Nieruchomości

240 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

269 000 zł2 000 m² 134,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży budowlana działka położona przy ulicy Franciszka Bielowicza w Świątnikach Górnych. Działka położona w dalszej linii zabudowy, z dala od głównej ulicy. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł3 330 m² 71,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana Kruhel Wielki, przemyśl 33,3 ara Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w jednej z najspokojniejszych i najbardziej malowniczych części Przemyśla Kruhel.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Poszukujesz wymarzonego miejsca pod budowę domu? Zapraszam Cię na prezentację działki w Międzyrzeczu Górnym Działka budowlana o powierzchni 826 m2 w kształcie kwadratu Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 557 m² 448,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oto poprawiona wersja ogłoszenia: działka budowlana, 1 577 m2 Lublin, ul. Józefa Franczaka "lalka" Cena: 699 000 zł Kształt: trapez Powierzchnia: 1 577 m2 Dojazd: droga asfaltowa, służebność Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

349 000 zł64,71 m² 5 393,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Jeśli chcesz zamieszkać w topowej dzielnicy Legnicy tuż przy parku i kilka minut spacerkiem do centrum miasta - ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż prezentujemy do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł2 246 m² 307,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana w Rydzynie powierzchnia: działka 2.246 m2 media: prąd, woda, gaz, kanalizacja cena: 690.000 złotych opis nieruchomości: Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł457 m² 984,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NIeruchomość ma kształt nieregularny zbliżony do prostokąta. zabudowana budynkiem przemysłowym b. rozdzielni elektroenergetycznej. Nieruchomość nie posiada bezpośredniego dostępu do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

62 000 zł2 511 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks 3 widokowych działek budowlanych Działki o powierzchniach: 0,2312 ha, 0,2511 ha, oraz 0,2412 ha. Wydane warunki zabudowy pod budynki jednorodzinne. Do jednej z działek bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²10 m² 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bielsko-biała Oferuję Państwu do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 10m 2 położony na piętrze biurowca. Lokal składa się z pomieszczenia biurowego oraz ogólnodostępnego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

28,70 zł/m²90 m² 2 583 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o pow. ok. 90m2 zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku przy ul. Mielczarskiego na os. Jagiellońskim w Kielcach. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł88,07 m² 19 870,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy i przestronny 4-pokojowy apartament z 76-metrowym tarasem, miejscem parkingowym oraz komórką lokatorską,.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²123 m² 4 059 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Krótko: przestronny lokal użytkowy 123 m - legionów 119 Atuty: najważniejsze atuty lokalu: klimatyzacja - zapewnia komfort pracy niezależnie od pory roku Lokal znajduje się na 1. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł62,40 m² 8 798,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie ( spółdzielcze własnościowe prawo) o powierzchni 62 m , usytuowane na parterze bloku. Mieszkanie składa się z : dużego salonu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 463 900 zł8 213 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Inwestycyjna działka budowlana z mpzp, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. W Planie Ogólnym Gminy przewidziana zabudowa do wysokości 15 metrów dzięki czemu możliwa będzie.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł732 m² 94,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka mieszkaniowo-usługowa W górkach śląskich ***oferta na wyłączność*** Prezentujemy na sprzedaż działkę mieszkaniowo-usługową , o powierzchni 732 m 2 , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 000 zł32 m² 19 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż: lokal użytkowo-mieszkalny 32 m Praga Południe, warszawa Szukasz gotowej inwestycji lub mieszkania w świetnej lokalizacji? Prezentujemy lokal użytkowo-mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

422 742 zł43,27 m² 9 769,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu ofertę mieszkania w nowoczesnym budynku przy ul. Jana Pawła w Rzeszowie mieszkanie bez prowizji I podatku pcc! Bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł10 100 m² 198,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w sercu Pojezierza Drawskiego Nowe Drawsko, gmina Czaplinek. Oferujemy Państwu niezwykłą nieruchomość położoną tuż przy malowniczym jeziorze Żerdno,.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł97,29 m² 10 586,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy na Dzień Otwarty 14.05. (czwartek) godz. 16:30-17:30. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia godziny spotkania. Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 97,29 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

110 700 zł57 m² 1 942,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy Państwu do kupna lokal handlowo-usługowy znajdujący się na parterze we wsi Gorzysław , o powierzchni 57 m 2. Lokal ten posiada okna wystawowe, gdzie istnieje możliwość montażu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł6 800 m² 294,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna Z wz | 6 800 m | S17 wiązowna | 1000 m pu + parking 50 aut Oferta bezpośrednia faktura vat 23% Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 202 m² 30,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Niezabudowana działka budowlana o pow. 3202 m2 , położona w miejscowości Robuń. Przeznaczenie działki: dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

10,71 zł/m²280 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy w topowej lokalizacji! Oferujemy przestronny lokal o powierzchni 280 m w samym centrum miasta, idealny pod działalność handlową, usługową lub.

Szczegóły ogłoszenia

13 461 zł897,40 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:900 m²

Hala na wynajem - piła | powierzchnia 897,4 m Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną halę magazynowa o łącznej powierzchni 897,4 m , zlokalizowaną w przemysłowej części Piły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 000 zł48,61 m² 12 055,13 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł296,40 m² 4 352,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:16 900 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość duży, komfortowo wykończony dom usytuowany na przestronnej działce, która daje ogromne możliwości wykorzystania. To propozycja zarówno dla osób prywatnych, jak.

Szczegóły ogłoszenia

9 999 000 zł36 804 m² 271,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki z bezpośrednią linią brzegową Jeziora Święcajty, na szlaku wjm. Działki z dużym potencjałem inwestycyjnym, pow. całkowita 3,6804 ha. Teren lekko nachylony,.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł132 m² 3 371,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:967 m²

Sprzedam dom uroczym zakątku Jury Krakowsko-Częstochowskiej w Pińczycach. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 132 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł48,30 m² 27,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na II piętrze w bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Głogów na ulicy Śniadeckich. Układ mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 713 690 zł103,86 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

24,44 zł/m²90 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy do wynajęcia - prestiżowa lokalizacja przy Sądzie Rejonowym w Żywcu. Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 90 m , położony w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł668 m² 7 035,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się w miejscowości Rzędziany, gmina Tykocin. Polecamy nieruchomość inwestycyjną składającą się z trzech budynków położonych na jednej działce.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²32 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Do wynajęcia od zaraz parterowy lokal o powierzchni około 32mkw., zlokalizowany przy ulicy Skarbińskiego w Krakowie. Parter, możliwość zaparkowania jednego pojazdu przed budynkiem, centralna.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł39,06 m² 2 739,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. śląskim, w powiecie bytomskim przy ul. Kopalnianej 6a/2.

Szczegóły ogłoszenia

448 800 zł2 825 m² 158,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie prezentujemy działkę rolno-budowlaną położoną na terenie Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp), w miejscowości Łapsze Niżne. Parcela ma powierzchnię 2825 m2 (0,2825.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł123,69 m² 14 956,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy w sercu Kołobrzegu idealna lokalizacja dla biznesu! Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy lokal użytkowy przy ul. Emilii Gierczak o powierzchni 123,69 m, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²51 m² 2 040 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecam bardzo dobrze zlokalizowany lokal użytkowy do wynajęcia o powierzchni 51m2. Czytelny adres. Lokal mieści się na zamkniętym, monitorowanym obiekcie z dostępem przez całą dobę. Swą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł210,44 m² 5 909 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:358 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej. Zakończona budowa niedużego osiedla 10 domów w zabudowie szeregowej. Każdy dom posiada dwustanowiskowy garaż i dodatkowa przestrzeń na jednoślady.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł70,96 m² 4 650,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestrzeń z nieograniczonym potencjałem aranżacyjnym - zapraszamy na prezentację. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 70,96 m2, usytuowane na drugim piętrze w Rybniku.

Szczegóły ogłoszenia

104 999 zł600 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka rod z murowanym domkiem i pełnym zapleczem - gotowa do wypoczynku! Lokalizacja: rod "hydrogeowiert", ul. Droga Kurpiowska | Powierzchnia: 600 m Marzysz o własnym,.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł47,60 m² 9 348,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Idealne pod inwestycję i dla rodziny Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3- pokojowego mieszkania położonego na os Pod Lipami ( Winogrady ) zaledwie 200 m od parku Gagarina,.