Nieruchomości

239 836 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Hala Jasionka

Jasionka,podkarpackie

8 400 zł420 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Magazyn 420 m | Jasionka Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować magazyn, zlokalizowany w centrum Jasionki. Nieruchomość o powierzchni 420 m oferuje szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł3 200 m² 59,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej o łącznej powierzchni 32 arów, zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Husów, powiecie łańcuckim. To.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł70 m² 9 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Szprotawa, dom 70 m2, 4 pokoje, sprzedam, cena 649 000. Oferta wyłącznie w wgn Nieruchomości. Sprzedam dom w spokojnej dzielnicy Szprotawy. Jest to wysoki parter. W tej części budynku są.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²25 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

*Lokal na parterze w centrum Mrągowa Do wynajęcia lokal w Mrągowie przy głównych węzłach komunikacji na parterze o powierzchni 25 m położony przy ulicy Królewieckiej , co.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 228 000 zł30 700 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa, zlokalizowana bezpośrednio przy drodze krajowej numer 70, w odległości około 3,5 km od węzła autostrady A-2, węzeł Bełchów-Nieborów. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł49,60 m² 11 895,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Budynek: lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 80-tych, wybudowanym w technologii wielkiej płyty. Dach pokryty papą. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł133,86 m² 5 968,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy i funkcjonalny segment bliźniaka w doskonałej lokalizacji w Kliniskach Wielkich! Jeśli zależy Ci na: - dobrze doświetlonych pomieszczeniach - Własnym dużym.

Szczegóły ogłoszenia

292 220 zł769 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana, o powierzchni 769 m2, położona w miejscowości Gowarzewo (gm. Kleszczewo), w malowniczej i spokojnej okolicy z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zawada

Zawada,kujawsko-pomorskie

99 000 zł1 249 m² 79,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Zawada powiat Świecki. Prezentowana działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 798 000 zł12 761 m² 140,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowny kliencie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki przemysłowo-usługowej położonej w miejscowości Chrząstowice. działka nr 155 Powierzchnia: 12761m2 Media: - przy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł45,57 m² 14 263,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,57m2 położone we Wrocławiu przy ul. Mieleckiej. To świetna propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Centrum Gorzowa Wielkopolskiego to prestiżowa i wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja, gwarantująca doskonałą dostępność zarówno dla klientów, jak i pracowników. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 205 244 zł45,61 m² 26 424,99 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 45,61 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł3 110 m² 85,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, szczecina bliska okolica. Działka budowlana o pow. 3110 m2 pięknie położona bezpośrednio przy ścianie lasu w miejscowości Stawno. Dla działki zostały wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 000 zł69,74 m² 8 675,08 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości: kolejny etap inwestycji w gminie Krasne koło Rzeszowa! Mieszkanie 69,74 m2 z balkonem znajduje się na ostatnim poziomie sześcio piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 331 m² 247,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja: stare Budy Radziejowskie, powiat żyrardowski, gmina Radziejowice pinezka: DANE TECHNICZNE -numer ewidencyjny działki: 143804_2.0022.21/1 -metraż:.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł3 073 m² 178,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w miejscowości Trzebież, w spokojnej, zielonej okolicy w niedalekiej odległości od Zalewu Szczecińskiego. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł48,29 m² 14 288,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowy Apartament w strefie uzdrowiskowej w Hotelu Diva spa, kołobrzeg Oferujemy na sprzedaż elegancki apartament w renomowanym Hotelu Diva spa, położonym w sercu Kołobrzegu. To.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł28 880 m² 7,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę leśną o powierzchni 2,9 ha, szczuczyn pow. Grajewski. Las został posadzony na użytkach rolnych klasy V i VI w 2002 roku. Przybliżona struktura drzewostanu to: - olcha.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł95 m² 31,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Ofertą wynajmu jest obiekt o powierzchni całkowitej 95 m2 o wymiarach 15,37 m długości, 5,57 m szerokości i wysokości ok 2,90 m. Przestrzeń typu open space o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł77,95 m² 12 700,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Są nieruchomości, które po prostu się kupuje. I są takie, które kupuje się z poczuciem, że przejmuje się coś znacznie cenniejszego niż sam dom klimat, styl życia, gotową historię.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł110 m² 14 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:14 700 m²

Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w Rzeczycy, zaledwie kilka minut od Kazimierza Dolnego. Posesja o powierzchni 1,47 ha usytuowana jest na malowniczym wzgórzu i obejmuje własny.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45,25 m² 6 607,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lokal: 45,25 m | 2 pokoje | parter Stan: do remontu - możliwość aranżacji według własnych potrzeb Układ: 2 niezależne pokoje + oddzielna kuchnia + łazienka z toaletą + szeroki przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

11 473 760 zł71 711 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży grunt inwestycyjny w miejscowości Wierzbica, koło Serocka. .7.1711 ha. .Lokalizacja :województwo Mazowieckie ,powiat Legionowski, gmina Serock, miejscowość Wierzbica. .Media :prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł195 m² 5 825,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:732 m²

Mam zaszczyt przedstawić państwu na sprzedaż dom wolnostojący, nowoczesny i wyposażony o pow. 195 m2 z przestronnym tarasem, balkonem i wiatą ogrodową oraz budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²66 m² 2 970 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura znajdują się w kameralnych budynkach biurowo-mieszkalnych z całodobowym dozorem ochrony, położonych w spokojnej części Wilanowa, w pobliżu Pałacu w Wilanowie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł49,82 m² 11 621,84 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk, ul. Głęboka - 2 pokoje, 49,82 m Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w Gdańsku, przy ul. Głębokiej. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł81,78 m² 7 948,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc 0% prowizja zapraszamy do zapoznania się Z naszą nową ofertą - 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych W zabudowie dwulokalowej tj. 8 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł45 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ściegny, karpacz, apartament 45 m2, 630 000 zł, sprzedam. Kupujący 0 % prowizji. Nowoczesny apartament w Ściegnach koło Karpacza przy ul. Spacerowej. Świetna lokalizacja oraz przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł62,60 m² 7 971,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości Mieszkanie powierzchni 62,6 m2 przy ulicy Mikołajczyka w Rzeszowie! Mieszkanie znajduję się na czwartym, ostatnim piętrze w bloku bez windy. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł9 999 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nowo wydzielana działka o powierzchni 9999m2 w miejscowości Stegienka - 6 minut drogi do plaży w Jantarze. Przy granicy działki znajduję się wodociąg i energia.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł192,45 m² 3 995,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż wyjątkową ofertę domu wolnostojącego posadowionego na 10ar działce w Łące w bliskiej odległości 3 km od Bolesławca. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł93 m² 4 946,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Koszyce Wielkie - Nowoczesne mieszkania w zabudowie szeregowej na piętrze z ogródkiem. Atrakcyjna lokalizacja, teren Zamknięty, ogródek, rolety zewnętrzne, klimatyzacja, rekuperacja Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł33,70 m² 18 249,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym (29,20 m ) - łazienka z wc (4,13 m ) - przedpokój Budynek : Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

32,47 zł/m²15,40 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu lokal na I piętrze w zmodernizowanym dworcu w Siedlcach. Powierzchnia najmu 15,40 m2. Wejście do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Kraków,małopolskie

1 399 000 zł139,78 m² 10 008,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! wielka wiosenna promocja- obniżka do 100 tyś. ZŁ Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł5 000 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:9 709 m²

Kompleks handlowo-usługowy w Głogowie strefa przemysłowo-handlowa Polecamy na sprzedaż atrakcyjny kompleks nieruchomości o przeznaczeniu handlowo-usługowym, zlokalizowany w Głogowie, na.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł4 284 m² 98,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

kameralne położenie, łatwy dojazd do Wałbrzycha Nota prawna: opis oferty sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może podlegać aktualizacji.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł1 600 m² 4 062,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:21

 

Parking:garaż wolnostojący

Obejrzyj film -> Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż świetnie prosperujący HOTEL CZARNA PERŁA.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł140 m² 6 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:359 m²

Opis Oferta tylko w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż 1 i 2 piętro w odnowionej kamienicy w zacisznej okolicy w Zielonej Górze. Na 108m2 rozdysponowano trzy niezależne.