Nieruchomości

239 986 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

945 000 zł65,10 m² 14 516,13 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż | 3 pokoje | 65 m | Bemowo, ul. Karabeli | po generalnym remoncie Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie, oddzielna kuchnia, loggia, na Stoku Oferujemy Państwu na wynajem, dostępne od zaraz dwupokojowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł45,10 m² 16 607,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Funkcjonalne, przytulne i jasne mieszkanie pośród zielonych podwórek oddalone o ok 600m od stacji Metra Księcia Janusza przy ulicy Batalionu ak Zośka. Główne atuty mieszkania to przede.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł53,91 m² 70,49 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, 3-pokojowe wyremontowane i umeblowane mieszkanie zlokalizowane przy ul. 1 sierpnia w Warszawie. Lokal jest dwustronny, jasny i funkcjonalnie zaprojektowany, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

180 000 zł1 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1500 m2 usytuowana bezpośrednio przy drodze głównej w miejscowości Sycowice- gmina Czerwieńsk. Na działce wcześniej usytuowany był budynek. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł45 m² 26 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Międzyzdroje, promenada Gwiazd 28, apartament z widokiem, basen, sauna, 1 linia brzegowa. Top lokalizacja- 1 linia! W budynku basen i sauna! Ofertą sprzedaży jest apartament, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł42,16 m² 3 771,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:147 m²

Zapraszamy na prezentację - domu mieszkalnego z 1906 roku po remoncie o powierzchni użytkowej ok 46,15 m2, parterowy z poddaszem nieużytkowym, wolnostojący położony w Rzgowie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia cześć domu Z osobnym wejściem O powierzchni około 80 M2 znajdująca się W miejscowości sanka Oferta wyłącznie w biurze nieruchomości danax Cena wynajmu to 3500,00.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł79 m² 10 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny, klimatyczny Dom jednorodzinny - wolnostojący usytuowany na pięknej zielonej działce o powierzchni 1900 m2 w okolicy Żabiej Woli. Rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł772 m² 123,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja oferty Ładna działka budowlana - Rybnik Popielów - zapraszamy. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 772 m2 w Rybniku Popielowie. Działka o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł32 300 m² 61,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka Działka budowlana nr 9, z przeznaczeniem mieszkaniowo-usługowym o pow. 3,2343 ha. Powierzchnia działki: 1) ziemia rolna z planem zagosp. przestrzennego: 1,41 ha 2) las: 1,7965 ha.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł134 m² 6 641,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

Dom pod lasem czy szybki dojazd do miasta? Dlaczego nie jedno i drugie? Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o pow. całkowitej 134 m położony w Mosinie - narożnik ulic Szosa.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł1 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem hala/magazyn o powierzchni 2000 m2 z możliwością najmu biura w miejscowości Zielonka. Dostępne różne metraże. Opis: hala typu open sapce posadzka bezpylna światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek, ul. Reymonta

Stargard,zachodniopomorskie

2 250 000 zł272 m² 8 272,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 045 m²

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży utrzymanego w klasycznym stylu domu zlokalizowanego w cichej części Stargardu. Prawdziwa perła dla miłośników dobrego rzemiosła.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł13 891 m² 93,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjne działki W bezpośrednim otoczeniu lasów Z warunkami zabudowy (!) - zabudowa jednorodzinna, miejsce W stylu "slow life" / mindfulness Polecam uwadze wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 236 900 zł65,10 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Elegancki 3 pokojowy Apartament z tarasem 10 m 2 w inwestycji Wola Tower. Wystrój mieszkania w stonowanej kolorystyce zgodny z ostatnimi trendami. Kuchnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł420 m² 5 119,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Raciążek / kujawsko-pomorskie / ul. Szkolna 4b Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny budynek handlowo-usługowy położony w centrum miejscowości Raciążek, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

25 zł/m²150 m² 3 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaże w bryle budynku

Lokal biurowy o powierzchni 150 m - Idealna lokalizacja w centrum miasta! Na wynajem przestronny lokal biurowy o powierzchni 150 m , usytuowany na II piętrze w wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł4 059 m² 256,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 40 arów - widokowa - Skawina Radziszów | gmina Skawina | blisko Krakowa Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 0,4059 ha (ponad 40 arów) położona.

