Nieruchomości

239 149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

269 000 zł65 m² 4 138,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie nie szukaj dalej oferta na wyłączność Prawie bez czynszowe, bardzo niskie opłaty , czynsz - koszty zarządu ok. 80 zł pln płatne co miesiąc Do sprzedania mieszkanie ok. 65 m na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł37,27 m² 75,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - tylko u nas! lokalizacja: nowoczesne osiedle z szybkim dojazdem do ścisłego centrum - ul. Kajdasza / Jagodno. Budynek usytuowany przy nowej pętli autobusowej. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł5 000 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w miejscowości Miłocin o powierzchni około 5000 m2. Wymiary w przybliżeniu: 35,00 m szerokość x 143,00 m długość. Wjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł30 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Działka budowlana Borki, tylko 30 min od Warszawy Marzysz o inwestycji z ogromnym potencjałem lub chcesz stworzyć kameralne osiedle domów w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

157 000 zł800 m² 196,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 800 m2 położoną w Dobrej - Gmina Bolesławiec. Szczegóły oferty: - powierzchnia działki wynosi 800 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

647 640 zł5 397 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Amg Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlą - zagrodową o powierzchni 5397 m2 oferta na wyłączność Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę zagrodową położoną.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł67,87 m² 7 293,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Miło mi zaprezentować ofertę sprzedaży pięknego mieszkania, zlokalizowanego w centrum Łasku, na Osiedlu Batorego, w nowoczesnym budownictwie, z garażem usytuowanym w bryle budunku.

Szczegóły ogłoszenia

83,22 zł/m²30,04 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

30,04 m2, racibórz , ul. Długa Przedstawiam Państwu do wynajęcia lokal handlowo - usługowo-biurowy o powierzchni 30,04 m2, mieszczący się w Raciborzu przy ul. Długiej. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł750 m² 1 053,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona w Wawrze - Nadwiślu , w dobrej i cichej lokalizacji, blisko sklepy (biedronka, żabka), plac zabaw z kawiarnią, dobre połączenie do centrum Warszawy i na.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,40 m² 5 938,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, 52,40 m2 - centrum Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie , urządzone z dbałością o każdy detal i gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

6 350 zł55 m² 115,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne mieszkanie na wynajem - ul. Spokojna 10, lublin Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w jednym z najpiękniejszych, historycznych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

100,61 zł/m²131,20 m² 13 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia prestiżowy lokal usługowy 131,2 m | Legnica ścisłe centrum Oferujemy na wynajem w pełni przygotowany lokal usługowy o powierzchni 131,2 m , usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ursynów | 50 m od metra Stokłosy | 2 pokoje z balkonem | cisza i ekspozycja na patio Do wynajęcia komfortowe, dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 50 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 009 m² 297,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działki usługowo - budowlane - Mysłakowice, okolice Karpacza Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę gruntu, położoną w miejscowości Mysłakowice, w spokojnej i malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 500 zł34,25 m² 13 124,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przestronne 2 - pok mieszkanie blisko przystanku autobusowego! ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

348 900 zł41 m² 8 509,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu piękne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41 m 2 znajdujące się w odnowionej, klimatycznej kamienicy w Bydgoszczy. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł89,15 m² 9 523,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferta dużego mieszkania na Warszewie do własnej aranżacji z balkonem, ogródkiem i 2 miejscami postojowymi. Mieszkanie o powierzchni ok. 89m2.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł69,60 m² 9 626,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 69,60 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. S. Szpinalskiego na Górnym Czechowie. Mieszkanie Przestronny duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 945 zł104,31 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje: penthouse na wyłączność Apartament w stanie deweloperskim usytuowany na piętrze 4 w 4 piętrowym nowym budynku oddanym w 2023 roku Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Dworcowa

Stargard,zachodniopomorskie

19,26 zł/m²58 m² 1 117 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o pow. 58,83 m2 usytuowany na pierwszym piętrze budynku dworcowa pkp w Stargardzie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

286 676 zł38,74 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkani a 2-pokojowe z odnawialną energią , w nowym budynku z windą na os. Piastów Śląskich w Głogowie. Mieszkania składają się z: -salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia. Wydanie W marcu / kwietniu 2026r Jeśli szukasz wspaniałego 4-pokojowego domu w bardzo bliskim sąsiedztwie morza.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Harsz

Harsz,warmińsko-mazurskie

118 000 zł1 809 m² 65,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1809 m2, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Jaki dom można tu zbudować? Możena postawić tu dom w zabudowie wolnostojącej. Jeden budynek.

