Nieruchomości

239 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

274 000 zł45 726 m² 5,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Miłoradzice w gminie Lubin. Działka ma powierzchnię 45 726 m2 (4,5726 ha) i jest położona w otoczeniu gruntów rolnych i lasów.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł72 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny i elegancki apartament na prywatnym osiedlu Ogrody Tesoro Zapraszamy do zapoznania się z trzypokojowym apartamentem o powierzchni 72 m , z prywatnym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

762 288 zł60,07 m² 12 690 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Grunwald - Marcelin w Poznaniu. Inwestycja zakończona w marcu! Możliwość zobaczenia mieszkań na żywo. Ostatnie 2.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł1 787 m² 171,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Stolarzowickiej o łącznej powierzchni 1787m w skład których wchodzą działki 1114/12, 1116/12, 1118/12, 1120/12zapisane w księgach.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

228 000 zł1 200 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę w Łomnicy koło Karpacza! Zapraszam do odkrycia pięknej działki z przepięknym widokiem na Karkonosze. Działka o powierzchni 1200 m usytuowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Irysów

Lubczyna,zachodniopomorskie

120 000 zł3 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o pow.3000 m2 położonej około 1500 m od Jeziora Dąbie w miejscowości Lubczyna. Dojazd do działki bezpośredni drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 013 m² 1 135,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Uzbrojona działka w atrakcyjnej lokalizacji! Osiedle domów jednorodzinnych! Gdańsk Jasień! lokalizacja: jasień to prężnie rozwijająca się dzielnica Gdańska, która łączy świetną.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł4 700 m² 31,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| działka o powierzchni 4700 m2 zlokalizowana w Woli Żydowskiej, w gm. Kije. Działka w kształcie trapezu, narożna o wym. 35m (front) x 5,50m x 78m x 64m.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł25 m² 76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania w centrum miasta bardzo dobrze skomunikowanego ? Ta oferta jest dla Ciebie. Ogromnym atutem mieszkania jest lokalizacja. Zalety lokalizacji : Do ul. Świętojańskiej 3 minuty,.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł43 m² 72,09 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 43m2, piętro 8/10 z windą, w budynku z 1975r. przy ul. Dantego Alighieri, bielany Wawrzyszew. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł73,71 m² 8 126,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Top oferta! Niesamowite duże mieszkanie tylko u mnie. Bez prowizji, bez podatku pcc- zakup bezpośrednio od dewelopera. Opiekun oferty: małgorzata łabisz   Chcesz korzystać z uroków.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł270 m² 6 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 409 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z 2018r piętrowy położony w Pniówku na działce o powierzchni 24,09 arów. Dom o powierzchni całkowitej 270m2, w tym 210m2 powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²1 217,77 m² 48 710 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu położonego w podwórzu zabytkowej kamienicy w Centrum Bytomia przy ul. Piekarskiej. Prezentowany lokal znajduję się parterze widoczny od głównej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

249 000 zł122 m² 2 040,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:896 m²

Rozpoczęta budowa nowoczesnego domu jednorodzinnego - funkcjonalność i komfort dla rodziny nieopodal miasta. Na sprzedaż rozpoczęta budowa nowoczesnego, wolnostojącego domu jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł48,70 m² 6 262,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy w dzielnicy Tarninów przy ul. Jaworzyńskiej na drugim piętrze. Budynek po termomodernizacji, zadbana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł78,26 m² 7 283,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Już dzisiaj umów się na prezentację! Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny w stanie do wykończenia, wybudowany w technologii tradycyjnej według indywidualnego projektu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł44 700 m² 5,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks leśny Z gruntem rolnym - blisko miasta - gruszów wielki gmina dąbrowa tarnowska. Oferujemy do sprzedaży działkę rolno-leśną o powierzchni 4,47ha, w miejscowości Gruszów.

Szczegóły ogłoszenia

512 820 zł2 849 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane w atrakcyjnej lokalizacji Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Mnichowice w gminie Żórawina, powiat wrocławski. Zaledwie klika km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 164 m² 107,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka z warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny, położona w miejscowości Gady, zaledwie 13 km od Olsztyna. Obejrzyj film: (jeśli nie widzisz filmu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 060 zł49,40 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najważniejsze informacje dotyczące nieruchomości: 3-pokojowe mieszkanie w budynku mieszkalnym jednorodzinnym, dwulokalowym w zabudowie wolnostojącej, w Inwestycji Osiedle przy Proszowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł400 m² 5 975 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż

Okazja inwestycyjna: wielofunkcyjny obiekt 400 m2 w sercu Trzeszczan Biznes z perspektywą Cena: 2 390 000 pln Lokalizacja: trzeszczany Pierwsze 141, pow. hrubieszowski Powierzchnia użytkowa: 400.

Szczegóły ogłoszenia

18 700 zł850 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajmu halę magazynowo-produkcyjnąw Zabrze o powierzchni ok. 850 m kw. Opis nieruchomości: posadzka niepylna. Obiekt składa się z hali głównej w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

949 990 zł110 m² 8 636,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 175 m²

Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 110 m wraz z dużą działką 3175 m , położony w miejscowości Januszkowice, gm.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł5 700 m² 122,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka o pow. 57 arów położona pod lasem w Dąbrówce. Nieruchomość w kształcie prostokąta o szerokości 54 metry. Dojazd do działki drogą leśną. Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

261 000 zł31,48 m² 8 290,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna oferta - mieszkanie 2 pokojowe w nowowybudowanym budynku na Os. Pyrzyckim, ul. Żybułtowskiej, stargard. Lokal o powierzchni 31,4 m2 położony na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł232 m² 4 952,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:840 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony w bezpośrednim sąsiedztwie Środy Śląskiej. Nieruchomość usytuowana jest na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł37 m² 89,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 37 m | Wola - Ulrychów, ul. Norwida 3 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - jasne, funkcjonalne i w pełni umeblowane, o powierzchni 37 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

5,20 zł/m²346,18 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia Budynek Dworca Bukowo Człuchowskie. Powierzchnia do wynajęcia wynosi 346,18 m2, z czego powierzchnia magazynowa wynosi 41,13 m2. Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł120 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Oferta tylko W naszym biurze, najem okazjonalny. Mieszkanie dwupoziomowe z garażem i ogrodem w centrum Tarnowskich Gór, przy parku miejskim. Oferujemy do wynajęcia lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł3 467 m² 70,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działek znajdujących się w miejscowości Blizienko w powiecie wąbrzeskim, w Gminie Książki. Każda z 5 działek ma dostęp do drogi i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 182 m² 38,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości położone w Młynarze, stanowiącej działkę gruntu oznaczoną geodezyjnie nr 14/23, o powierzchni 1055.00 m2 oraz nieruchomości położonej w Młynarze, stanowiącej.

Szczegóły ogłoszenia

368 360 zł64,14 m² 5 743,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przytulne i funkcjonalne 3 pokoje z loggią - Zduńska Wola, ul. Sieradzka Szukasz mieszkania, które od razu daje poczucie domu , a jednocześnie pozwala wprowadzić własny styl? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł71 m² 8 943,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowe mieszkanie o pow. ok 71 metrów zlokalizowane w centrum miasta z miejscem parkingowy na terenie ogrodzonym (osiedle Leśne - Bielawy) Komfortowe Mieszkanie po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł107,14 m² 2 417,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 107,14 m , położony w centrum Dzierzgonia przy ul. Wojska Polskiego. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla inwestora lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł7 500 m² 193,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

To nieruchomość z przeznaczeniem pod inwestycję wybudowania kilku domów (6-8) na terenie miejscowości zawoja. Atrakcyjność tego miejsca to znakomity całoroczny dojazd nawet dla zwykłego.

Szczegóły ogłoszenia

1 285 000 zł80,60 m² 15 942,93 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 80,6 m , położone na 12. piętrze nowoczesnego apartamentowca Innova III z 2019 roku przy ul. Jesionowej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł58,28 m² 10 209,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność! makler nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,28 m , położone na zamkniętym osiedlu Cudne Chmielniki.

Szczegóły ogłoszenia

65,45 zł/m²110 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 110 m 2 po generalnym remoncie- lubin. Lokalizacja: ul. Armii Krajowej. Nieruchomość położona na parterze przy ulicy o dużym natężeniu ruchu samochodów oraz pieszych. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł135,86 m² 7 353,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 135,86 m2 znajdująca się przy ul. Fryderyka Chopina w samym centrum Katowic. 1 piętro wyremontowanej kamienicy w Śródmieściu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł77 m² 11 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 77m2 zlokalizowany w Kozach przy ul.Macierzanki, na osiedlu nowych domów jednorodzinnych z pięknymi widokami na panoramę Beskidów.

Szczegóły ogłoszenia

2 729 000 zł120 m² 22 741,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Luksusowy Apartament - Szafarnia Waterfront, gdańsk nad Motławą Wyjątkowa oferta dla osób ceniących prestiż, komfort i niepowtarzalny klimat Gdańska. Apartament w inwestycji Szafarnia.