Nieruchomości

239 898 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

315 zł/m²20 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Zapraszam do biura serwisowanego w samym sercu Starego Miasta w Warszawie. Wokół piękne kamienice, park, zabytki oraz węzeł komunikacji miejskiej. Przestrzenie dla większych jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 zł38 m² 41,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Gliwice-Łabędy, ul. Strzelców Bytomskich 13b. Mieszkanie charakteryzuje się funkcjonalnym rozkładem: pokój dzienny: przestronny salon z kanapą, stolikiem kawowym, stołem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł45,91 m² 8 908,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 45,91 m | Centrum Łodzi | Balkon 5m | Idealne do życia i pod inwestycję| ciche z widokiem na zieleń| Aktualnie mieszkanie dostępne jest w atrakcyjnej cenie promocyjnej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 30 m2 zlokalizowane przy ul. Czarnowiejskiej 84 tuż przy agh w Krakowie! możliwość doposażenia lokalu przez właściciela! budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

230 000 zł37 m² 6 216,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży duża kawalerka z osobnym pokojem z częścią sypialną, salon : kanapa narożna, stolik, przedpokój : szafa zabudowie, garderoba cześć sypialni : łóżko + materac kuchnia :.

Szczegóły ogłoszenia

184 999 zł27,50 m² 6 727,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia ok 28M: - salon z balkonem - kuchnia - łazienka z wc Okna zostały wymienione w 2023 roku Do mieszkania przynależy piwnica Możliwość przebudowy na 2 pokoje z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł77 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: tomasz, tel.   Do wynajmu, ustawny, bardzo duży apartament znajdujący się w ścisłym centrum Bytomia przy Placu Sikorskiego. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł475,68 m² 8 198,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:24

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż dochodowa kamienica 3 min od ścisłego centrum miasta! Kamienica wybudowana w stylu charakterystycznym dla XIX-wiecznej architektury willowej, która dotychczas pełniła funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł39,06 m² 76,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, dwupokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji przy ul.Rydlówka. Dostępne od: 02.06.2026 LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w nowej inwestycji przy ul.Rydlówka łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz wygodnego mieszkania w spokojnej, zielonej części Ursynowa takiego, do którego możesz po prostu wejść i zamieszkać? To mieszkanie może być właśnie dla Ciebie. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 177 098 zł96,60 m² 12 185,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Duże mieszkanie realizowane w zabudowie szeregowej - całe 1 piętro, w szeregu środkowym jest 5-pokojowe i ma powierzchnie 96,60m2 z aż 3 balkonami z obydwóch stron! Warto.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Pawilonu na wynajem w Centrum Kielc. Do wynajęcia pawilon handlowo-usługowy - 20 m w Centrum Kielc ul. Paderewskiego róg.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł652 m² 153,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna w Zborowie w sąsiedztwie Zalewu Jeziorsko Szukasz miejsca by odpocząć, uciec od zgiełku miasta? Miejsca, w którym można poczuć klimat urlopu, smak lata,.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²20 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca, w którym styl łączy się z funkcjonalnością? Oferujemy w pełni umeblowane biura serwisowane w nowoczesnym budynku na Mokotowie - idealne dla małych zespołów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

321 292 zł27,70 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Studiuj w ciszy, mieszkaj wśród zieleni. Wyjątkowe osiedle w Lublinie z gwarantowanym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

53,65 zł/m²466 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 466 m , zlokalizowany w atrakcyjnej części Poznania przy ul. Rolnej (wilda). Lokal w stanie deweloperskim, co daje pełną.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²20 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro serwisowane - dostępne od zaraz | centrum - metro rondo daszyńskiego dostępne moduły: 2-, 4-, 6- oraz 8 osobowe Lokal dostępny od zaraz lokalizacja Biuro położone jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59 m² 10 152,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Zaplecznej w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości: - świeżo po remoncie - nowa kuchnia W zabudowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 130 000 zł135 m² 8 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł35,50 m² 7 183,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukałeś mieszkania do zamieszkania? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Prezentuje się jako przestronne 35,5 m z oddzielną kuchnią i balkonem. Mieszkanie jest w dobrym stanie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł274,74 m² 5 277,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 771 m²