Szczegóły ogłoszenia

536 000 zł41,86 m² 12 804,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży eleganckiego apartamentu o pow. 41,86m2 wraz z dużym tarasem o łącznej pow. 36,90m2 położonego na parterze 4 kondygnacyjnego nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł49,83 m² 8 729,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Sprzedana! atuty lokalizacji mieszkania: II lo Szkoły Podstawowe Przedszkole Żłobek Sklepy Spożywcze Supermarkety Piekarnia Ryneczek Punkty Gastronomiczne Przychodnia Zdrowia Przystanek mzk Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

409 600 zł1 024 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w gminie Wasilków Osowiczach. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 245 m² 80,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1245 m2 w spokojnej wsi Nowe Dąbie gmina Łabiszyn. Dojazd do działki drogą będącą w nieodpłatnej i na czas nieokreślony służebności. Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł48,34 m² 11 377,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa oferta lokal użytkowy Z ogródkiem | klonovia Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 48,34 m z ogródkiem, zlokalizowany w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł45,06 m² 9 986,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu Ogrody ul. Czarnieckiego, 45,06 m Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 45,06 m, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

13 200 €3 000 m² 4,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 3000 m2, maszczonów. Bardzo dobra lokalizacja , szybki dostęp do trasy S8 i dk50. Standard: nowoczesny park logistyczny odporność ogniowa 4 000 mj/m2.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł10,30 m² 4 854,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje na sprzedaż lokal handlowy typu box o powierzchni 10,30 m , zlokalizowany w Częstochowie, w popularnym Centrum Handlowym Jagiellończycy. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł13 300 m² 7,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam ziemię rolną w Dąbkowicach Dolnych koło Łowicza. Powierzchnia działki to 13 300 m , a cena wynosi 100 000 pln, co daje niewielką cenę za metr kwadratowy zaledwie 7 pln. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł11 700 m² 128,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna/ Opole-Wróblin Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej o powierzchni 11700m2. Nieruchomość gruntowa usytuowana jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł9 900 m² 212,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-przemysłowa o pow. 1ha w Bytomiu przy Strzelcach Bytomskich zabudowana budynkiem przemysłowym , teren utwardzony. Cena atrakcyjna 2100 000 zł. Gorąco polecam. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł206 m² 6 067,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

0% prowizji! dla Biura Nieruchomości Górki Wielkie - widokowo położona willa o pow. 202 m2, pięknie zagospodarowana działka o pow. 10,5 ar. Nieruchomość idealna dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

20 475 €6 500 m² 3,15 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia magazynowa 6 500 m2. Teren na którym znajdują się hale, zapewnia bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Pilona

Pilona,warmińsko-mazurskie

220 000 zł2 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka W pilonie cena: 220 000 zł powierzchnia: 2000 m2 Polecamy Państwu do zakupu działkę w Pilonie położoną w gminie Elbląg. Działka ma kształt prostokąta. Działka ma dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Ćmińsk,świętokrzyskie

620 000 zł100,50 m² 6 169,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego dwukondygnacyjnego w Ćmińsku gmina Miedziana Góra.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł335 m² 4 462,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 754 m²

Sprzedam dom 335 mkw. na działce 1754 mkw. w Kutnie przy ul. Świtkowskiego - osiedle domów przy ul. Grunwaldzkiej. Budynek mieszkalny z 2012 roku, wybudowany z dwóch rzędów pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł4 600 m² 113,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 603,96 m² 121,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1603,96 m , położonej w miejscowości Sulimy, 3km od Giżycka. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach