Nieruchomości

239 862 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

89,60 zł/m²17,50 m² 1 568 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia komfortowe pomieszczenia biurowe dwupokojowe o powierzchniach 12-25 m w odnowionym budynku biurowym zlokalizowanym na Woli, w pobliżu ul. Górczewskiej. Lokal idealny.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł1 044 m² 2 346,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:640 m²

D0 sprzedania kamienica w centrum Tomaszowa Mazowieckiego. Kamienica składa się z 10 lokali mieszkalny i 6 lokali użytkowych o łącznej powierzchni użytkowej 1044 m 2. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł85 m² 5 529,41 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płacą prowizji. Nowoczesne, przestronne mieszkanie z antresolą! Mieszkania, które pasują do Ciebie - różne metraże do wyboru. Mieszkania na nowoczesnym i kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

83 000 zł499 m² 166,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze. Nie szukaj dalej! Mała działka budowlana w Kozach - idealna pod nieduży dom lub usługi Przytulna , kameralna działka na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe

Pyrzyce,zachodniopomorskie

229 900 zł46,30 m² 4 965,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na prezentację i do zakupu :) Mieszkanie na 1 piętrze niskiego budynku w Pyrzycach przy ulicy Narutowicza. Dwa oddzielne pokoje, w tym jeden z balkone, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

266 727 zł30,49 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy państwu do sprzedaży lokal mieszkalny W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok.30,49 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 064 m² 234,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jedna działka jest W rezerwacji Główienka, gm. Pobiedziska: atrakcyjne działki budowlane przy granicy miasta Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch wyjątkowych działek.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł540 m² 13 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Agentka prowadząca:sylwia gajek-zielińska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej rezydencji położonej w Janowicach.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 269 m² 48,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży malowniczej nieruchomości - działki w Kaszczorku Lokalizacja - Toruń, kaszczorek , ulica Turystyczna; - prestiżowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

7 490 000 zł955 m² 7 842,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:5 689 m²

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   Szukasz obiektu hotelowo-restauracyjnego 955 m z działką eventową ? Ta oferta jest wprost dla Ciebie. Na sprzedaż kompleksowy obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł23 500 m² 170,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

To idealna propozycja dla inwestora, który szuka gotowego produktu z możliwością zabudowy lub stworzenia spójnego, kameralnego osiedla domów jednorodzinnych w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 686 m² 124,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w Polance Wielkiej. Działka o pow.1686m2 zlokalizowana jest przy ul.Szczytowej. Teren na którym znajduje się działka objęty jest mpzp Gminy Polanka.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 829 m² 39,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o domu w spokojnej, zielonej okolicy z dostępem do natury? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: zdonia, gmina Zakliczyn Powierzchnia: ok. 38 arów Numer działki: 492.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł600 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nowoczesny kompleks handlowy o powierzchni 600 m, zlokalizowany w atrakcyjnej okolicy. Do dyspozycji klientów około 30 miejsc parkingowych przed budynkiem. Możliwość podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

11 067 zł527 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta class którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno - prawnym. Nowoczesna hala logistyczno - magazynowa o powierzchni 527m2, z zapleczem biurowym 85m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 850 zł50,30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja graniczy z Parkiem R.W. Pileckiego i jest zlokalizowana na pograniczu dwóch dzielnic Bałuty oraz Polesie w okolicy ulicy Srebrzyńskiej ok. 15min od Łódzkiej Manufaktury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 000 zł121,34 m² 6 535,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:293 m²

Nowa inwestycja w podbiałostockich Horodnianach zaledwie 2 km od granic miasta. Kameralne mini osiedle domów wolnostojących podzielone na dwa etapy po 6 domów każdy. Nowoczesna architektura oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 000 zł55,32 m² 8 785,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy lokale mieszkalne do wykończenia usytuowane na Osiedlu Chopina w miejscowości Kamień Pomorski 6 km od morza. W bliskiej odległości od nieruchomości znajduję się ścieżka dla.

