Nieruchomości

240 133 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 300 zł33 m² 130,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atuty: * Bezpośrednie sąsiedztwo Motławy i mariny; * Monitoring i kontrola dostępu zwiększające bezpieczeństwo; * Wysoki standard części wspólnych; * Nowoczesna, prestiżowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 700 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun Oferty: tomasz Leiman   Do sprzedania dwie działki obok siebie nr. 131/19 oraz 131/20 we wsi Piszkawa gmina Oleśnica. Działki znajdują się blisko terenów zielonych oraz budynków.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł236 m² 2 076,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:816 m²

dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni 236.00 m2, z 7 pokojami. Lokalizacja:Mitkowskiego. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 816 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

620 000 zł74,66 m² 8 304,31 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż mieszkanie 4 - pokojowe o powierzchni 74,66m2 położone na 6 piętrze w Śródmieściu Szczecina. Na jego powierzchnię składa się: jasny salon, 3 pokoje mogące służyć jako.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

255 000 zł1 290 m² 197,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki w Nowej Wsi Ełckiej! Ta atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 1290 m2 to idealna propozycja dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł112 m² 11 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Segment 2-lokalowy, 112 m2 (49 m2 + 63 m2) - Kraków, ul. Spacerowa Prywatność domu, wygoda apartamentu - w jednej nieruchomości. Na sprzedaż wyjątkowy segment w kameralnej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł59,82 m² 9 027,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje | balkon 9,7 m | klimatyzacja | 2 garaże | teren zamknięty Duży balkon, klimatyzacja, dwa garaże i świetna lokalizacja to połączenie, które w mieszkaniach pojawia się.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł1 264 m² 330,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks płaskich działek budowlanych w Bojanie! lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Bojano. W pobliżu znajduje dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo - usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

1 200 000 zł97,82 m² 12 267,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 023 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 97,82 m2 położony w spokojnej miejscowości, 3 km od plaży w Międzywodziu. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł98 m² 7 132,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

Aleja zaścianki | nowoczesne segmenty | bez prowizji segment skrajny Przedstawiamy Aleja Zaścianki - nowoczesne domy w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł97 m² 6 690,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:408 m²

Nowoczesny dom o pow. 97 m2, 4 pokoje, 2 łazienki, duży ogród, garaż, zaledwie 2 min od Namysłowa. nętrze domu zachwyci każdego wysokim standardem wykończenia, jest przytulne i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł158,32 m² 8 653 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:283 m²

Ostatnie nowoczesne domy z widokowym tarasem Modlnica pod Krakowem. Szukasz miejsca, które łączy komfort życia blisko miasta z ciszą i zielenią? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

650 000 zł74,84 m² 8 685,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Lokalizacja: lokal znajduję się w Śródmieściu Bydgoszczy na ulicy Śniadeckich 2. Niedaleko Park im. Kazimierza Wielkiego. W pobliżu pełna infrastruktura usługowo-handlowa: biedronka, Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana

Skawina,małopolskie

4 400 zł200 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 300 m2 **I speak English; я розмовляю українською Pomieszczenie znajduję się na pierwszym piętrze dużego obiektu , jest dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy [12-mc +] na podstawie umowy najmu okazjonalnego. Mieszkanie dostępne od zaraz. Idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 000 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o numerze 264, położona w malowniczej miejscowości Kazuń Polski, w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. To idealne miejsce dla osób szukających spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł39,11 m² 8 437,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne, ciepłe i bardzo zadbane mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Powierzchnia: 39,11 m2 Układ: 2 pokoje + kuchnia +.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł68,50 m² 11 664,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania. Oryginalny układ mieszkania, oraz wysoki standard wykończenia - ta nieruchomość ma w sobie "to coś"!.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł76 m² 7 697,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Vesta ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 81m2 mieszczący się przy ul. Domeyki w Lublinie. Lokal znajduje się w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

189 588 zł732 m² 259 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane po świeżym podziale geodezyjnym część z nich została już zarezerwowana, co potwierdza ogromne zainteresowanie tą lokalizacją. Na sprzedaż równa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rożno-Parcele,kujawsko-pomorskie

149 000 zł1 202 m² 123,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki zlokalizowaną w Rożno-Parcele gm. Aleksandrów Kujawski Powierzchnia działki: 1202m 2 Lokalizacja: - działka znajduję się w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. - 6.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł349 m² 3 438,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:364 m²