Szczegóły ogłoszenia

27,74 zł/m²155 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaże w bryle budynku

Na wynajem lokal usługowy przy ul. Wróblewskiego o pow 155m2, na parterze z bocznym wejściem. Lokal posiada otwartą przestrzeń magazynową, 3 pomieszczenia techniczne oraz zaplecze socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł71 m² 3 661,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne i niezwykle ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m , zlokalizowane w samym sercu Bytomia przy ul. dr. Józefa Rostka. To wyjątkowa szansa dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

598 944 zł62,39 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne mieszkanie z widokiem na Stare Miasto Osiedle infiore Park, przemyśl Cena: 9 600 zł/m Powierzchnia mieszkania: 62,39 m Cena mieszkania: 598 944 zł Komórka lokatorska (3,27 m ):.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Więcej informacji pod numerem telefonu   . Bardzo widne, jednopokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni 36m. Duży pokój 23m z ogromnym oknem wykuszowym, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł39,32 m² 10 935,91 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ładne 2-pokojowe mieszkanie W apartamentowcu-Z wyposażeniem-nowsze budownictwo! doskonałe zarówno do zamieszkania jak również jako inwestycja pod wynajem! Oferujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł70,70 m² 7 906,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne, jasne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Doliny Miętusiej, bielsko-Biała Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 70,70 m , położone w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 420 zł38,70 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 31 m2 do 125,97 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 566 000 zł15 660 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1,5 ha ogrodzona z oczkiem wodnym. Położona bezpośrednio przy lesie. Działka posiada dostęp do energii elektrycznej. Przeznaczenie - działka objęta mpzp, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 900 zł172 m² 26 162,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 840 m²

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w samym Centrum Bielska-Białej. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy ulicy Cieszyńskiej 171.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł300 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Willa przy Cygańskim Lesie - prestiż, historia i potencjał inwestycyjny | Bielsko-Biała, olszówka Na mapie Bielska-Białej są miejsca, które od lat budzą szacunek. Ulica Tenisowa, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł3 219 m² 1 335,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Niezwykle piękny obiekt pełniący funkcję ekskluzywnej agroturystyki oraz stadniny koni. Cały budynek stylizowany na zabytkową chatę ze wspaniale odrestaurowanymi belkami konstrukcyjnymi, licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł800 m² 123,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w zielonej, spokojnej okolicy - Krasice, gmina Mstów Szukasz idealnego miejsca na budowę domu z dala od miejskiego zgiełku, ale z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł29,71 m² 26 893,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą. Wokół tereny.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł77 m² 10 389,61 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż: przestronne 77 m na popularnym osiedlu 3 pokoje, 2 balkony, klimatyzacja! Przedstawiam ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 77 m , zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł220 m² 7 723 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiam do sprzedaży gotowy do zamieszkania dom wolnostojący o powierzchni ok. 220 m2, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 2000 m2, w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł56,28 m² 6 201,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56 m , położone na 2. piętrze przy ul. Staszica w Międzyrzeczu. Lokal wyróżnia się bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł106,68 m² 40,31 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

* białołęka * ul. Geodezyjna * trzy pokoje * 106,67 m2 * garaż * taras 54 m2* komórka lokatorska * ** oferta tylko dla osób pracujących ** umowa najmu okazjonalnego ** do objęcia od zaraz** link do.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł83 m² 48,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia nigdy wcześniej niezamieszkały dom w zabudowie bliźniaczej przy ul. Alternatywy na osiedlu Budziwój ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

863 319 zł52,71 m² 16 378,66 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52,71m2 z ogródkiem o pow. 20,09m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą Kleczków okolice ulicy Reymonta -.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł151,28 m² 6 015,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny i przestronny lokal handlowo-biurowy o powierzchni 151,28 m , usytuowany w popularnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Bałuty. To.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł2 200 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2200 m | warunki zabudowy | blisko S8 | okolice wołominana sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2200 m, o wymiarach około 23 m x 99 m. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł102 m² 7 245,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Zapraszam do odkrycia tego niezwykłego mieszkania położonego w malowniczej okolicy, u podnóża Karkonoszy, w Jeleniej Górze -jagniątkowie. Moja propozycja to przestronne.