Biuro nieruchomości natalia lamkowska prezentuje wyjątkową nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym - idealne połączenie komfortowego domu oraz funkcjonującej przestrzeni handlowej. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł64,10 m² 46,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,1 m2 w spokojnej, zielonej okolicy na krakowskim Bieżanowie! we speak english budynek I lokalizacja: ulica: mała.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł119,01 m² 8 360,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Przestronny apartament z antresolą | Konstancin-Jeziorna, ul. Bielawska Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 119,01 m , położone na 3 (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł28,82 m² 9 195 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: polanica- zdrój, ul. Rybna Powierzchnia: 28,82 m.kw. Liczba pokoi: 1 Piętro: 1 z 3 Media: woda, prąd, gaz, co gazowe Czynsz: 263 zł Cena: 265 000 zł Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! nieruchomość Z dużą loggią balkonową! Oferujemy do wynajęcia ładne przytulne mieszkanie o powierzchni 25 m2 położone na 3 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na kamiennej górze W gdyni mieszkanie: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 58 m2, zlokalizowane jest na parterze z własnym przydomowym ogródkiem, w urokliwej kamienicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 250 zł75 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Idealne miejsce dla Twojej rodziny - wyjątkowe osiedle w Lublinie z gwarantowanym widokiem na zielone tereny bez.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²50 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia biura na 10 i 12 piętrze w jednym z najbardziej prestiżowych biurowców w Warszawie! Cena 10 000 zł/netto (biuro na 4 osoby) Niezrównana lokalizacja biznesowa - Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! nieruchomość Z tarasem! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 54 m2 położone na parterze w bloku 2 piętrowym przy ul. Klimeckiego.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł67,25 m² 49 070,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atuty: *lokalizacja w prestiżowej części Sopotu *taras oraz prywatny ogródek z wyjściem z salonu *mieszkanie wykończone i gotowe do zamieszkania *2 miejsca postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł102 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 3 - pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i wyposażone. Nieruchomość o powierzchni 102.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł270 m² 8 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Ulica Bankowa | 200m do rynku Oferta tylko w estatestreet. Całość działająca obecnie jako lokale użytkowe Z możliwością zmiany na przeznaczenie mieszkalne O inwestycji: na całość.

Szczegóły ogłoszenia

2 870 000 zł360 m² 7 972,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:490 m²

Do sprzedaży nieruchomość położona w centru Woli Justowskiej przy jednej z zacisznych uliczek (ślepa) Budynek mieszkalny, wolnostojący, piętrowy z użytkowym poddaszem o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 położone na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym na Osiedlu Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie składa się z 3 pokoi ( jeden jest połączony częściowo przesuwnymi drzwiami z salonem) , salonu połączonego z kuchnią,łazienki oraz wc.Na życzenie klienta może być.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł51,90 m² 11 175,34 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Jasne mieszkanie 2-pokojowe na Piątkowie | świetny układ | os. Bolesława Chrobrego Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,9 m , położone na os. Bolesława Chrobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 393 zł57 m² 10 849 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Osiedle Oaza Spokoju - miejsce stworzone dla rodzin, które pragną żyć blisko natury. Z okien każdego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²121,50 m² 6 683 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia biurowa o powierzchni 121,5 m2, znajdujące się na Mokotowie przy ul. Jana III Sobieskiego, w sąsiedztwie Parku Sieleckiego. Lokal znajduje się w doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł55,20 m² 7 952,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Harcerskiej doskonała lokalizacja, 1. piętro, duża piwnica Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,2 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł44 m² 61 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, nowy 3-pokojowy apartament przy al. Augustów 3 w Łodzi. Prezentowane mieszkanie posiada powierzchnię 44 m2 i mieści się na 4 piętrze w nowym bloku z windą z 2026.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59 m² 10 152,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003