Nieruchomości

240 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

185 200 zł926 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja dla osób marzących o własnym domu w zielonym, spokojnym otoczeniu już teraz w Starych Kupiskach przy ul. Świerkowej! Jeśli szukasz miejsca, które łączy ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł222 m² 14 414,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny pawilon handlowo-usługowy położony w samym centrum miasta, w prestiżowej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku oraz Galerii Handlowej. To.

Szczegóły ogłoszenia

45 400 zł1 135 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu atrakcyjne działki budowlane z ogromnym potencjałem z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku jednorodzinnego o wysokości nie przekraczającej dwóch kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł150 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

*** działka Z budynkami W pożądanej lokalizacji suwałk *** bliska odległość do centrum *** wiele możliwości *** Dobry Dom ma zaszczyt zaprezentować ofertę sprzedaży domu z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

390 000 zł49,54 m² 7 872,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Zabobrzu II. W skład powierzchni 49,54m2 wchodzą: - pokój dzienny z wyjściem na balkon - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł34 m² 6 617,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż kawalerkę z dużym balkonem w Elblągu przy ul. Wiejskiej o powierzchni ok. 34 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest na czwartym piętrze w ocieplonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Budzistowo

Budzistowo,zachodniopomorskie

3 200 000 zł670 m² 4 776,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:12 865 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w Budzistowie miejsca o ogromnym potencjale inwestycyjnym, które może stać się prestiżowym hotelem, eleganckim centrum eventowym lub.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²66 m² 2 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowa (pow. 66 m2) usytuowana na drugim piętrze biurowca z windą, os. Glinki. Obiekt cechuje się funkcjonalną architekturą i nowoczesnym, designerskim stylem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł55,53 m² 57,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem 4 - pokojowe mieszkanie (3 pokoje niezależne) + gabinet w parterze niskiego bloku, osiedle sąsiadujące ze stacją metra Słodowiec. Mieszkanie dla rodziny w przystępnej cenie! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 140 m² 131,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka a budowlana- żory- baranowice blisko samego centrum! Super lokalizacja! *150 tys* licencjonowane biuro nieruchomości solid. Tylko U nas Przedstawiam Państwu działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł840 m² 595,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka pod zabudowę jednorodzinną na terenie uchwalonego planu zagospodarowania przestrzennego z zapisami m.in.: wysokość zabudowy 14 metrów, 2 kondygnacje bez uwzględnienia poddasza. Zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł35 m² 4 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:671 m²

Działka z domkiem do rekreacji 500m od plaży. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach boków ok. 23 x 30 m, o powierzchnia 671 mkw. w odległości 500 m od plaży (w.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł4 362 m² 89,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjna działka budowlana z widokiem na jezioro. Oferta obejmuje działkę budowlaną położoną w miejscowości Bóbrka, w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł100 m² 14 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 773 m²

Działka budowlana Z domem do remontu lub wyburzenia | czerwienne | 3773 m widokowa nieruchomość na podhalu pod inwestycję lub dom marzeń Na sprzedaż działka budowlana W czerwiennem,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 618 m² 741,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka Ursynów, ul. Jeziorki | mpzp | media | świetna lokalizacja Na sprzedaż działka położona w Warszawie, dzielnica Ursynów (pyry), w rejonie ul. Jeziorki i Spornej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 416 zł66,23 m² 9 201,51 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w zielonej części Gdyni - idealne pod inwestycję! Jeśli szukasz funkcjonalnej przestrzeni w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum i obwodnicy - ta.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł130 m² 4 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym , położony w spokojnej części Radomia - dzielnica Janiszpol. Nieruchomość stanowi świetną propozycję dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł1 000 m² 248 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki posiadały pozwolenie budowę domów jednorodzinnych. Pozwolenie wygasło w połowie 2025r. 6,5 ara, 10 arów i możliwość wydzielenia dowolnych działek z działki 33 arowej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł47,46 m² 4 193 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 47,46m2 usytuowane na IV piętrze w niskim bloku na osiedlu 1000 lecia w Jastrzębiu-Zdroju. W skład mieszkania wchodzi: trzy nieprzechodnie pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł25 m² 15 960 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal o powierzchni 25 m , położony w dzielnicy Wrzeszcz, przy ul. Matejki. Lokal posiada niezależne wejście bezpośrednio z ulicy, co zapewnia wygodny dostęp dla.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł63,70 m² 5 164,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne dwupokojowe mieszkanie na parterze wraz Z garażem! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na dogodnym parterze, w zadbanej ocieplonej, z nową elewacją - kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

365 008 zł57,60 m² 6 336,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Tytuł: twoje wymarzone mieszkanie na wyciągnięcie ręki! Idealne 2 pokoje w nowym bloku. Treść: szukasz ciepłego, widnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Mamy coś dla Ciebie! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Purda,warmińsko-mazurskie

301 600 zł2 785,75 m² 108,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 2785,75 m | Purda | 130 m od jeziora | 15 km od Olsztyna Na sprzedaż działka o powierzchni 2785,75 m , położona w miejscowości Purda, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży nowoczesne mieszkanie położone na ósmym piętrze w wieżowcu przy ulicy Lechonia. Mieszkanie o powierzchni 50,5m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł1 100 m² 11,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najemca nie płaci prowizji Do wynajęcia ogrodzony plac asfaltowy o powierzchni 1000 m wraz z budynkiem biurowo-usługowym o łącznej powierzchni 100 m. Na terenie znajduje się -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Ełk,warmińsko-mazurskie

750 000 zł106,14 m² 7 066,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 58,64 m , położony w nowym budynku w zabudowie szeregowej przy ul. św. Rafała Kalinowskiego w Ełku , na.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 zł60 m² 55,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować eleganckie mieszkanie o powierzchni 60 m , usytuowane na 4 piętrze kamienicy przy ul. Kalwaryjskiej w Krakowie, w dzielnicy Stare Podgórze. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł236 m² 61,44 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wyjątkowego mieszkania w budynku Capital Towers (ul. Podwisłocze 33) zlokalizowane na 16. oraz 17. piętrze o łącznej powierzchni 236 m2. Nieruchomość skierowana.

Szczegóły ogłoszenia

166,67 zł/m²3 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Cena 300 pln netto / miesięcznie Miejsce pod urządzenie vendingowe o powierzchni 1m2 mieszczące się w dworcu pkp Dworzec mieści się na linii kolejowej nr 213, która obsługuje całą.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł118,96 m² 24 369,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

* kupujący nie płaci pcc * * oferta bez prowizji * * inwestycja gotowa - klucze do odbioru* * mamy inne wykończone mieszkania W tej inwestycji od 91 m2 - 125 m2 - zadzwoń I zapytaj * * dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł198 m² 3 530,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 150 m2 z budynkiem gospodarczym 48 m2 na działce 530 m2 ,zlokalizowana na Miedzyniu, pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub inwestycyjnie pod gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł8 300 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży pięknie położonej działki nad samym zalewem Siemianówka. Działka objęta mpzp zabudowa pensjonatowo - hotelowa , bezpośredni dostęp do linii brzegowej. Dojazd: droga asfaltowa,.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł12 000 m² 174,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna położona w Grabnie niedaleko Ustki, powierzchnia 12000 m2. Płaska, w kształcie prostokąta (60 m x 194 m) częściowo porośnięta samosiejkami i małymi.

Szczegóły ogłoszenia

51,85 zł/m²54 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Vestalia Property przedstawia ofertę najmu lokalu użytkowego w kamienicy w centrum Olkusza przy Rynku. Prestiżowa lokalizacja - ul. Krakowska, centrum Olkusza atrakcyjny lokal użytkowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpieczne, ogrodzone osiedle z placem zabaw - wymarzone miejsce dla Twojej rodziny | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina I pow. 72,52 m 2 Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł100 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękne tereny po byłej żwirowni. Nieruchomość położona w lesie, o powierzchni 9,8 hektara wraz z budynkiem mieszkalnym 250 mkw wybudowanym w 2006.

Szczegóły ogłoszenia

997 186 zł71,74 m² 13 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego:   , bądź do biura Novo Investing Sp. z o.o., które znajduje się przy ul. Walońskiej 7, 50-418 Wrocław. Polecam Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł150 m² 3 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom do remontu w Tyliczu przy ulicy Kazimierza Wielkiego Działka o powierzchni 1500m/kw (15 arów) zabudowana domem oraz budynkiem gospodarczym położona w fantastycznej lokalizacji przy ul.