Nieruchomości

240 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu komfortowe mieszkanie jednopokojowe usytuowane na parterze bloku przy ul. Wojciecha. Mieszkanie po generalnym remoncie, składa się z dużego pokoju, widnej kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł36 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , z możliwościa przebudowy na 2 pokojowe z aneksem kuchennym, zlokalizowane na 9 piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Kęty

Kęty,małopolskie

252 030 zł28,81 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy państwu do sprzedaży lokal mieszkalny W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok.28,81 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł820 m² 2 182,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż przestronny obiekt o powierzchni 820 m , zlokalizowany w Częstochowie przy ul. Kalinowa/dzierżonia na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

395 000 zł100 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Wyjątkowe mieszkanie W prestiżowej części częstochowy! Mieszkanie o powierzchni 100 mkw, położone na 1. piętrze, wyróżnia się przestronnością oraz funkcjonalnym, dwustronnym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 137 m² 118,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o metrażu 1137 mkw., położoną w malowniczej i spokojnej miejscowości Sierakowska Huta.

Szczegóły ogłoszenia

21 315 000 zł60 900 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt idealny pod inwestycję usługową, z możliwością szerokiego wykorzystania, w tym pod budowę obiektów handlowych, biurowych czy magazynowych. Atrakcyjna lokalizacja z dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

345 352 zł29,23 m² 11 814,98 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 001 m² 59,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt Ewa   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dwóch działek w Pturku o wymiarach; 3001m2, 4999m2,w pobliżu jeziora Wolickiego. Dojazd do działek drogą asfaltową. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł86,80 m² 8 640,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 992 m²

| rezerwacja Na sprzedaż parterowy dom o powierzchni 86,8 m2 zlokalizowany w Zagórzu, gm. Bliżyn, na działce o pow. 3992 m 2 W skład nieruchomości wchodzą: - salon (pow. 31,3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 150 zł46,60 m² 14 337,98 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z balkonem od Developera Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie zyskujesz: - profesjonalną obsługę kredytową, -.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł34 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie 34,03 m | ul. Graniczna | inwestycja Nova Graniczna Prezentujemy Państwu nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 34,03 m , położone na 10.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł1 800 m² 861,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jedna z najładniejszych działek w sercu starej leśnej Magdalenki - szeroka - tez pod dwulokalowy dom Działka ze starodrzewem -100 letnie sosny. Na działce domek letniskowy, ocieplony po.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł500 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 623 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży inwestycyjnej działki zabudowanej w centrum Szklarskiej Poręby. Obiekt wymaga remontu kapitalnego z wnętrz rozpościera się widok na góry. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

89,06 zł/m²64 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja idealna na handel lub małą gastronomię. Lokal Obiekt handlowy na parterze, funkcjonuje w ramach lokalnego osiedla handlowego, które punktem centralnym jest Lidl z dużym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

884 400 zł5 896 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Głogów,Krzepów, działka budowlana 59 arów, sprzedam, 884 400 zł. Działka o kształcie prostokąta, położona 2 km od Głogowa.Położona przy drodze wylotowej z Głogowa. Media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

342 000 zł47,26 m² 7 236,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku przy ul. Żeromskiego w Bielawie, pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń. Mieszkanie po remoncie, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Ubocze,dolnośląskie

1 190 000 zł300 m² 3 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Zmiana ceny 1.350.000zł 1.190.000zł Na sprzedaż wyjątkowy dom w malowniczej wsi Ubocze Dolny Śląsk - idealny dla rodziny, inwestora lub osób ceniących ciszę i kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł800 m² 131,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Parcela w zespole podobnych, naprzeciw lasu, na skraju małej miejscowości oddalonej od morza o 7 km (pobierowo), przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł53,18 m² 18 616,02 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu ekskluzywny apartament, położony w najbardziej pożądanej lokalizacji Gdyni, przy ul. Św. Piotra 6. Nieruchomość będzie doskonałą inwestycją zarówno pod kątem wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 568 259 zł158,41 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Osiedle Mistrzowska komfort, styl i prestiż na wyciągnięcie ręki Lokalizacja & charakter osiedla Osiedle Mistrzowska jest projektem deweloperskim zlokalizowanym w prawobrzeżnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

