Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 400 zł42,30 m² 56,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania dwupokojowego w Szczecinie przy ul. G. Narutowicza. Mieszkanie: lokal o powierzchni 42,3 m , położony na 3. piętrze. Jasny i ciepły salon od.

Szczegóły ogłoszenia

232 000 zł4 215 m² 55,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość Powierzchnia: 4215 m2 Wymiary: 38 m x 111 m Kształt: prostokąt Teren działki: płaski Ogrodzenie: nieogrodzona Miejsca postojowe: na terenie Dojazd: asfalt Warunki zabudowy: tak To.

Szczegóły ogłoszenia

1 688 500 zł16 885 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duży teren przy drodze wojewódzkiej 645 Łomża- myszyniec Powierzchnia 1,6885 ha. Front działki wzdłuż drogi to 125 m, 135 m głębokość działki, na działkę prowadza dwa zjazdy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 844 m² 596,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż działka produkcyjno - usługowa o powierzchni 1844 m2. Działka znajduje się w Opolu przy ul. Głogowskiej w strefie przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 000 000 zł462 m² 4 329 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 606 m²

Zapraszam do zakupu obiektu usługowo-handlowo-gastronomicznego w Płońsku w Województwie Mazowieckim - 50 km od Warszawy. Nowa cena na nowy rok! Obiekt wyposażony jest w salę z torami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 848 zł35,84 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Osiedle zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części Białołęki. Zielony dziedziniec z placem zabaw oraz bliskość Wisły zachęcą do relaksu na świeżym powietrzu, sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł147,90 m² 5 267,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr H2 Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

227 620 zł599 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Z klauzulą wyłączności. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działek budowlanych, o pow. od 598m2 do 969 m2, położonych w miejscowości Siekierki.

Szczegóły ogłoszenia

422 000 zł22,70 m² 18 590,31 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 22,7 m2 na Starej Ochocie przy ulicy Grójeckiej niedaleko Wawelskiej. Mieszkanie do remontu, usytuowane na 2 piętrze w 6-piętowej kamienicy z 1962 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 456 zł20,54 m² 17 646,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł68 m² 45,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty Robert Kordowski tel.   Mieszkanie znajduję się przy ulicy Buforowej na Wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie jest na osiedlu zamkniętym. Dobrze skomunikowane z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł62,95 m² 10 722,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowoczesne, przestronne i gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prężnie rozwijającej się i doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdańska - Jasień. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł2 800 m² 2 143 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

28 arowa działka pod usługi prądnik czerwony! objęta planem zagospodarowania Okolice ulicy Strzelców. Media w drodze, sąsiedztwo bloki i obiekty komercyjne. Usytuowanie w I linii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

360 000 zł81,90 m² 4 395,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Informacje ogólne: przy zakupie Właściciel lokalu wystawia fakturę vat 23%. Na sprzedaż: atrakcyjny lokal użytkowy w sercu Bornego Sulinowa idealny na działalność usługową lub do.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł1 763 m² 395,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1763 m , zlokalizowana w Łomiankach. Możliwość podzielenia na pół! Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł60 m² 6 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok 60 m2 znajdujący się w miejscowości Brzozowa gm. Secemin. Usytuowany na działce o powierzchni 5000 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą wynajmu atrakcyjnego nowo wybudowanego lokalu w stanie deweloperskim, który zlokalizowany jest w Sosnowcu przy ulicy Braci Mieroszewskich 52.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł104,80 m² 4 293,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 389 m²

Przedmiotem oferty są nowowybudowane (2025) domy jednorodzinne zlokalizowane w miejscowości Kombornia przy ul. Sośnina, na terenie gminy Korczyna (województwo podkarpackie). Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²126,43 m² 9 103 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Przedstawiam Państwu nowoczesną powierzchnie biurową w doskonale skomunikowanej okolicy ul. Królewska, kraków. Lokalizacja: lokal biurowy zlokalizowany jest w budynku Centrum Biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł843 m² 8 303,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 038 m²

Świetnie prosperujący, świeżo odrestaurowany pensjonat w najlepszej lokalizacji na mapie Szklarskiej Poręby. Budynek główny wzniesiono w 1930 r., część restauracyjną w 2015 r.

Szczegóły ogłoszenia

16,37 €/m²397 m² 6 500 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta Wynajmu Powierzchni Biurowej - Al. Niepodległości 69, warszawa (metro Biurowiec). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowej na 6. piętrze prestiżowego biura Metron.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł15 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o przeznaczeniu budownictwa przemysłowego z możliwością budownictwa mieszkaniowego położona w dobrym punkcje komunikacyjnym. W pobliżu przyłącza wodne oraz energetyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 874 zł36,51 m² 15 663,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł54,12 m² 5 709,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż mieszkanie W budzyniu Przedmiotem sprzedaży jest lokal stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 54,12 m 2 , położony na I piętrze kamienicy z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł494 m² 1 721 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:931 m²

Oferuję do sprzedaży parterowy dom, nie podpiwniczony z poddaszem użytkowym położony w Kucharzowicach o powierzchni: budynek mieszkalny 237,00 m2; budynek piekarni 257,00 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 605 m² 74,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka przy lesie | 1605m2 | warunki zabudowy |dom Oferujemy na sprzedaż w pełni przygotowaną pod inwestycję działkę gruntu, położoną przy ulicy Wrzosowej w Pęchcinie, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł59,94 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować komfortowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 59,94 m , położone w zielonej i cichej części Wawra przy ulicy Przylaszczkowej.

Szczegóły ogłoszenia

805 200 zł67,10 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 67,1 m2 zlokalizowane na I piętrze w Krynicy-Zdrój przy ul. Kraszewskiego. Na powierzchnie mieszkania składają.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

63 360 zł3 520 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno-magazynowa wraz z zapleczem socjal no-biurowym o powierzchni 3520 m2. Posiada kilka bram z poziomu 0. Doświetlona światłem dziennym. Idealna na magazyn, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł20 900 m² 12,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż duża działka rolna o powierzchni 2,09 ha. Znajduje się w miejscowości Piecki, w powiecie mrągowskim. Powierzchnia płaska, w kształcie zbliżona do trapezu szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,80 m² 10 225,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 48,80 m , położone na drugim piętrze w nowoczesnym, zadbanym i monitorowanym bloku mieszkalnym. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł619,94 m² 3 209,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 013 m²

Prezentujemy Państwu nieruchomość usytuowaną przy głównej drodze, na działce o powierzchni 3013 m2 składającą się z 3 kondygnacji o łącznej powierzchni użytkowej 619,94 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 557 150 zł7 415 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Twój agent nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 74 ar, położoną w miejscowości Kraczkowa, gmina Łańcut, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²251 m² 11 295 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia reprezentacyjną kondygnację, o powierzchni 250 m w nowoczesnym budynku handlowo-magazynowym zlokalizowanym w ścisłym centrum Leszna. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł52,55 m² 5 899,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę lokalu usługowego na sprzedaż o powierzchni 52,55m2, położonego, przy ul. Spokojnej w Gorzowie Wielkopolskim (66-400), w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 111 200 zł55,56 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalny apartament W inwestycji aura orłowo Apartament 56 m | Balkon 10 m | Funkcjonalny układ | Idealny dla rodziny z dziećmi | Możliwość aranżacji | Nowoczesny budynek |.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gumieńce bardzo ładne małe przytulne mieszkanie 2pokojowe o pow.36m2 położone na 2piętrze w apartamentowcu z windą z 2017 roku.Kuchnia połączona z pokojem z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Hala

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

17 440 zł960 m² 18,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Hala magazynowa do wynajęcia, bydgoszcz - Siernieczek. Powierzchnia całkowita 960m2. Powierzchnia hali to 880m2, biura i zaplecze ok. 80m2. Bardzo dobra lokalizacje, teren przemysłowy. Duże bramy.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł23 200 m² 30,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość położona w miejscowości Secymin Polski W projekcie planu miejscowego część terenu od frontu stanowi zieleń naturalną i przez ten fragment nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł118 m² 6 610,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje dom jednorodzinny wolnostojący w stanie deweloperskim zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Mirów. W skład domu wchodzi: pokój 1 - 14,1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł1 501 m² 249,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1501 m2, położona w gminie Lesznowola, w miejscowości Wólka Kosowska. Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego ma.