2-krotność czynszu Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

1 545 000 zł67,18 m² 22 997,92 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość zlokalizowana jest w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- granaria na Wyspie Spichrzów. II etap inwestycji zostanie ukończony do 2024 roku. Granaria to projekt łączący.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł115 m² 11 295,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny, zlokalizowany w spokojnej i zielonej części w miejscowości Wojcieszyce. Dom oddany do użytku w 2014r., wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

8 050 zł230 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przestrzeń dla twojego biznesu Do wynajęcia przestronny, funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 230 m, zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku usługowego w Kroczynie. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł48,20 m² 15 767,63 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: * Ogród 80 m2 * 500 metrów pieszo do parku millenium * 15 minut pieszo do plaży * 10 minut pieszo do skm * 5 minut do przystanku autobusowego oraz tramwajowego * W promieniu 400 metrów pełna.

Szczegóły ogłoszenia

30,43 zł/m²460 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nie pobieramy prowizji od najemców I kupujących! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: do wynajęcia lokal pod handel lub usługi z zapleczem socjalno - biurowym i magazynem, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł75 m² 5 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Powierzchnia: 75 m Liczba pokoi: 3 Piętro: parter/2 Czynsz: 400 zł Stan wykończenia: do zamieszkania Rynek: wtórny Forma własności: pełna własność Dostępne od:.

Szczegóły ogłoszenia

556 360 zł3 974 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Polecam na sprzedaż działkę położoną w Kołczewie w gminie Wolin tuż przy Parku Wolińskim trzy kilometry od morza. W sąsiedztwie dom jednorodzinny, pole golfowe , jezioro i las.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł727 m² 220,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe działki budowlane z widokiem na góry idealna lokalizacja dla Twojego wymarzonego domu! Lokalizacja: położona w malowniczej, spokojnej okolicy, blisko centrum Kóz, u podnóża.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł100 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Wyjątkowe 100-metrowe mieszkanie z widokiem na Rynek. Lokalizacja: stylowa kamienica w Rynku, ładna klatka schodowa, wejście na domofon, mieszkanie na ostatnim 4/5.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł57 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu polecamy piękne i słoneczne mieszkania na pierwszym piętrze w bloku z cegły na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 54mkw, dodatkowo do dyspozycji najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 398 zł45,76 m² 15 874,09 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł30 m² 4 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 30,00 m2, znajdujące się zaledwie 15 minut jazdy od plaży w Pobierowie Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 034 zł7 479 m² 149,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duży teren budowlany, 3 działki z bezpośrednim dostępem do drogi, graniczące z brzegiem Jeziora Miejskiego ("łazienkowskiego"). Przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

59,14 zł/m²93 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków - Wola Duchacka Lokal handlowy parter-front z witryną Może być również biurowo-usługowy! Lokalizacja Wola duchacka/kurdwanów! Lokal handlowy o powierzchni 93m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł5 403 m² 249,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ta działka o powierzchni 54,03 ar to rzadko spotykana propozycja w tej części Tarnowa szeroka, ustawna i w całości płaska, co znacząco ułatwia planowanie przyszłej zabudowy. Jej.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł95 m² 11 568,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Cena: 1 099 000 pln Powierzchnia: 95 m Piętro: 3/3 - winda Lokalizacja: ul. Cztery Podkowy, wysoka Stan prawny: pełna własność Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 95 m wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł60 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 426 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Derło, w gminie Rokitno (kod 21-504), tuż obok jednej z najpiękniejszych rzek wschodniej Polski Bugu. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł19 053 m² 34,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki w miejscowości Głuchy, które są położone pomiędzy Radzyminem a Wyszkowem, około 25 km od granic Warszawy, 700 m od trasy S8. Działki o kilku numerach.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł72 m² 6 097,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe apartamenty Z widokiem na łąkę :) oferta tylko W naszym biurze! został ostatni apratment - na pierwszym piętrze - lewa strona! W odległości ok 6 km od centrum Rybnika,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł14 423 m² 10,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 14 423 m , położoną w miejscowości Przyłęk 138, w powiecie zwoleńskim, oznaczoną jako działka nr 198/3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 000 zł81,64 m² 6 490,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3