Nieruchomości

240 058 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 900 000 zł326,21 m² 5 824,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny budynek o powierzchni 326,21 m , wybudowany w 2009 roku z pustaka ceramicznego, ocieplony i charakteryzujący się dobrą klasą.

Szczegóły ogłoszenia

869 500 zł121,42 m² 7 161,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane w klimatycznej kamienicy. Nieruchomość o powierzchni 121,42 m2 wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł3 761 m² 425,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 37,61 ara zlokalizowana w Zielonkach, w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Nieruchomość położona w I.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł523,18 m² 3 822,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:53

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Doskonała okazja inwestycyjna. Oferta Sprzedaży - Budynek Biurowo-administracyjno-usługowy w Centrum Złotowa (woj. wielkopolskie) Na sprzedaż przestronny, trzykondygnacyjny budynek biurowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

105 000 zł21 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży atrakcyjny teren rolny położony w miejscowości Grzymalin, w gminie Miłkowice, powiat legnicki. Nieruchomość o łącznej powierzchni 2,11 ha stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł278 m² 7 194,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom w Czarnym Lesie poszukuje nowego właściciela! Budynek z roku 2007 pobudowany został przez obecnych właścicieli z myślą o sobie. Do budowy zostały użyte materiały najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 717 m² 104,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe osiedle! obok doliny 3 stawów! Zamieszkaj w najlepszym mieście pod względem warunków życia na Śląsku! - mieszkanie o powierzchni 44m2 - przestronny salon z funkcjonalnym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 zł60 m² 58,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament z klimatyzacją - Wola Justowska, kraków Oferujemy na wynajem przestronne, nowoczesne mieszkanie w najbardziej prestiżowej dzielnicy Krakowa - Woli Justowskiej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł71 m² 22 535,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartament z prywatnym tarasem na dachu - Wola Justowska, ul. Jesionowa. Szukasz miejsca, które łączy prestiżowy adres z bezpośrednią bliskością natury i przestrzenią do regeneracji?.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom położony w miejscowości Proszówki. Piękny duży dom położony w atrakcyjnej lokalizacji, na pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 875 m² 56,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż atrakcyjna działka W stobnie O pow. 3875 m 2 oferta bezpośrednia koszty pośrednictwa biura pokrywa sprzedający. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²86 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal w centrum Tarnowskich Gór Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 86 m2, usytuowany na parterze, piętrowego budynku w ścisłym centrum Tarnowskich Gór.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Sobieszowa, nieruchomość świetnie skomunikowana, w pobliżu sklepy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł34 658 m² 13,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę rolną o powierzchni 3,4658 ha, położoną w miejscowości Falęcice-Parcela Nieruchomość znajduje się w spokojnej, rolniczej okolicy, z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł500 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy działkę rod na Ogrodach działkowych Kolejarz w Grudziądzu. Działka ma powierzchnię 500 m , jest ogrodzona i wyposażona w kanalizację zbiorczą o pojemności 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł124,28 m² 9 921,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Nowa inwestycja deweloperska w Częstochowie w prestiżowej dzielnicy Północ. Na sprzedaż oferujemy 11 domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 724 570 zł116,92 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Nowoczesne osiedle położone w dynamicznie rozwijającej się części Bemowa, w bliskiej odległości od drugiej linii Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 520 zł45,18 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska Kraków- bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł9 100 m² 8,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka w kształcie prostokąta, z możliwością zabudowy, w sądziedztwie zabudowy siedliskowej i pól uprawnych. Powierzchnię działki 0,91 ha stanowią łąki klasy IV. Cena: 75.000.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł40 399 m² 8,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotowa nieruchomość obejmuje 11 działek i ma nieregularny kształt. Jest niezabudowana, nieogrodzona, porośnięta częściowo zielenią nieurządzoną (liczne zadrzewienia i zakrzewienia).

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł250 m² 3 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 168 m²

Na sprzedaż elegancki, wolnostojący dom jednorodzinny, piętrowy, o powierzchni użytkowej 248 m , ( 290 m 2 po podłodze) położony na dużej działce 2168 m . Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł66,31 m² 7 525,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 66,13 m , położony w spokojnej części podpoznańskich Komornik, z bardzo dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej oraz dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł105 m² 8 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

| jelcz-Laskowice, chwałowice, dom, 105m2, 4 pokoje, zabudowa szeregowa, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oferta na wyłączność nie szukaj dalej Gorąco polecam Państwu dom.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł3 000 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***działki rolno-leśne***rybniki***15km od białegostoku***przy rezerwacie Krzemianka*** Zapraszam na prezentację dwóch działek rolno-leśnych w miejscowości Rybniki, gm. Wasilków, 15 km od.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł703 m² 1 066,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wrocław, fabryczna, złotniki, ul. Zakopiańska Opis: do sprzedaży atrakcyjna działka o powierzchni 703 mkw., położoną na zachodzie Wrocławia, w otoczeniu kameralnej niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 zł240 m² 49,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Szukasz domu w spokojnej lokalizacji ? Dobrze skomunikowane miejsce ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Mam do zaoferowania dom na Gocławiu o powierzchni użytkowej 240.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł48,30 m² 4 120,08 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie położone w centrum Zgorzelca przy ul. Daszyńskiego. Powierzchnia mieszkania wynosi 48,30 m2 i obejmuje dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł982 m² 100,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Łazach przy ul. Brzezina. Działka o powierzchni 982 m2, szerokość 21 m. Działka w kształcie prostokąta, w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²320 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz budynku użytkowego w centrum Białegostoku? Zobacz naszą ofertę! Mamy dla Ciebie budynek o pow. 320m2 na 3 kondygnacjach (piwnica, parter i piętro) w ciągu pieszych, przy.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²505,30 m² 42 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy lokal usługowo-handlowy w sercu dynamicznej Woli - idealna lokalizacja dla biznesu! Powierzchnia: 505,3 m netto | parter (4-kondygnacyjny budynek po remoncie) Lokalizacja: centrum.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł461 m² 249,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka posiada aktualne warunki zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego. Na sprzedaż duża działka położona w miejscowości Stara Dobrzyca. Do jeziora zaledwie 50m.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł4 518 m² 117,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży kompleks 5 działek - ogółem 45,18 arów W szczedrzyku, w bliskiej odległości Jezior Turawskich przy ścianie lasu w otoczeniu łąk. Przeznaczenie zg z mpzp : 82 mn -.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł108,67 m² 11 493,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ta nieruchomość to dom jednorodzinny o idealnej powierzchni 108,67 m wybudowany w 2014 roku. Parter tworzy funkcjonalną strefę dzienną: salon z wyjściem na taras, otwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł50,64 m² 12 144,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczecin, gumieńce, mieszkanie, 2 pokoje, taras, sprzedaż. Grupa wgn Koncern Obrotu Nieruchomościami. Możliwość przyjęcia W rozliczeniu nieruchomości kupującego/ chcesz sprzedać lub wynająć.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 750 zł73,50 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę trzypokojowego mieszkania o powierzchni 73,5 m , położonego na dziewiątym (ostatnim) piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

505 600 zł926 m² 546 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki w super lokalizacji! Kup działkę lub trzy. Dzialka o powierzchni 926 m2 znajduje się przy ulicy Rzepakowej w Opolu. Pozostałe dwie działki o podobnej powierzchni przylegają.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł393 m² 3 816,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Polecam do sprzedaży dom z 2003 r. o powierzchni 393 m 2 wraz z dwoma gabinetami lekarskimi, usytuowany w Kaliszu na Osiedlu Tyniec, na zagospodarowanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł1 300 m² 280,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! nieruchomość dostępna wyłącznie W biurze nieruchomości citihome! Na sprzedaż bardzo ładna działka o charakterze leśnym o powierzchni 1.300m2 wraz z 1/2 udziału.

Szczegóły ogłoszenia

30,77 zł/m²260 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

Budynek biurowy w Ciechanowie przy ul.Składowej. Powierzchnia 260 m2 znajduje się na parterze. Kondygnacja parteru wynosi 260m2, składa się z pomieszczenia 32,66m2; 10,84 była serwerownia.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta skierowana wyłącznie dla Firm/osób prowadzących działalność gospodarczą. |do wynajęcia| Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament w samym Centrum - Inwestycja ovo, podwale 82.