Dom szeregowy o dużym potencjale - ul. Sosnowa, tychy Prezentujemy Państwu wyjątkowy dom szeregowy o podwyższonym standardzie deweloperskim, położony przy ul. Sosnowej w Tychach. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²159 m² 7 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 ***wolne od zaraz*** Do wynajęcia 159 m powierzchni biurowej zlokalizowanej na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł145 m² 8 896,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 370 m²

Na sprzedaż dom w Gajkowie, gmina Czernica - 145 m . Oferuję do sprzedaży dom o powierzchni 145 m , położone na pięknej działce o powierzchni 1370 m . Wybudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł110 m² 3 181,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż: pawilon handlowo-usługowy na działce 600 m możliwość adaptacji na dom lub 2 mieszkania Na sprzedaż murowany pawilon handlowo-usługowy położony na dużej, ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

526 000 zł45,31 m² 11 608,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Tylko w Best Nest Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45,31 m , położone na 2. piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Kustronia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 244 150 zł118,82 m² 18 886,97 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament Premium 118 m z Tarasem | Centrum Poznania | 0% Prowizji Wyjątkowy, przestronny apartament w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w ścisłym centrum Poznania. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł930 m² 774,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Otrębusy, położona w otoczeniu domów jednorodzinnych, z dojazdem drogą utwardzoną. Prąd i studnia z wodą dostępne na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 288 zł49,49 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim w niskim budynku na Mierzynie. Mieszkanie z wyjściem na ogród o pow. ok 55 m2 Na powierzchnię użytkową 49,9 składają.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 000 zł27 616 m² 597,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż grunt inwestycyjny dla Developera. Z analizy pobliskich terenów wynika, że można się starać o Warunki Zabudowy, które pozwolą na realizację około 64 lokali w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

399 420 zł110,95 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

| mieszkanie nad Polo Marketem Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 110,95 m , usytuowane na poddaszu w nowoczesnym, nowo wybudowanym bloku. Lokal znajduje się w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

11 752 000 zł45 200 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę developerską w Żółwinie 45.200m2- cena 260zł m2 MU (ok. 29390 m2- cześć budowlana) R,rz,W,zp (ok. 14786 m2- tereny rolne oraz tereny zieleni w postaci: trwałych użytków.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

32 zł/m²100 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana w przyziemiu kameralnego budynku biurowego w doskonałej lokalizacji blisko Centrum. Powierzchnia doświetlona światłem słonecznym - okna.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł60,50 m² 9 239,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 60.5m składa się z 2 niezależnych pokoi, salon z kuchnią oraz łazienka razem z wc. Mieszkanie przeszło kapitalny remont jest po wymianie instalacji, okna trzyszybowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł90,75 m² 5 289,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:311 m²

Dom jednorodzinny W dzielnicy grabówka. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na działce o powierzchni ok 311 m2 w Częstochowie. Nieruchomość ma powierzchnię ok. 91.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł175 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Biuro nieruchomości Dom posiada w ofercie sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w Jędzrychowie na 175 mkw rozmieszczono - piwnica - garaż z kanałem. 3 pomieszczenia , które.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł37,50 m² 25 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

*rezerwacja* 2 pokojowy apartament | 400m od plaży | basen | Marina Jastarnia Tu każdy poranek zaczyna się od zapachu morskiego powietrza i widoku jachtów w marinie. Apartament w Marina.

Szczegóły ogłoszenia

326 000 zł76 m² 4 289,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

3 pokojowe mieszkanie bezczynszowe w budynku 3 lokalowym , na 1 piętrze. Po remoncie tylko wymaga małych poprawek remontowych. Właściciel też ma udział 2/5 w ogródku położonym na podwórku.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 098 m² 54,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa działka w sąsiedztwie Borów Tucholskich Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 144 m² 149,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bardzo atrakcyjna działka o pow. 2144 m2 położona na Pojezierzu Drawskim, przy granicy Czaplinka, w sąsiedztwie jez. Drawskiego. Na działkę są wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 364 m²

Północ Nieruchomości Ełk przedstawia na sprzedaż gotowy do wprowadzenia wolnostojący dom na osiedlu Zatorze w Ełku ul. Augustowska 21. Dom Atrakcyjnie położony dom o powierzchni około 120.