Nieruchomości

239 823 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Dom z garażem

Kiełczów,dolnośląskie

1 100 000 zł162 m² 6 790,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:940 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu nieruchomość, która ma ogromny potencjał ze względu na układ domu (i działki) oraz posadowienie. Dom o powierzchni 162 m2 składa się obecnie z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł86 m² 8 138,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:426 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 426 m . Nieruchomość posiada funkcjonalny układ pomieszczeń i daje wiele możliwości aranżacyjnych. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł56,70 m² 16 931,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 56,7 m (2 pokoje), położone na 5. piętrze (z 6) w zadbanym bloku z 2005 r. idealna propozycja dla pary, singla lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł127 m² 5 472,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:488 m²

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony dobrze skomunikowanej dzielnicy Stradom, w pobliżu ulicy Piastowskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

749 000 zł128 m² 5 852 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 128m2 Tarnów! Do zaoferowania mamy dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 128m2 w Tarnowie, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu, to nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

29,27 zł/m²410 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia prestiżowy lokal o powierzchni 410 m2 położony w centrum Prawobrzeża. Lokal położony na pierwszym piętrze, składa się z przestronnej, otwartej, doskonale doświetlonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 581 000 zł255 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 954 m²

Nieruchomość z dużym potencjałem komercyjnym, idealna pod prowadzenie działalności gospodarczej lub inwestycję. Położona w miejscowości Ruda k. Tarczyna, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 537 090 zł66,83 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prestiżowy lokal W sercu gdańska - granaria etap II, idealny pod wynajem! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Chmielnej w Gdańsku, tuż nad brzegiem Motławy, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł3 000 m² 189,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2 w miejscowości Wężyk okolice Grodziska Mazowieckiego. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego: teren przeznaczony pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł200 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 189 m²

Parowa, dochodowy interes, magiczne miejsce, agroturystyka. Nowa cena! Kupując nieruchomość w Parowej, kupujesz wraz z zadowolonymi klientami. Bardzo dochodowy interes! Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł5 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działa budowlana 5100m2, gałęzinowo, strzelinko, dolina Charlotte, morze - Freedom-Nieruchomości Oddział Słupsk - Bliskość morza tylko ok. 8 km - idealna lokalizacja pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł160 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, 3-pokojowy dom na wynajem z widokiem na las, położony w miejscowości Borówki, w gminie Chmielnik. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 747 m²

Nowa cena! Dom jednorodzinny w Rudołtowicach k/ Pszczyny Położony na wsi z odrębnym garażem, w tradycyjnej technologii murowany, w zabudowie wolnostojącej, posadowiony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

516 375 zł60,75 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko i wyłącznie u nas! Oferujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowy apartament o powierzchni 60,75m2(mieszkanie F) zlokalizowany w Żorach - Rogoźnej. Mieszkanie nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

94,12 zł/m²170 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 186 750 zł61 m² 19 454,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mint Property prezentuje na sprzedaż nowe przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.65 m , znajdujące się na 5 piętrze w 5-piętrowym budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²89,72 m² 7 178 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę lokalu użytkowego o powierzchni 89,72 m2 w budynku położonym w nowo powstałym kompleksie apartamentów bezpośrednio przy ulicy Fredry.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Telefon: poniedziałek - piątek, godz 10-16. AB grand nieruchomości Koszty wynajmu 1700 zł + czynsz + opłaty licznikowe(w tym elektryka), + kaucja zwrotna. Dodatkowo jednorazowo opłata dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 500 m² 114 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Aspect w Wyszkowie poleca na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość zabudowaną siedliskiem gospodarstwa rolnego, w skład którego wchodzi m.in. budynek mieszkalny murowany do.

