Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

115 000 zł1 182 m² 97,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W przecławiu województwo podkarpackie -to idealne miejsce na twój dom! nowa cena - 115 000 Oferowana nieruchomość ma powierzchnię 0,1182 ha , usytułowana jest w drugie j linii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 892 zł46,46 m² 11 556,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,46 m , położone na 1 piętrze budynku z windą. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł220 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 000 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o imponującej powierzchni użytkowej 220 m2, usytuowany w malowniczej miejscowości Widzówek, w gminie Kruszyna, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

721 000 zł320,33 m² 2 250,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Oferuję na sprzedaż przestronny lokal o łącznej powierzchni 320,33 m , idealny pod różnorodne działalności. Układ powierzchni: - parter: 213,65 m - Piwnica: 106,68 m Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

500 000 zł450 m² 1 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 450 m2 z udziałem w drodze położona Szczecin - Krzekowo. Działka pod zabudowę bliźniaczą. Istnieje możliwość dokupienie sąsiedniej działki tej samej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

65 zł/m²210 m² 13 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia powierzchnia biurowa około 210 m2 w kameralnym budynku komercyjnym z ochrona i recepcją. (całe.

Szczegóły ogłoszenia

19,50 €/m²1 114 m² 21 723 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:36

 

Parking:tak

North Gate to 25-kondygnacyjny budynek oferujący na wynajem ponad 29 000 m2 atrakcyjnej powierzchni biurowej. Budynek umożliwia swobodną aranżację powierzchni. Przeszklenia na wysokość kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł51 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Klucze w biurze. 7 min. do Autostrady A4, 15min. do Rynku. ul. Stajenna, ok. ul. Wyścigowej. 2900zł+ 820zł czynsz+ 150zł prąd+ 200zł garaż. Prestiżowy budynek. Luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

549 000 zł87,78 m² 6 254,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:88 m²

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł66,10 m² 12 844,18 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu Przestronne 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | balkon | Gdańsk Chełm | gotowe do zamieszkania Lokalizacja: gdańsk Chełm, ul.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł31 m² 14 967,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Księga wieczysta bez obciążeń. Rok temu mieszkanie przeszło generalny remont. Wymienione zostały wszystkie instalacje (elektryczna, hydrauliczna). Na podłogach w kuchni i łazience panele.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł22 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w sercu Krakowa komfortowa kawalerka, ul. Starowiślna, stare Miasto Szukasz mieszkania w centrum Krakowa, ale cenisz ciszę i wygodę? Ta oferta łączy jedno i drugie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł401 m² 2 743,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 980 m²

Oferta na wyłączność skierowana do inwestorów / deweloperów Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem adaptacyjnym, idealna pod przebudowę na nowoczesne lokale mieszkalne, apartamenty lub.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł42 m² 10 452 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na parterze w 5-piętrowej kamienicy na wrocławskim Nadodrzu (śródmieście) przy ulicy Trzebnickiej. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł120 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż funkcjonalny lokal o powierzchni 120 m2. Do każdego lokalu przynależy działka do wyłącznego korzystania o wielkości 380 m2. Przemyślany i wygodny projekt. Parter składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokoje w sercu dzielnicy Sołacz | ul. Maczka | Dużo szaf | Osobna sypialnia Prezentujemy na wynajem funkcjonalne i niezwykle klimatyczne mieszkanie o powierzchni 29 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

239 360 zł34,96 m² 6 846,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,96 m , zlokalizowane na parterze w czteropiętrowym bloku przy ul. Adama Mickiewicza w Sieradzu. Mieszkanie jest wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

797 833 zł44,54 m² 17 912,73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

We speak english! Prezentujemy przytulne, gotowe do wprowadzenia w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu przy ul. Myśliwskiej 55a w Krakowie. Propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 900 zł97,30 m² 9 238,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:723 m²

Dom wolnostojący 97 m | Działka 723 m | Budy Józefowskie Na sprzedaż Nowy Dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Budy Józefowskie, gmina Radziejowice.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł57 m² 50,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2 przy ul. Blachnickiego, dzielnica Grzegórzki. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych, przestronnych pokoi, oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

659 999 zł47,52 m² 13 888,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,52 m położone przy ul. Krasińskiego w Krakowie. Lokalizacja: ul. Krasińskiego to jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł37,10 m² 7 816,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje wyjątkowe mieszkanie typu M-3 o powierzchni 37,10 m , położone na 3. piętrze zadbanego wieżowca z dwiema windami, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

206 000 zł1 719 m² 119,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Zawierciu, składającą się z trzech sąsiadujących działek o numerach ewidencyjnych 1315/2, 1315/3 oraz 1315/4. Łączna powierzchnia gruntu wynosi 1719 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł100 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom o powierzchni ok. 100 m położony w urokliwej miejscowości Lipnik, w otoczeniu zieleni i spokojnej wiejskiej zabudowy. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²400 m² 7 600 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł33 m² 13 303,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne mieszkanie z ogródkiem, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy Borkowa, przy ul. Żeglarskiej. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł97 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:935 m²

Najbardziej kapitałochłonne prace remontowe są już za Tobą. Reszta to kwestia wykończenia wnętrza według własnego gustu. Przedstawiam dom jednorodzinny wolnostojący w dzielnicy Bór.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł37 m² 89,19 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

1 min. do Rynku! tylko U nas! Klucze w biurze! Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg. 3 300zł+ 500zł czynsz+ 170zł prąd+ 250zł parking 3 min do Uniwersytetu Wrocławskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł45,70 m² 12 450,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:367 m²

Zapraszam do poznania oferty sprzedaży domu z działką w Rydzewie na Mazurach. Dom łączy w sobie nowoczesną architekturę z ciekawym designem, dzięki drewnianym elementom na.

Szczegóły ogłoszenia

234 900 zł42,78 m² 5 490,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

mieszkanie na sprzedaż Grudziądz | mieszkanie dwupokojowe Grudziądz | kamienica po remoncie Grudziądz | mieszkanie drugie piętro Grudziądz | mieszkanie blisko parku Grudziądz | mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł58,10 m² 7 228,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - balkon - 3 piętro - niski blok Legnica - Piekary A Nieruchomość o powierzchni 58,10 m2, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju z garderobą/schowkiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł160 m² 4 681 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:956 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom w miejscowości Bielsk Podlaski, zlokalizowany przy ulicy Górnej. Budynek z początku lat 90tych, o powierzchni 160m2, na działce o powierzchni 956m2. Kryty.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Walerego Sławka obok centrum handlowego Bonarka. МЫ говорим на русском budynek I lokalizacja: budynek: z 2022 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł45 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie, idealne zarówno dla pary, singla, jak i pod inwestycję. Dwa pokoje na Teofilowie ul. Rojna 4 Lokal składa się z: * przedpokoju z dużą,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł62,24 m² 88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny apartament 62,24m2. + taras 22m2. ul. Czerwone Maki 49. Wysoki standard. Dostępny od zaraz. Lokalizacja: ul. Czerwone Maki 49. Nieruchomość położona jest w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kawęczynek,mazowieckie

220 000 zł642 m² 342,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 642 m ,w miejscowości Kawęczynek-Borowina, gm. Konstancin-Jeziorna. Działka położona w zielonej, cichej okolicy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 zł9 m²

 

Piętro:8/11

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia pokój o powierzchni 9,5 m2 przy ulicy Mandarynki 12 (ursynów) w Warszawie. -Nieruchomość- mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł82,50 m² 9 212,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż przedstawiamy w ofercie piękne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 82,5 m , położone na parterze domu wolnostojącego w spokojnej części Zielonej Góry -.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł40,50 m² 25 925,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 40,5 m2 , położonego na parterze w dwupiętrowym, nowoczesnym budynku z 2018r. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł1 200 m² 645,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1200 m Białołęka / Szamocin mpzp spokojna okolica Na sprzedaż działka o powierzchni 1200 m położona w atrakcyjnym rejonie Warszawa Białołęka Szamocin.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł56,63 m² 4 220,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Nest Home Group oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy w Śródmieściu Wałbrzycha przy Alei.