Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 375 000 zł5 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka inwestycyjna o pow. 5500m2, w kształcie zbliżonym do kwadratu, zlokalizowana na wylocie ze Słupska w stronę Koszalina, bezpośrednio przy drodze krajowej A6 Gdańsk -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

811 000 zł39,45 m² 20 557,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj na Pradze Południe Zakup od Dewelopera - 0 % prowizji Brak podatku pcc Na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie z ponad dziesięciometrowym tarasem na szóstym piętrze.Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

563 400 zł1 878 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka budowlana o powierzchni 1878 m idealna pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą. Położona w miejscowości Powązki, 5 km od Leszna, 40 km od Warszawy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 750 zł36,46 m² 14 941,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc i bez prowizji dla biura nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,46 m2 położone na pierwszym piętrze w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

899 000 zł67,43 m² 13 332 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opis 4 pokojowy wyjątkowy apartament (67,43 po podłodze 106m2 ) na 3 piętrze w budynku z windą z 2022 roku położony na Osiedlu Residence II w Osielsku z pięknym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

889 900 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiamy Wolnostojący Dom w Zielonej Okolicy. Dom do zamieszkania, przestronny, słoneczny, w atrakcyjnej lokalizacji. - ganek - ok. 4m2 - pomieszczenie gospodarcze - ok.10 m2 - kotłownia -.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł140 m² 12 857,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży są dwa atrakcyjne lokale użytkowe zlokalizowane na parterze reprezentacyjnej kamienicy w sercu Szczecina. Najważniejsze atuty inwestycji: łączna powierzchnia: parter 170.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Załachowo

Załachowo,kujawsko-pomorskie

86 700 zł1 020 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki w Załachowie pod budowę domu! Na sprzedaż około 40 działek budowlanych zaledwie 1 km od Łabiszyna na nowo powstającym osiedlu. Działki o powierzchni od 959 mkw do 1675mkw już.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 301 933 zł69,70 m² 18 679,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** Brak pcc 2% *** *** 0% prowizji od kupującego *** Mokotów: luksus w Sercu Miejskiej Przestrzeni Lokalizacja: -Metro Wierzbno (M1) <1,5km (7 min tramwajem) -linia tramwajowa pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 400 zł70,96 m² 12 900,23 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupujący zwolniony z prowizji oraz podatku pcc. Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,96 m, zlokalizowane w nowej inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 000 zł2 198 m² 3 321,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

English below Prezentujemy wyjątkową działkę inwestycyjną w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa - na Ruczaju. To idealna propozycja dla dewelopera szukającego terenu pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł26 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie jednopokojowe, z wydzieloną częścią jadalnianą, sypialnianą, aneksem kuchennym oraz łazienką połączoną z wc. Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł110 m² 5 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 184 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w spokojnej lokalizacji - Taczalin, gmina Legnickie Pole Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Taczalin,.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł42,70 m² 17 213,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Chwarznie na os. Polanki o pow.42,7m2. Mieszkanie znajduję się na kameralnym osiedlu w budynku z windą z 2024r., deweloper Hossa. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł118,87 m² 6 974,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Klient Nowa inwestycja przy ul. Zapolskiej w Rumi to propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego domu w kameralnym, bezpiecznym otoczeniu - z pełną infrastrukturą miejską.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²360 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem powierzchnia handlowa 360 m.kw. Lokal znajduję się na 1 piętrze obiektu komercyjnego. Doskonała komunikacja do południowej obwodnicy Trójmiasta poprzez Tunel pod Martwą Wisłą. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

128 400 zł1 070 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

To miejsce może stać się Twoim wymarzonym spokojnym azylem, w którym otoczony przez naturę odnajdziesz wytchnienie od codziennych obowiązków i miejskiego zgiełku. Na sprzedaż oferujemy dwie.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł3 550 m² 160,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3550 m2 | budzów widok, słońce, potencjał inwestycyjny Nowa, obniżona cena! Było 630.000 PLN Jest 570.000 PLN Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 3550 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 000 m² 289 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu atrakcyjnych działek budowlanych zlokalizowanych w Bielkówku przy ul. Wyżynna. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój, bliskość natury i jednocześnie Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44,16 m² 67,93 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja Nieruchomości goeste prezentuje: na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w nowoczesnym budynku z 2016 roku, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł110,32 m² 13 587,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż I 1 499 000 zł I 4 pokoje 110,32 m3 I 3 i 4 piętro I warszawa ursus niedźwiadek I ul.ORLĄT LWOWSKICH MIESZKANIE Z ANTRESOLĄ i TARASEM! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł39 m² 10 205,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas W ofercie na wyłączność bez prowizji od kupującego W ogłoszeniu wprowadzono trzy poglądowe

Szczegóły ogłoszenia

268 750 zł1 250 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

DO sprzedaży: działka o powierzchni ok. 1250m 2 kształt prostokąt , płaska plan zagospodarowania magazynowe, produkcyjne, usługowe -powierzchnia biologicznie czynna - 15% -maksymalny wskaźnik.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 433 m² 250,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka z domkiem letniskowym - Nasiłów, gm. Janowiec Powierzchnia: 1433 m | Cena: 379 000 zł (do negocjacji) Jeśli marzysz o własnym miejscu na weekendowy wypoczynek lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł150 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży poł bliźniaka, który znajduje się w cichej i spokojnej miejscowości. Parter składa się z: - salonu - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Gorzelnia,śląskie

220 000 zł1 371 m² 160,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki pod zabudowę jednorodzinną w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej przy ul Wielkoborskiej w Gorzelni Do sprzedaży działka budowlano-o pow. 1371m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł65 m² 33,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia duże, przestronne 2 pokojowe mieszkanie w centrum Wrześni na 1 piętrze przy wrzesińskim rynku. Nieruchomość po generalnym remoncie, czeka na swoich pierwszych.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł219 m² 1 730,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Zapraszam na prezentację domu w Kołaczkowie usytuowanego na dużej 5000 m2 działce przy ul. Wrzesińskiej i powierzchni całkowitej ok. 219 m2. Lokalizacja przy trasie Września Kalisz dw442.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

301 990 zł20,46 m² 14 760 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup bez prowizji od Kupującego. Sprzedam Apartament zeus apartments, lublin spółdzielczości pracy 36 | 20,52 m , I piętro, na sprzedaż nowoczesny, gotowy do zamieszkania lokal.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 360 m² 77,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferta bez prowizji Nowy obiekt usługowo - biurowy położony Kowalach, na granicy z Gdańskiem. Lokalizacja: obiekt położony w Kowalach, na granicy z Gdańskiem. Bezpośrednie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

430 869 zł22,60 m² 19 065 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowa niższa cena! Apartamenty hotelowe w sercu Gdańska, w trzygwiazdkowym Hotelu Number One, wybudowanym przez znanego dewelopera dekpol. Lokalizacja na Wyspie Spichrzów nad Motławą, przy ulicy.