Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

460 250 zł1 315 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę budowlaną położoną w kompleksie 11 działek w Rewalu około 1 - 1,5 km od morza. Działka o powierzchni 1315 m2 rodzaj użytku Bp-R stanowiąca użytki w V.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

984 249 zł64,33 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 377 zł32,58 m² 16 002,98 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczepin | Smart Home | Taras na dachu Szukasz mieszkania, które jest w sam raz blisko centrum, ale z własnym azylem? Ta oferta łączy miejski styl życia z nowoczesnymi udogodnieniami. Co.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł72,44 m² 6 488,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4 pokoje z duszą przy ul. Staromiejskiej - 1 piętro, 2 balkony, wysokie wnętrza Szukasz mieszkania, które oferuje coś więcej niż standardowy blok? Odkryj wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

329 000 zł60 m² 5 483,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z kuchnią zlokalizowane w spokojnej okolicy przy ul. Bialskiej - dzielnica Parkitka w Częstochowie. Mieszkanie usytuowane jest na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł36,74 m² 9 662,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nieruchomość położona w ścisłym centrum Szczecina, w bezpośrednim sąsiedztwie ch Kaskada, z doskonałą dostępnością komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

686 250 zł45 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł74,35 m² 9 414 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania usytuowanego na drugim piętrze niskiego, kameralnego budynku wielorodzinnego w Stargardzie przy ulicy Plac.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł65,66 m² 8 224,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem - Zabajka, głogów Małopolski Biuro Rzeszowskie Nieruchomości zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł2 277 m² 394,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Perfekt Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży piękną działkę budowlaną o powierzchni 2277 m2 położoną przy ul. Wodnika w obrębie Tomaszkowo w gminie Stawiguda. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 035 zł36,83 m² 15 097,34 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,83 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł51 m² 11 745 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 51 m , położone w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum Katowic. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 137 345 zł62,15 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Fenomenalny rozkład 62,25 m Wilanów Mieszkanie z potencjałem pod 2 mieszkania 2 Balkony Deweloperskie Unikatowa oferta w samym sercu Wilanowa - 50 metrów od nowego tramwaju! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł84,40 m² 7 689,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kameralne mieszkanie w bliźniaku z ogródkiem | okolica Żukowa | 84,40 m | 4 pokoje | działka 500 m przedsprzedaż - wyjątkowo dobre warunki finansowe. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł61,82 m² 5 645,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszą dodatkowych kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio " ( Oferta na Wyłączność!) Do sprzedania bardzo atrakcyjne i ustawne mieszkanie ( 3 - osobne pokoje ).

Szczegóły ogłoszenia

69,44 zł/m²108 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 108m2 - Lublin, centrum Lokal w bliskiej odległości od Deptaku, duże natężenie ruchu pieszych, parter, wejście z ulicy, duże witryny wystawowe, duża.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 905 m² 94,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną z bezterminowymi Warunkami Zabudowy , położoną w miejscowości Kanina, w gminie Limanowa. Działka o powierzchni 1905 m ma.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł90 m² 8 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 442 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom z widokiem na jezioro w miejscowości Wyrówno, gmina Lipusz! Nieruchomość: prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

347 500 zł3 475 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana,z planem zagospodarowania przestrzennego,przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe,jednorodzinne,ewentualnie pod usługi,czy nawet pod nieuciążliwą produkcję. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Ubiedrze

Ubiedrze,zachodniopomorskie

490 000 zł138 m² 3 550,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Posiadłość zabudowana domem jednorodzinnym oraz budynkiem gospodarczym na działce o pow. 6500 m2, w malowniczej miejscowości Ubiedrze k. Bobolic. Atrakcyjna lokalizacja wśród okolicznych.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł36,96 m² 4 329 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Szukasz mieszkania z potencjałem, w cenie, która pozwala na realizację własnych pomysłów aranżacyjnych? A może szukasz pewnej lokaty kapitału pod wynajem w strategicznej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 50 m , położone w dzielnicy Gołonóg w Dąbrowa Górnicza przy ul. Kasprzaka. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł910 m² 69,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 910 m , położoną w urokliwej miejscowości Gałęzice, zaledwie 25 minut drogi od Kielc. Cena: 63 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł28 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nasza nowa niższa cena! zaproponuj nam swoją cenę! jesteśmy otwarci na negocjacje! Kawalerka położona w Boguszynach o pow. 28 m2 Mieszkanie usytuowane na II piętrze w bloku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł65 m² 7 061,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Szukasz miejsca, które stworzysz od podstaw według własnej wizji? A może interesuje Cię bezpieczna lokata kapitału w dynamicznie rozwijającej się okolicy? Ta oferta łączy w sobie urok.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 900 zł222,30 m² 10 795,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 413 m²

Dom jednorodzinny z dodatkowym lokalem | Milanówek | 248 m | działka 1413 m Przedstawiamy Na sprzedaż komfortowy, w pełni gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny położony,.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²120 m² 8 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferuję na wynajem, atrakcyjny lokal biurowy o pow. 120m2 zlokalizowany w Śródmieściu Południowym tuż przy ulicy Kruczej. 3 pokojowy lokal znajduje się na 6 piętrze w budynku biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł54,68 m² 53,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa - Przewóz / Płaszów. Układ i standard: - powierzchnia: 55.

Szczegóły ogłoszenia

406 504 zł1 099 m² 369,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zakup bez pcc, na fakturę vat! - podana cena jest ceną netto! (cena 500 000 zł brutto) Na sprzedaż działka położona w Barlinku, przy ul. Sportowej. Dojazd drogą asfaltową. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł54,42 m² 45,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem Siedlce, ul. Piotrowskiego Szukasz komfortowego miejsca do życia w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: idealne położenie w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

1 500 000 zł485 m² 3 092,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 145 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest podpiwniczony dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 485 m2. Nieruchomość została wykończona najwyższej jakości materiałami oraz wyposażona w szereg.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł60,10 m² 15 724 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3 pokoje przy metrze | Po remoncie |gotowe do wprowadzenia | Balkon z widokiem na zieleń 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia lub wynajmu, zaledwie 10 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł70 m² 84,29 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe z panoramicznym widokiem na Tatry english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu nowego.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł54,52 m² 9 702,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w wysokim standardzie, które dostępne jest bez prowizji dla kupującego! Dodatkowo oferujemy bezpłatne pośrednictwo kredytowe, pomagając w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 193 zł71,67 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Kupujący zwolniony z opłaty 2% podatku od czynności cywilnoprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł211 m² 8 009,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:588 m²

Wolnostojący dom poznań smochowice | 211 m | działka 588 m Dzień dobry, nazywam się Izabela Nizio i reprezentuję biuro Grunt to Nieruchomości. Z ogromną przyjemnością prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł360 m² 2 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:497 m²

Kamienica na sprzedaż w centralnej części Kruszwicy przy ulicy Kasprowicza tuż po sąsiedzku znanego w Kruszwicy osiedla - Osiedla Robotnicze. Budynek jak na lata budowy w stanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł52 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 52 m | 3 pokoje | ogródek | Cieplice-Śląskie Zdrój | spokojna okolica Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 2. piętrze (niskim).

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł96,20 m² 5 405,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny położony w budynku mieszkalnym dwurodzinnym, znadującym się w Opolu dz. Wróblin. Budynek: - z budynku zostały wyodrębnione dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²27 m² 1 836 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wrocław / stare miasto / bliskie okolice rynku Polecam do wynajęcia pomieszczenie biurowe/lokal usługowy przy jednej z głównych ulic Centrum Wrocławia o pow. 27 m2 usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

659 999 zł1 057 m² 624,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1057 m2, położona w doskonałej lokalizacji w miejscowości Bezrzecze - spokojnej i dobrze skomunikowanej części.