Nieruchomości

240 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 700 zł58,30 m² 46,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne dwupokojowe/balkon/garaż Do wynajmu mieszkanie położone na drugim piętrze w kameralnym budynku na Ruczaju. Bardzo ciche i ciepłe, o korzystnym rozkładzie. Wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł57 m² 6 140,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie z loggią na 1 piętrze. Szczecinek, ul. Lwowska. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 57 m2, położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 400 zł71,81 m² 7 998,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 71.81 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku C w apartamentowcu. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł150 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny i bardzo zadbany dom z duszą o powierzchni użytkowej 150 m , położony na urokliwej, kształtnej działce 690 m . Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

348 000 zł102 m² 3 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Nowa inwestycja osiedle jaworowe Oferta na wyłączność tylko w biurze Nieruchomości Bragson - Bez prowizji dla Kupującego. - parterowy dom z działką w cenie mieszkania! - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł115,66 m² 15 389,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Apartament z widokiem na Las Kabacki | ul. Stryjeńskich 19 115,5 m | 4 pokoje | Dwupoziomowy | Klimatyzacja Przestronny, dwupoziomowy apartament położony na warszawskim Natolinie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł60,08 m² 5 076,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w Legnicy na osiedlu Zosinek, przy ul. Krzemienieckiej. To propozycja dla osób, które szukają nieruchomości do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 160 zł36,72 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowy apartament numer 72 położony na 2. piętrze w inwestycji Marina Iława Apartamenty Turystyczne. To wyjątkowy lokal o powierzchni 36,72 m kw. Cechą.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł47,30 m² 12 050,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Biuro Rakowska Nieruchomości prezentuje Państwu, ładne 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na iip. budynku z roku 2002 w Karpaczu. Na powierzchnię 47,30m2 składa się: - bardzo ładny salon.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł867 m² 84,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana na sprzedaż okolice Ostrowa Wielkopolskiego, gmina Sieroszewice, rososzyca, teren pod zabudowę jednorodzinną objęty mpzp, grunt na sprzedaż. Na sprzedaż - atrakcyjne działki.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł43,50 m² 12 413,79 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,5 m , położone na 6. piętrze przy ul. Hawelańskiej na Winogradach. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²29,90 m² 1 047 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Jastruna 3, tarnów Powierzchnia najmu: 29,90 m2 Liczba pomieszczeń: 1 Grunt: dz. ewid. nr 100/4 obr. 109 o pow. 10 680 m2. Cena: 35 zł / m2 + vat (do negocjacji) Poczta Polska S.A.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gzin

Gzin,kujawsko-pomorskie

500 000 zł14 028 m² 35,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka w miejscowości Gzin, o powierzchni 1,4 ha, położona w sercu natury, z unikalnym klimatem prywatnego siedliska w otoczeniu lasu. Lokalizacja: gzin,.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł9 566 m² 176,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka inwestycyjna 9 566 m2 - Międzyrzecz, ul. Poznańska Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 9 566 m2, położoną w Międzyrzeczu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł711 m² 84,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w miejscowości Łęg, gmina Kruszyna, o powierzchni 711m. Działka: o pow. 711m wymiary: szer. ok 35,5 i dł.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł39,23 m² 5 480,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko W naszym biurze! oferta na wyłączność! mieszkanie W jastrowiu W atrakcyjnej cenie, wyposażone, do zamieszkania lub wynajęcia Zapraszam na prezentację. Bartosz Specjalista ds.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 333 m² 135,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam nieruchomość gruntową w Mętowie (gm. Głusk) o powierzchni 1333 m2. Działka położona w drugiej linii zabudowy, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 56m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

295 000 zł10 600 m² 27,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni 10 600 m2, zlokalizowaną w miejscowości Ostowite, gm. Lipno. Bardzo malownicza okolica, działka w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 285 zł49,55 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

! wysokie rabaty do zgarnięcia! *** *** *** kupujący nie płaci pcc *** posiadamy wszystkie lokale dostępne W inwestycji! zadzwoń I umów się na spotkanie! Oferujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł34,50 m² 10 869,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34,5 m2, widna kuchnia, łazienka, po remoncie - nowe tynki, ściany świeżo malowane, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 815 zł48,95 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 48,95 m 2 z ogródkiem i szybkim dojazdem do uczelni | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł5 585 m² 35,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o życiu na wsi? Możesz urzeczywistnić to marzenie kupując działkę w Brenicy. Brenica - wieś królewska położona w gminie Lubochnia w powiecie tomaszowskim. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 652 m² 363,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Działka budowlana z pięknym widokiem. Lokalizacja Nieruchomość położoną w miejscowości Lublewo.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł196,60 m² 4 526,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż budynek gospodarczy - warsztat z funkcją mieszkalną, o pow. zabudowy 196,60 m2 zlokalizowany w Kozach , ul. Wapienna. Wielkość działki około 3000m2. Cześć gospodarcza na.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł974 m² 189,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 974 m2, w Kłosowie, gmina Przodkowo (pow. kartuski). Działka położona w drugiej linii zabudowy (ok. 40m) od drogi głównej asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

46,67 zł/m²75 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Parterowy lokal z witrynami o pow. 75 mkw znajdujący się w okolicach ul. Wałbrzyskiej Wrocław- krzyki Południe (klecina). Wejście z ulicy z 2 miejscami parkingowymi przed.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł110 m² 6 091 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Kup bez prowizji - prowizję płaci tylko sprzedający! Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość. Przedstawiamy do sprzedaży funkcjonalny dom jednorodzinny, położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 437 m² 139,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana położona w unikatowym miejscu - w mieście, tuż pod lasem. Przepiękna zielona okolica idealna dla osób ceniących prywatność, bliskość natury i jednocześnie szybki.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²286 m² 4 576 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 286m2 zlokalizowana w biurowcu Warszawa Praga Południe standard: wykładzina mieszany układ pomieszczeń otwierane okna okablowanie telefoniczne okablowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 183 000 zł144,30 m² 8 198,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 144,3 z ogrodem o wielkości 237 m2 w inwestycji Eko Lake kameralnym osiedlu domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł92,36 m² 13 317,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

| przestronne i bardzo słoneczne, mieszkanie w widokiem! Zaledwie 400m od plaży w Kołobrzegu, blisko molo i latarnia morska, oraz Marina Jachtowa. W pobliżu liczne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Grabnik około 10 km od Ełku/13 minut jazdy samochodem. Cena 150.000,00 zł Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

166 725 zł2 565 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Domo.Expert Nieruchomości oferuje dwie atrakcyjne działki zagrodowe w spokojnej okolicy w Dąbrowie Bolesławieckiej. Nieruchomość gruntowa : - nr 198/12 o powierzchni 2565 m2 - cena 166.

Szczegóły ogłoszenia

7 525 000 zł16 758 m² 449,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Legnica, działka, sprzedaż. Grunt inwestycyjny o pow. 16 758 m2 z koncepcją zabudowy parkiem logistycznym o pow. 5150 m2. Zlokalizowany w idealnej lokalizacji, przy ul. Objazdowej, na.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł52 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od lini brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł15 000 m² 4,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż trafia ponad 150 arowe (1,5ha) zalesione jodłą i brzozą pastwisko trwałe w Jastrzębi powiecie tarnowskim gminie Ciężkowice. Nadające się na winnicę, sad, uprawę ziemi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bliźniak dwie połówki do wyboru lub razem Projekt Archonu Willa Klara Pęclin gmina Wiązowna każdy bliźniak ma 140m2 a działka 600m2. Nieruchomość położona w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 444 zł59,72 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

"twój taras nad miastem - Nowoczesne 3 pokoje na Winogradach (hawelańska III)" Wyobraź sobie poranną kawę na słonecznym balkonie o powierzchni ponad 9 m2. To 3-pokojowe mieszkanie na Winogradach to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

345 000 zł41,70 m² 8 273,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ustawne, funkcjonalne zupełnie nowe dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku apartamentowym przy ul. Poleskiej na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z: -pokój dzienny -aneks kuchenny -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży jedną z kilku działek budowlanych powstałych w wyniku podziału, o powierzchni 1000m2 , szerokości 23,5m. Nieruchomość zlokalizowana przy granicy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Gutowo między Toruniem a Bydgoszczą.