Nieruchomości

239 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

655 690 zł69,02 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| z adzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   oferta bezpośrednia brak opłat za pośrednictwo -0% 3- pokojow E mieszkanie Z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

526 000 zł23,09 m² 22 780,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję nabycia atrakcyjnej nieruchomości gruntowej, położonej w malowniczym Jeleniowie, gmina Lewin.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Jaskulin

Jaskulin,dolnośląskie

1 399 000 zł266,40 m² 5 251,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 688 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego, położonego w malowniczej miejscowości Siodłkowice, zaledwie kilka minut jazdy od Świebodzic. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł7 070 m² 1 414,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w Lipie Wrocławskiej zaledwie kilka minut od wjazdu na aow. Nieruchomość idealna pod działalność usługową, magazynową, produkcyjną lub.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

310 000 zł22 m² 14 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni wyposażonej kawalerki, o powierzchni 22,08 m2 Mieszkanie, znajduję się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku, oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł67 m² 56,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, przestronne, wyposażone i gotowe do zamieszkania mieszkanie przy ul. B. Czerwieńskiego, azory. Lokalizacja: ulica B. Czerwieńskiego znajduje się na północy Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

32,50 zł/m²200 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do wynajęcia lokal usługowy - Dołuje Oferujemy na wynajem przestronny lokal o powierzchni ok. 200 m2, zlokalizowany bezpośrednio przy drodze w Dołujach. Do dyspozycji najemcy jest również.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 108 233 zł75,39 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały, ul. Piaszczysta Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc w cenie Dewelopera Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 75m2 położone na parterze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł34,72 m² 5 443,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe z możliwością przerobienia na 2 pokoje idealne dla rodziny jak i pod inwestycję. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł48 m² 4 895,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, idealne dla rodziny oraz pod inwestycję Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, komfortowe 2.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,80 m² 16 715,48 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne i gotowe do użytku 2-pokojowe mieszkanie położone na stołecznym Mokotowie przy ulicy Zygmunta Noskowskiego na Osiedlu Służew nad Dolinką. Budynek Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł54,40 m² 4 025,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze Idealne dla pary, rodziny, inwestora! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 641 zł40,94 m² 12 619,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prowadzimy sprzedaż z całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania lub o inne inwestycje. 0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 000 zł156,16 m² 7 556,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej lokalizacji, otoczony zielenią. Nieruchomość ma powierzchnię około 156 m i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł54,40 m² 3 474,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie do kapitalnego remontu, znajdujące się w kamienicy położonej przy ulicy Drzymały, w miejscowości Chojnów,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł290 m² 8 965,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Nie wszystko da się mieć ale to akurat możesz! Gdzieś między spokojem Pogórza Izerskiego, a zapachem drewna modrzewiowego, stoi Grudza Barn.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł194,45 m² 5 091,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 106 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny wolnostojący położony w spokojnej miejscowości Jedlec, usytuowany na dużej działce o powierzchni 2106 m . Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

466 000 zł70,69 m² 6 592,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania (70,69 m ) położonego w pięknie zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł165 m² 7 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 165 m2 z garażem w bryle budynku oraz dużym ogrodem (ponad 500m2). Dom dwupoziomowy z użytkowym poddaszem, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł53,20 m² 6 109,02 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przytulne, trzypokojowe mieszkanie (53,02 m2) położone na dziewiątym piętrze w wieżowcu, zlokalizowany w spokojnej, zielonej okolicy. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

493 500 zł40,91 m² 12 063,07 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł37,92 m² 18 064,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Agrestowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2022 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł116,66 m² 13 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Oferujemy na sprzedaż Nowoczesny Dom parterowy o pow. ok. 117m2, z możliwością zagospodarowania poddasza, usytuowany w cichej i zielonej okolicy. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

53 000 zł6 300 m² 8,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż działka rolna niezabudowana, oznaczona numerem ewidencyjnym 1091/1 o powierzchni 6300 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 399 000 zł219 m² 6 388,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 151 m²

W naszej ofercie dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 123,5 m (powierzchnia całkowita ok. 219 m ), położony w Szczecinie przy ul. Borsuczej, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

92,95 zł/m²64,55 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony na nowym osiedlu w ciągu handlowo-usługowego. Mieści się na parterze apartamentowca. Posiada wysokie witryny od strony ulicy. Jest bardzo dobrze widoczny od strony ulicy. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 zł55 m² 32,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Chorzowa. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 500 zł56,54 m² 12 389,46 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

387 321 zł130 m² 2 979,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Domek letniskowy na Kaszubach w sercu natury, położony w malowniczej okolicy , otoczonej lasami i jeziorami! Nieruchomość położona jest na lekkim wzniesieniu, co pozwala napawać się.

Szczegóły ogłoszenia

15 €/m²588 m² 8 820 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:tak

Harmony Office Center to kompleks biurowy położony w pobliżu parku Pole Mokotowskie. Budynek oferuje nowoczesną powierzchnię w elastycznym układzie. Dwupoziomowy parking podziemny posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł110 m² 13 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 110 m, położony na przestronnej działce o powierzchni ok. 1400 m, w urokliwej miejscowości Międzyborów. Parter domu tworzy.

Szczegóły ogłoszenia

82,14 zł/m²140 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni łącznej około 140m2 - Lublin, centrum najbliższe okolice ul. Krakowskie Przedmieście Lokal doskonały pod każdy rodzaj działalności - przystosowany pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł28,88 m² 13 815,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Są mieszkania, które po prostu spełniają swoją funkcję. I są takie, do których wraca się z przyjemnością. Ta kawalerka zdecydowanie należy do drugiej kategorii. Na sprzedaż wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł1 007 m² 366,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1007 m , położona w Kobierzycach w cichej, zielonej okolicy, idealnej pod budowę domu jednorodzinnego. Najważniejsze atuty: lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta tylko w biurze prospace Na wynajem przytulne, słoneczne mieszkanie z balkonem w niskim bloku z windą. Osiedle niezwykle lubiane, zadbane, niemal w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

37,50 zł/m²200 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości na działalność - blisko zjazdu na trasę A2 i S5 - ul. Pokrzywno w Poznaniu Do wynajęcia duży parterowy budynek o funkcji biurowo magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł180 m² 7 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Najważniejsze atuty nieruchomości: powierzchnia: około 180m Klimatyczne użytkowe poddasze, dobrze doświetlone z doporwadzoną instalacją elektyczną Powierzchnia działki: 220 m 3 kondygnacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł63 m² 12 206,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Tylko 699 tys za słoneczny apartament 4-pokojowy - najlepsza cena W inwestycji! kraków, ul. Spacerowa - premium standard Z pompą ciepła - segment top 5/2 Szukasz 4 pokoi w Krakowie, ale nie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł47,30 m² 54,97 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzypokojowe, położone na I. piętrze budynku przy ul. Morawskiego. Budynek Budynek z 2000 r., z windą i halą garażową. Szczegóły Na powierzchnię 47,30 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł130,40 m² 6 127 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowy bliźniak ok.130 m2 z piękną działką, w spokojnej okolicy pod Mszczonowem. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 582 zł39,58 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne nieruchomości lub o inne inwestycje. 0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący.