Nieruchomości

239 898 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

79 000 zł41,62 m² 1 898,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 41,62 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 117 wraz z udziałem wynoszącym 238/10.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł160 m² 90,63 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę czteropokojowego apartamentu z ogrodem zimowym (penthouse) o powierzchni około 160 m2 + widokowy taras i duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

388 080 zł52,80 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnia szansa! Zarezerwuj już dzisiaj! Z przyjemnością informujemy, że ruszył proces rezerwacji mieszkań IV etapu na Osiedlu w Dolinie Sanu w Lesku. Marzysz o własnym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł50 m² 110 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w pięknej kamienicy przy ulicy Rycerskiej na Starym Mieście. Nowoczesne wnętrze urzeka elegancją i przytulnym charakterem. Osoby szukające spokojnego miejsca z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 232 000 zł77 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1965

Atuty nieruchomości: gotowa inwestycja - mieszkanie podzielone na 9 niezależnych pokoi, idealne pod wynajem krótkoterminowy. Doskonała lokalizacja - 5 minut do Motławy i Wyspy Spichrzów, 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

2 019 000 zł6 730 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nowy Janków gm. Radzymin - grunt pod inwestycję deweloperską opis nieruchomości: na sprzedaż grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 6727 m , położony w obszarze objętym mpzp symbol.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł111,66 m² 3 582,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1939

Dwupoziomowe mieszkanie / dom w zabudowie bliźniaczej Lichtajny Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie / dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 115 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 361 290 zł195 m² 6 980,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Oferta sprzedaży modułów biznesowych w urbanbox Park Komorniki koło Poznania. Urbanbox Park Komorniki to nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

76 500 zł900 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaż kilkanaście działek z warunkami zabudowy. Działki usytuowane w przepięknej enklawie zieleni lasu. Wieś graniczy od zachodu z Bydgoszczą , od wschodu z Solcem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 782 zł59,69 m² 11 455,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji I pcc przekazanie mieszkań- lato 2026 r. Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone na nowoczesnym osiedlu w prestiżowej, świetnie zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²73,46 m² 6 611 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal o powierzchni 73.46 m2 na parterze nowoczesnego budynku przy ulicy Fredry 6. Inwestycja to nowoczesny budynek na Łagiewnikach, w pobliżu centrum handlowego Bonarka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł35,28 m² 48,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem | gwiazdowo | koło kostrzyna | 2 pokoje | 35,28 m | komfortowy układ | nowe mieszkanie- zostań pierwszym najemcą! mieszkanie bez kaucji Na wynajem przytulne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł500 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

*** Działka 500 mkw w Hajnówce *** Media w drodze *** Prąd na działce *** Wyremontuj i zamieszkaj lub stawiaj dom od nowa *** Działka o powierzchni ok. 500 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł73 m² 8 767,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Tylko u nas! Oferta bez prowizji od Kupującego! Oferujemy do sprzedaży cztery nowobudowane apartamenty położone w miejscowości Koszyce Wielkie w bliskiej odległości od granic Tarnowa.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł450 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 588 m²

Do wynajęcia nowo wyremontowana hala magazynowo- usługowo- biurowa w Trzebini o powierzchni około 450 m2 z dodatkowymi pomieszczeniami socjalnymi. Istnieje możliwość dostosowania.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł43 m² 7 418,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

43 m | ul. Włodarzewska 59D | przy Parku Szczęśliwickim Lokalizacja: warszawa, ochota - ul. Włodarzewska 59D Powierzchnia: 43 m Poziom: suterena Stan: do remontu / odświeżenia Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

832 000 zł92,42 m² 9 002,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

biura nieruchomości ani podatku pcc! Żerkowicka Park to kameralna inwestycja obejmująca 42 nowoczesne domy, położona w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Opola Bierkowicach. To.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł692 m² 135,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

W okazyjnej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę na Błędowie. Powierzchnia działki wynosi 1187 mkw. Działka w kształcie trapezu, o wymiarach: 2 8 x 45 metr ów. Dostępne media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł160 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:410 m²