Szczegóły ogłoszenia

79,13 zł/m²41,34 m² 3 271 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal składa się z 3 pokoi biurowych. Oferowana powierzchnia znajduje się w budynku biurowym z portiernią i ochroną 24h z dostępem poprzez karty magnetyczne. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł58,26 m² 85,82 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty - nowe, nigdy niezamieszkałe - klimatyzacja - duży balkon - niskie opłaty administracyjne Opis - pokój dzienny z aneksem kuchennym - duży balkon wyposażony w meble wypoczynkowe -.

Szczegóły ogłoszenia

119,39 zł/m²125,55 m² 12 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokal biurowy na wynajem/ sprzedaż | 125,55 m | gotowy, nowoczesny, blisko rynku. Na wynajem funkcjonalny i nowocześnie zaaranżowany lokal biurowy z wejściem z ulicy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 378 m² 94,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1 378 m , położoną w miejscowości Osiek, gmina Dobiegniew, powiat strzelecko-drezdenecki. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

3 520 000 zł143,61 m² 24 510,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

.: Mokotów | nowoczesne osiedle | niska zabudowa | balkon lub taras | etap VI | 2026 :. 0% od Kupującego Pierwsza w Warszawie budowa zasilana energią wiatrową, jako pierwsze osiedle mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł62,50 m² 3 888 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,50 m2 w Kędzierzynie-Koźlu. Lokal mieszkalny usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł1 385 m² 2 888,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Teraz niższa cena! na sprzedaż budynek użytkowy W zielonej górze przy ul. Józefa sowińskiego 38C. Oferujemy doskonałą nieruchomość inwestycyjną, położoną w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

64 750 zł1 295 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lisie Kąty - mamy zaszczyt zaprezentować Państwu do sprzedaży 3 działki budowlane o pow. 1295m2; 1356m2 i 1654m2. Dla działek zostały wydane warunki zabudowy polegające na budowie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł87 m² 17 816,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atuty - Przestronna część dzienna: duży salon z aneksem kuchennym (36 m ) z ekspozycją zapewniającą dobre doświetlenie wnętrza. - spokojna ekspozycja: mieszkanie usytuowane od strony.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł48 m² 10 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie Olsztyn Jaroty Na sprzedaż umeblowane, gotowe do zamieszkania lub unwestycyjnie do wynajmu mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł67,65 m² 3 399,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Baborów - na sprzedaż apartament w ścisłym centrum miasta. Przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni 67,65 mkw położony przy Rynku w Baborowie, składający się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 000 zł39,33 m² 13 170,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania - gotowe do odbioru | funkcjonalne osiedle W spokojnej okolicy Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w kameralnej inwestycji, która łączy nowoczesną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 zł62 m² 45,15 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Oferuję na wynajem funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m2 usytuowane na dwunastym piętrze w zadbanym bloku. Lokal wyróżnia się praktycznym układem.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł72,60 m² 6 046,83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Lokal składa się z: 3 pokoi, widnej kuchni z jadalnią, łazienki, toalety, przedpokoju Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł5 600 m² 26,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działka rolna o powierzchni 5600 m2 z możliwością uzyskania warunków zabudowy położona we wsi Waplewo gmina Olsztynek. Działka graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł128,57 m² 12 833,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal biurowo-usługowy z domem jednorodzinnym | centrum Siechnice Idealny do prowadzenia działalności gospodarczej i zamieszkania Przedstawiam na sprzedaż parterowy lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł105 m² 9 514,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Kupno nieruchomości często oznacza miesiące remontów, planowania i zaangażowania. Tutaj oznacza coś znacznie przyjemniejszego tj. wniesienie.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł460 m² 6 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko U nas! obiekt komercyjny na sprzedaż! organizacja wesel, gastronomia, pokoje noclegowe (12 pokoi dla 26 osób)! nieruchomość: dom o powierzchni całkowitej ok. 460 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 972 zł30,26 m² 12 490,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Liviny to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w Iwinach miejscowości graniczącej bezpośrednio z Wrocławiem od strony południowej. Projekt został przygotowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

44,37 zł/m²37,19 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking