Nieruchomości

239 986 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 000 zł700 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hale produkcyjno magazynowe - Zabrze Strefa Ekonomiczna Na wynajem hale produkcyjno magazynowe o powierzchni od 700m2 - 13 000 m2 zlokalizowane w Strefie Ekonomicznej w Zabrzu. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

23 120 zł1 350 m² 17,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z oferta hali magazynowej na wynajem w Goleniowie. Powierzchnia - 1350 m2, 3 doki i brama z poziomu zero. Wymiary magazynu 22,5 m x 60 m. Wysokość hali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 000 zł52,50 m² 7 942,86 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje na sprzedaż mieszkanie na nowo powstającym osiedlu w Bytomiu - w dzielnicy Stroszek. Osiedle będzie składało się z czterech nowoczesnych budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł48,20 m² 5 352,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przytulne, trzypokojowe mieszkanie (48,20 m2) położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku, usytuowanym w spokojnej, zielonej okolicy. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 533 883 zł59,04 m² 25 980,40 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł34 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe 2 pokojowe mieszkanie na Gumieńcach. W pobliżu liczne sklepy, usługi, restauracje, mcdonalds. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze nowego budynku z 2025 r. wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł884 m² 316,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż jedna z ostatnich działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy na odgrodzonym osiedlu domów w Charzynie. Osiedle vilpark prestige to kompleks położony w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł40 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Bawarczyków, w bezpośrednim sąsiedztwie Toruńskiej Starówki. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł4 600 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka rolno-budowlana w Siedliskach Żmigrodzkich na sprzedaż Oferujemy na sprzedaż przestronną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 4600 m, z wyjątkową lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kotla

Kotla,dolnośląskie

220 000 zł3 156 m² 69,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 3156 m , położona w miejscowości Kotla, w malowniczej i cichej okolicy w pobliżu lasu. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

20,25 zł/m²100,73 m² 2 040 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Poznańska 117 Powierzchnia uż.: 100,73 m2 Liczba pomieszczeń: 6(łącznie we wszystkich budynkach) Grunt: dz. ewid.67/1, obręb 0008 o pow. 854 m2 Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł6 700 m² 11,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 67-arowa działka rolna położona w Rzozowie gm. Skawina. Jest w kształcie prostokąta o szerokości ok. 14m. Działka jest zadrzewiona. Przylega do drogi serwisowej (istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł13 100 m² 28,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1,31 ha położona w urokliwej miejscowości Męcina powiat limanowski. Na działkę zostały wydane Warunki Zabudowy na 8 domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł111,01 m² 5 125,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

"Nieruchomości Apartament" Karolina Kubicka Zalesska tel.   Mieszkanie w kamienicy 4 pokojowe/legnica Do negocjacji! Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 111.01 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

773 000 zł132 m² 5 856,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowa inwestycja w Miękini. W pobliżu inwestycji znajdują się tereny zielone, plac zabaw, obiekty sportowe, stojaki na rowery. Każde mieszkanie posiada balkon lub ogródek. Domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Świdnica,dolnośląskie

1 499 000 zł220 m² 6 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przestronny dom wolnostojący w Świdnicy cicha i spokojna okolica! Na sprzedaż komfortowy, rozkładowy dom wolnostojący położony w spokojnej części Świdnicy. Nieruchomość idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł68,59 m² 13 413,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie własnościowe zlokalizowane ok 3 km od Bramy Krakowskiej, 7 min samochodem do Centrum! Inwestycja - 4 kawalerki w pełni wyposażone (zmywarka, telewizor, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł500 m² 9 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Świetna lokalizacja - idealna pod klinikę, biurowiec. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa zabudowana o powierzchni 1044m z posadowionym budynkiem biurowo - usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 100 m² 80,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka rekreacyjna 1100 m? - 1000 m od plaży nr 15 | Karwieńskie Błota | Nadmorski Park Krajobrazowy Marzysz o własnym kawałku ziemi nad Bałtykiem? Takim, gdzie budzisz się rano,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł56,10 m² 5 865 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 56,10 m, położone na parterze zadbanej kamienicy przy ul. Królewieckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie ulic Chopina oraz Marii.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²230 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na wynajem w pełni wyposażona kuchnia i w pełni czynna o łącznej powierzchni 230 mkw. Lokalizacja : Wodzisław Śląski. Nieruchomość idealna pod działalność cateringową.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł40,07 m² 5 864,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje ,parter, kamienica w dzielnicy Zatorze. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 40,07 m , położonego na parterze w kamienicy przy ul. Głogowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