29 300 zł1 274 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferta: do wynajęcia hala magazynowa/garażowa możesz wynająć całość albo tylko wydzieloną część (np. pod magazyn, składowanie lub garażowanie sprzętu), dodatkowo dostępna przestrzeń biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

6 619 250 zł45 650 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka budowlana pod budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne z aktualną decyzją o warunkach zabudowy 16 bloków. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 214 zł41,06 m² 19 220,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł11 100 m² 315,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agencja nieruchomości Cataleya Estate prezentuje piękną działkę inwestycyjną o powierzchni 1,11 hektara znajdującą się w miejscowości Nowy Janków w gminie Radzymin, powiat Wołomin.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł63 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, 3 pokojowe mieszkanie dla Rodziny, ul. Batalionu Zośka 22 w atrakcyjnej cenie! Wszystko zostaje do dyspozycji kupującego. Przestronne i jasne mieszkanie położone na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł52,10 m² 5 547,02 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje W bloku Z ogrzewaniem miejskim szybki dojazd do katowic Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Powstańców Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł43 m² 8 116 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Szukasz wyjątkowego mieszkania gotowego do zamieszkania? Zapomnij o przeciętności oto atrakcyjna alternatywa, która wyróżnia się charakterem i klimatem. Lokalizacja: łódź - Polesie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 000 zł66,10 m² 5 748,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprawdzony rzeszowski deweloper - kolejna realizacja - tym razem jest to Osiedle Straszęcinie k. Dębicy! Osiedle Zaciszne to inwestycja o podwyższonym standardzie wykończenia składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

460 530 zł13 545 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka rolno-leśna, 1,3545 ha w sercu Podlasia, we wsi Uhowo gm. Łapy. Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży pięknie położonej nieruchomości gruntowej we wsi Uhowo, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł250 m² 5 880 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Piastów-bohaterów wolności-działka -762M2 Z budynkiem 253M2. Do sprzedaży budynek o powierzchni 253m2 posadowiony na działce 762 m2 w bardzo dobrej lokalizacji. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 099 m² 100,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyobraź sobie poranek, gdy otwierasz okno i słyszysz jedynie śpiew ptaków nie szum silników, nie szczęk tramwajów. Twoje dzieci wychodzą do ogrodu, bosymi stopami dotykając rosy na trawie,.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł49,15 m² 18 209,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bardzo atrakcyjne, wykończone W wysokim standardzie 3-pokojowe Z dużym tarasem oraz miejscem postojowym W garażu podziemnym lokalizacja, budynek Prezentujemy bardzo ładne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Grom

Grom,warmińsko-mazurskie

799 000 zł88,20 m² 9 058,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 386 m²

Schludny dom na dużej działce ze stawem, położony w bliskim otoczeniu jezior i lasów. Idealny dla miłośników przyrody, ciszy, spokoju. Obejrzyj wirtualny spacer:

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł4 200 m² 642,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana przy ul. Magnoliowej w Wieliczce.Według aktualnego planu zagosppodarowania położona jest w terenach oznaczonych jako MN2. Podstawowym przeznaczeniem terenów mn.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł52,50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Centrum Krakowskich Nieruchomości prezentuje funkcjonalne, 3-pokojowe zlokalizowane Bieńczycach. Mieszkanie do remontu! Mieszkanie o powierzchni 52,5 m, składa się z: - jasnej kuchni - 3 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł59 m² 15 067,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:138 m²

Segment z Ogródkiem Wnętrze zaprojektowane z dbałością o każdy detal. Spójna paleta barw i jednolita podłoga w całym mieszkaniu optycznie powiększają przestrzeń, tworząc.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 700 m² 288,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka 1700 m z zabudową | mpzp mn | lokalizacja górska | Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1700 m , położona w malowniczym terenie górskim,.

Szczegóły ogłoszenia