Na sprzedaż - nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Koźmicach Wielkich Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 140 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 296 000 zł72 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Praga południe_kamionek Lokal mieszkalny z balkonem na 1. piętrze 6-cio piętrowego budynku oddanego do użytkowania w 2021 roku przy ul. Mińskiej. Mieszkanie o powierzchni 71,95 m2 miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł137 m² 8 686,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedania oferujemy przestronny, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na dużej działce, w cichej i zielonej części Milanówka. Nieruchomość wybudowana w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł69,50 m² 10 143,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

***nie zwlekaj tak piękne mieszkanie nie będzie długo czekać na nowego właściciela*** Prezentujemy ofertę mieszkania położonego na czwartym piętrze w cztero-piętrowym bloku z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 €2 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hala magazynowa blisko A4 (ok. 5 km). Kompleks magazynowy z powierzchniami wysokiej jakości znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 655 m² 725,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1655 m2 w Młochowie (gmina Nadarzyn) koło Żabiej Woli. Działka ogrodzona siatką, blisko Parku Młochowskiego, przy gminnej drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł37,01 m² 11 753,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż świeżo wykończone mieszkanie w nowoczesnym standardzie, położone na parterze nowego bloku z 2024 roku. Lokal o powierzchni 37 m posiada prywatny ogródek, a także.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51,88 m² 11 545,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3 pokoje w sercu Stargardu | gotowe do zamieszkania | os. Starco Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść z walizką i od razu poczuć się jak u siebie? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

849 235 zł92,95 m² 9 136,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji oraz podatku pcc Gotowe do wykończenia, 3 pokojowe mieszkanie z 31m2 tarasem w nowej inwestycji na granicy Krakowa i Skawiny. Nowoczesny pięciokondygnacyjny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

2 340 873 zł12 933 m² 181 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny Z wydaną decyzją środowiskową na magazyny teren pod odpady możliwość uzyskania decyzji środowiskowej Do sprzedania teren inwestycyjny z wydaną decyzją środowiskową, na.

Szczegóły ogłoszenia

21 368 151 zł1 130,59 m² 18 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż prestiżowy biurowiec Żelazna, wola Na sprzedaż powierzchnie biurowe w prestiżowym kompleksie Żelazna Warszawa, wola Lokalizacja: ul. Żelazna, warszawa dzielnica Wola Typ obiektu:.

Szczegóły ogłoszenia

9 800 000 zł19 000 m² 515,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: duża powierzchnia teren objęty planem zagospodarowania (19.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł73,87 m² 6 755,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,87 m - Osiedle Pyrzyckie. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł63 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 z balkonem, zlokalizowanym na Ursynowie ul. Zamiany. Lokal usytuowany na siódmym piętrze bloku z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 400 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Miejsce, które wybiera się sercem i zostaje na lata Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej, położonej w zielonej, spokojnej części gminy Prażmów. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł46,38 m² 38,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 46,38 m2, położone na parterze w bloku w Woli Krzysztoporskiej, przy ul. Kościuszki. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²64 m² 2 240 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu biurowego mieszczącego się na drugim piętrze reprezentacyjnej kamienicy przy jednej z głównych ulic o dużym natężeniu ruchu pieszego.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł69,50 m² 8 762,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Szukasz nieruchomości dla siebie i swojej rodziny w Śródmieściu. Przedstawiamy Państwu mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 69,50 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł126,71 m² 5 911,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Kameralne ogrodzone osiedle z bramą i furtką. Mieszkanie mieści się w budynku w zabudowie bliźniaczej. Cała inwestycja składa się z czterech budynków. W jednym znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł1 547 m² 1 842,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:585 m²

Kamienica z oficyną w Kędzierzynie-Koźlu (rynek) cena Ofertowa ; 2 850 000 zł pow. ok. 1 547 m 2 Kamienica z oficyną w Kędzierzynie-Koźlu. Jedna z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł500 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni ok. 500 m2 położona w okolicy Zdzieszowic. Na ogrodzonym terenie , na którym znajduje się hala jest monitoring. Hala nie jest ogrzewana,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł116,28 m² 16 769,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom w stylu loftowej stodoły , wykończony z najwyższej jakości materiałów, położony na niemal 15-arowej działce w malowniczej okolicy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł132,10 m² 7 191,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny bliźniak 132 m | działka 500 m | Budy Grzybek (gm. Jaktorów) Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132 m, usytuowany na.