240 825 zł25,35 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25.35 położona w nowoczesnej inwestycji w spokojnej, zielonej części miasta. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł41,60 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Puławach przy ul. Niemcewicza. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

52,08 zł/m²48 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy do wynajęcia - wągrowiec Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy położony na parterze budynku przy ul. Kolejowej w Wągrowcu. Idealna lokalizacja pod biuro, gabinet,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 600 m² 76,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Bardzo atrakcyjna działka budowlano- rolna w niedalekiej odległości od Jeziora Rożnowskiego o powierzchni 46arów. Ok 800 m do plaży na Koszarce. Działka widokowa, lekko nachylona.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł12 111 m² 412,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 111 m²

Drodzy Państwo, oferujemy do sprzedaży obiekt przemysłowy w bardzo dobrej lokalizacji w Opolu z przeznaczeniem na uciążliwe działalności np. recykling, skład ciężkich materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł185 m² 4 324,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż dom jednorodzinny położony na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, przestrzeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł33 m² 130,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atuty: * Bezpośrednie sąsiedztwo Motławy i mariny; * Monitoring i kontrola dostępu zwiększające bezpieczeństwo; * Wysoki standard części wspólnych; * Nowoczesna, prestiżowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 700 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun Oferty: tomasz Leiman   Do sprzedania dwie działki obok siebie nr. 131/19 oraz 131/20 we wsi Piszkawa gmina Oleśnica. Działki znajdują się blisko terenów zielonych oraz budynków.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł236 m² 2 076,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:816 m²

dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni 236.00 m2, z 7 pokojami. Lokalizacja:Mitkowskiego. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 816 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

620 000 zł74,66 m² 8 304,31 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż mieszkanie 4 - pokojowe o powierzchni 74,66m2 położone na 6 piętrze w Śródmieściu Szczecina. Na jego powierzchnię składa się: jasny salon, 3 pokoje mogące służyć jako.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 290 m² 197,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki w Nowej Wsi Ełckiej! Ta atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 1290 m2 to idealna propozycja dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł112 m² 11 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Segment 2-lokalowy, 112 m2 (49 m2 + 63 m2) - Kraków, ul. Spacerowa Prywatność domu, wygoda apartamentu - w jednej nieruchomości. Na sprzedaż wyjątkowy segment w kameralnej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł59,82 m² 9 027,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje | balkon 9,7 m | klimatyzacja | 2 garaże | teren zamknięty Duży balkon, klimatyzacja, dwa garaże i świetna lokalizacja to połączenie, które w mieszkaniach pojawia się.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł1 264 m² 330,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks płaskich działek budowlanych w Bojanie! lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Bojano. W pobliżu znajduje dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo - usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

1 200 000 zł97,82 m² 12 267,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 023 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 97,82 m2 położony w spokojnej miejscowości, 3 km od plaży w Międzywodziu. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł98 m² 7 132,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

Aleja zaścianki | nowoczesne segmenty | bez prowizji segment skrajny Przedstawiamy Aleja Zaścianki - nowoczesne domy w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł97 m² 6 690,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:408 m²

Nowoczesny dom o pow. 97 m2, 4 pokoje, 2 łazienki, duży ogród, garaż, zaledwie 2 min od Namysłowa. nętrze domu zachwyci każdego wysokim standardem wykończenia, jest przytulne i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł158,32 m² 8 653 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:283 m²

Ostatnie nowoczesne domy z widokowym tarasem Modlnica pod Krakowem. Szukasz miejsca, które łączy komfort życia blisko miasta z ciszą i zielenią? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

650 000 zł74,84 m² 8 685,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Lokalizacja: lokal znajduję się w Śródmieściu Bydgoszczy na ulicy Śniadeckich 2. Niedaleko Park im. Kazimierza Wielkiego. W pobliżu pełna infrastruktura usługowo-handlowa: biedronka, Lidl,.