Szczegóły ogłoszenia

151 800 zł13 800 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż cztery działki rolne o łącznej powierzchni 1,38 ha, położone w miejscowości Oleśniczka, gmina Długołęka. Teren płaski, dobrze nasłoneczniony, w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł10 102 m² 108,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dolaszewo - działka budowlana na sprzedaż - ponad 1 ha! Cena 265.000 EUR brutto (około 1.100.000 PLN brutto) - CENA DO NEGOCJACJI Działka o powierzchni użytkowej 10102 m 2 (1,0102 ha) -.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 702 m² 135,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z działką na osiedlu Wacyn! lokalizacja Znajduje się przy ulicy Nowofolwarcznej, to spokojna osiedlowa uliczka. Działka znajduje się obok lasu oraz ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł110,60 m² 6 952,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Są mieszkania, które po prostu się ogląda. i są takie, w których od razu widzisz potencjał. Właśnie takie mieszkanie trafiło do naszej oferty. Przestronne, na pierwszym piętrze i z.

Szczegóły ogłoszenia

168 868 zł1 036 m² 163 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z fundamentami pod budynek jednorodzinny dwulokalowy w Lampkowie. Miejscowość znajduje się 7 km od Dziemian, gdzie znajdują się sklepy, szkoła, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł212 m² 11 320,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:791 m²

Nowoczesny 4-letni dom o powierzchni 212 m , położony w prestiżowej dzielnicy Drabinianka przy ul. Podmiejskiej. Zaprojektowany indywidualnie, z naciskiem na komfort życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł102,90 m² 7 764,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

| na sprzedaż 5-pokojowy apartament w stanie deweloperskim o pow. użytkowej 81,38 m2 , z wykończonym poddaszem użytkowym 21,52 m2, usytuowany w Mrokowie , gminie Lesznowola. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

15,08 zł/m²77 m² 1 161 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do wynajęcia lokal składający się z czterech pomieszczeń o łącznej powierzchni 77,40 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²72,30 m² 2 531 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Adres: ul. Wolności 5, chmielnik Powierzchnia: 72,30 m2 Liczba pomieszczeń: 7 Grunt: działka ew. nr 1296 o pow. 0,0507 ha Cena: 35,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł37,40 m² 10 692,51 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Poszukujesz funkcjonalnej nieruchomości w świetnej lokalizacji ? Idealna zarówno na start świetny układ lub pod inwestycję blisko Politechniki Rzeszowskiej? Zapoznaj się z ofertą. Rzeszów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

773 756 zł87,43 m² 8 850,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:93 m²

Domy w Zabudowie Szeregowej Słomin, ul. Biedronki Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży starannie zaprojektowanych segmentów w wyjątkowej lokalizacji w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

853 300 zł121,90 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal handlowo- usługowy położony na parterze .Wejście do lokalu z ulicy. powierzchnia lokalu wynosi 121,90 m2 składający sie z sali sprzedażowej , sali usługowej , korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł962 m² 135,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę o pow. 962 m2 przy ulicy Konwaliowej w miejscowości Sobuczyna gmina Poczesna. Idealne miejsce pod budowę domu, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł37,77 m² 16 388,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mokotów, 2 pokoje ok 37 m2. Zakup bezpośrednio od dewelopera cena podana w ogłoszeniu podlega delikatnym negocjacjom na spotkaniu w Biurze Sprzedaży. Zakończenie budowy w I kwartale 2027.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł82,30 m² 6 913,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie 2 piętra w niskim 3 piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł400 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Zapraszamy do Woli Nieszkowskiej , w gminie Bochnia. Działka o powierzchni 5700 m , którą można jeszcze powiększyć o sąsiednie działki budowlano-rolne. Idealna przestrzeń dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł94,76 m² 8 431,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oddane do użytkowania! Emmerson prezentuje: nowa inwestycję deweloperską w Libertowie, w otoczeniu zieleni, z ogródkami i dwoma miejscami postojowymi do wyłącznego korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł56 m² 18 732,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:263 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 56 m znajdujący się przy ul. Piłsudskiego w Ząbkach. Nieruchomość została wybudowana w 1967r. i składa się.