Nieruchomości

240 052 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

100 zł/m²73,38 m² 7 338 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 73,38 mkw poło tuż przy ulicy Bolesława Orlińskiego/ na osiedlu Avia. Lokalizacja: budynek położony jest w ścisłym centrum Czyżyn. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł82,25 m² 7 112,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

**rezerwacja** Mieszkanie w standardzie domu z garażem To wyjątkowe mieszkanie łączy atuty zabudowy wielorodzinnej z wygodą, przestrzenią i funkcjonalnością domu. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł97,42 m² 11 281,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 174 m²

Oferta bez prowizji. Dostępne tylko U nas. Polecany do sprzedania nowy dom parterowy z dużą działką położony tuż przy zachodniej granicy Wrocławia w miejscowości Gałów. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 194 600 zł72,40 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 400 000 zł300 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 385 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny położony w Sośnicowicach koło Gliwic. Dom wybudowany w 2018r, układ funkcjonalny pozwala na prowadzenie działalności gospodarczej przy domu. Dotychczas.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł216 m² 5 324,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 068 m²

Morzyczyn - Dom z potencjałem na 3 mieszkania i własny biznes! Szukasz nieruchomości, która zarabia na siebie? A może potrzebujesz przestrzeni dla wielopokoleniowej rodziny? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł85 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni wyposażone dwupoziomowe mieszkanie w spokojnej i zrewitalizowamej części Podgórza. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2018 roku. Ogród, ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł68 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

!Do ceny sprzedaży nie będzie doliczony vat! Na sprzedaż lokal handlowo usługowy zlokalizowany w bardzo dobrej lokalizacji na Pomorzanach. Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalnego wśród.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 900 m² 86,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Hermanowa około 29 arów z wz na dom (do wydzielenia) Tylko u nas - Widokowa, piękna działka - Lekko pochylona - wz na dom - Druga w pasie zabudowy - Dobry dojazd do centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł14 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż Kategoria: działka produkcyjno-usługowa Lokalizacja: kunice dk94/ul. Piwna Powierzchnia: 1,45ha największe zalety! mpzp - zabudowa produkcyjno - usługowa Atrakcyjna lokalizacja przy samej trasie.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł220 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia elegancki przestronny apartament na pierwszym piętrze domu jednorodzinnego z dwoma tarasami i oddzielnym wejściem. Nieruchomość wykończona nowocześnie i w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 900 zł39,04 m² 10 499,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA zdjęciach pierwszy etap osiedla! zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł4 200 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki siedliskowe w Chmielniku o powierzchni 4200 m2 Oferujemy do sprzedaży dwie działki o łącznej powierzchni 4200 m2 położone w Chmielniku Dla działek zostały wydane Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyłączny przedstawiciel : Małgorzata Uliasz kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00. Nieruchomość położona na małej wsi ( Białe Błoto), ok.15 km od Oleśnicy w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

19,44 zł/m²180 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Mint Property prezentuje lokal do wynajęcia usytowany na IV piętrze, o powierzchni 90 m2 w nowym budynku, wyposażonym w windę oraz ogólnodostępny parking. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł300 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 933 m²

Dwa domy w cenie jednego w Złatnej. Okazja! proszę O kontakt telefoniczny,sms-y mogą nie dochodzić! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 1933m2 zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

248 430 zł1 183 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną o pow. 1183 mkw zlokalizowaną w Lędzinach-Goławcu. Działka w pobliżu lasu, łąk i luźnej zabudowy jednorodzinnej. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

796 555 zł55 m² 14 482,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

B2-0.17 Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie 54,76 m2 na krakowskim Prądniku Białym w cenie 14.500 zł/m2! Sprzedaż od dewelopera - Bez PCC! Bez prowizji! Oddanie inwestycji 2-3 kwartał 2027r. 100.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 37 m | Praga-Północ | ul. Stefana Okrzei | winda, ochrona, garaż podziemny Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 6. piętrze z 7.

Szczegóły ogłoszenia

74,87 zł/m²37,40 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Opiekun oferty: kacper Walkowicz   lokalizacja: ołtaszyn to osiedle z przewagą nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej i szeregowej, zamieszkałe głównie przez rodziny oraz osoby aktywne.

Szczegóły ogłoszenia

38,18 zł/m²55 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo-biurowy na wynajem - Wolbórz, 55 m , parter Nowoczesna przestrzeń na Twoją działalność w centrum Wolborza Prezentujemy ofertę wynajmu lokalu usługowo-biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa w Sokołowie Podlaskim. Składa się z pomieszczeni o powierzchni 100m2. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni ok 60 m2. Dodatkowo jest.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł46,77 m² 17 639,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Słoneczne mieszkanie z balkonem dwustronnym - 400 metrów od morza! Na sprzedaż wyjątkowe , perfekcyjnie wykończone mieszkanie położone na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku. Opis mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł780 m² 76,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Rudzie Śląskiej rejonie ulicy przy Kolei, oznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

107 910 zł1 199 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki na obrzeżach Złocieńca o pow. od 1185m2 do 1658m2 na działki zostały wydane warunki zabudowy jednorodzinnej (dwukondygnacyjnej) oraz niezbędnej infrastruktury technicznej. Brak miejscowego.

Szczegóły ogłoszenia

114,53 zł/m²94,30 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokal do wynajęcia z ogromnym potencjałem dla przyszłego.

Szczegóły ogłoszenia

325 300 zł3 143 m² 103,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka usługowa pow. 3143m2 w Zakrzewie przy głównej trasie. Możliwość zabudowy usługowej z funkcją mieszkalną. Media w drodze. Mpzp - Usługi Działka płaska, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

261 000 zł1 450 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Freedom nieruchomości oferuje działkę budowlaną o powierzchni 1450 m2 położoną w miejscowości Rudno, gmina Rudziniec, powiat Gliwice, numer działki 74. Wieś otoczona lasami daje komfort.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł285 m² 1 667 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje na sprzedaż parter kamienicy zlokalizowanej w samym centrum Lublińca. Lokal o powierzchni użytkowej około 245 m stanowi doskonałą propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł78 m² 3 717,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. użytkowej ok. 53 m2 położone na piętrze kamienicy w centrum Stargardu, w rejonie ul. Wojska Polskiego. W skład nieruchomości wchodzą: - duży pokój od.

Szczegóły ogłoszenia

40,46 zł/m²61,79 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wyjątkowa przestrzeń blisko centrum Szczecina sala konferencyjna i biuro do wynajęcia W tym samym budynku dostępne są dwa funkcjonalne pomieszczenia: sala konferencyjna idealna na spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

947 777 zł79 m² 11 997,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament przy Parku Śląskim | Dębowe Tarasy Cena: 947 777 zł | Garaż podziemny: tak (płatny dodatkowo 60 000 zł) | Powierzchnia: 79 m | Ilość pokoi: 3 | Piętro: 2/4 | Balkon: tak |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

736 920 zł61,41 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Architektura budynków mieszkalnych położonych nad samym brzegiem Odry przywodzić będzie na myśl dumne i monumentalne sylwetki statków zanurzające się w taflę wody. Wzdłuż bulwaru.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Bytów

Bytów,pomorskie

899 000 zł59 500 m² 15,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam posiadłość dom wypoczynkowy z pięknymi stawami i własnym lasem. Teraz N nowej niższej cenie! Posiadłość położona na wsi 15 km od Bytowa w gminie Tuchomie, całe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 640 zł32 m² 14 145 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

To mieszkanie to idealna propozycja dla osób, które szukają kompaktowej przestrzeni w nowoczesnej inwestycji z dodatkowym atutem w postaci tarasu. Na 32 m zyskujesz dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 000 zł44,02 m² 13 266,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnia Szansa! Gotowe Mieszkanie w Świetnej Cenie! Szukasz swojego pierwszego M w dynamicznie rozwijającej się, a jednocześnie zielonej dzielnicy Wrocławia? A może pewnego.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł104,29 m² 76,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Witam Mieszkanie na wynajem długoterminowy całoroczny bez zwierzaków. Dostępne od czerwca. Zapraszam do wynajmu nowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Parkowej 14 w dzielnicy Mały Kack.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 597 zł60,71 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Arkady, budynek D - nowość na mapie Opola! Oferta sprzedaży dotyczy nieruchomości usytuowanej na II piętrze, niskiego 2-piętrowego apartamentowca z windą. Apartament składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 646 748 zł71,69 m² 22 970,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Komfortowa, pełna światła nieruchomość w pięknej rewitalizacji kamienicy Wysokie stropy i taras z widokiem na dachy Starego Miasta Zapraszam na prezentację Marta Woźniczka-Opuchlik Nr.

Szczegóły ogłoszenia

256 000 zł46,75 m² 5 475,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Jeleniej Górze Lokal mieszkalny numer 3 usytuowany na drugiej kondygnacji budynku numer 5 i składa się z przedpokoju, 2.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 800 m² 46,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Dobra oferta! duża działka W kowalewie blisko szubina blisko trasy S 5. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 2800m2. Działka budowlana z warunkami zabudowy: - dopuszcza.