Nieruchomości

240 135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

599 000 zł78 m² 7 679,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

*apartament W willi miejskiej W gruszczynie* *podmiejski klimat W pięknym otoczeniu przyrody* Polecam do sprzedaży lokal mieszkalny położony w budynku w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł125 m² 5 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak w Osowcu o powierzchni całkowitej ok.125 m2. Parter w stanie deweloperskim, poddasze do własnej aranżacji w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł13 900 m² 61,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Domplus Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 139 ar w miejscowym planie działka oznaczona symbolem mn/u5 w miejscowości Gorzyca Gmina Lubin. Powierzchnia oferowanej.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł3 580 m² 63,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Dzień dobry. Na sprzedaż działki budowlane w Żurczynie w gminie Szubin, 20 minut od centrum Bydgoszczy. Prawomocne, bezterminowe warunki zabudowy na 3 domy na każdej działce. Przyłącza.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego stylowego i nowocześnie urządzonego mieszkania na Bydgoskim Przedmieściu. Ul Lindego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²126 m² 4 788 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia ( Dzielnica Podgórze, zabłocie ) - biuro, lokal handlowy na parterze o powierzchni 126 m i 86 m - przed lokalem duży parking - teren ogrodzony do wynajęcia również: - hale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł93 m² 7 408,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:205 m²

Tylko u Nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego bliźniaka o powierzchni 64 m , zlokalizowanego przy ul. Zawadzkiego w Żukowie. Bliźniak składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł13 900 m² 8,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

| oferta sprzedaży działki w gminie Ręczno Działka o powierzchni 1,39 ha, wymiary działki 51m x 272m. Grunt klasy psv - 0,58ha rvi - 0,59ha lsv - 0,19ha rivb - 0,03ha Linia średniego.

Szczegóły ogłoszenia

1 951 zł54,21 m² 35,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w centrum Tarnowskich Gór - do wynajęcia Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,21 m2, zlokalizowane w samym sercu Tarnowskich Gór. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł6 591 m² 128,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni prawie 66 arów położony w Gorzowie Wlkp. przy ulicy Kostrzyńskiej przy trasie Gorzów - Kostrzyn około 400 metrów od węzła S3. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł2 586 m² 121,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę o pow. 2586 mkw położoną w kompleksie działek budowlanych, w malowniczej lokalizacji. Nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach: ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 289 849 zł108,10 m² 11 932 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, inwestycja zrealizowana! lokal nr 65 ( z antresolą ), balkon: 21,14 m /pełne zestawienie oferowanych mieszkań, harmonogram płatności i pełny opis inwestycji na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 222 zł40,80 m² 15 544,66 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! gotowe do odbioru! Szukasz mieszkania świetnie zlokalizowanego ze świetnym połączeniem w każdą część miasta? To 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł70,65 m² 10 120,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim w budynku 4 rodzinnym na które składa się 3 przestronne pokoje z ogrodem o powierzchni około 71m2 ( 35,6m2- kuchnia wraz.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł9 867 m² 28,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlano-rolną położoną w gminie Pawłowice, obręb Pniówek przy ulicy Pszczyńskiej, o powierzchni 9867 m2 w tym: - około 1.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł3 162 m² 156,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3162 m , położoną w spokojnej okolicy - Proszków obok Środy Śląskiej. To doskonała propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł5 899 m² 49,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka przemysłowo - usługowa o powierzchni 59arów na terenie zg Lubin Zachodni - Obręb Szkłary Górne. W planie zagospodarowania przestrzennego teren oznaczony p/u11.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł75 m² 6 386,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż duże trzypokojowe mieszkanie w centrum Szczecina Opis nieruchomości: powierzchnia: 75 m2 Lokalizacja: trzecie piętro w centrum Szczecina Mieszkanie składa się z: salonu Dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 065 m² 131,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną w miejscowości Głuszyca o powierzchni 1065m2. Działka położona w malowniczej miejscowości z pięknymi widokami. Dojazd do działki-droga.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł72,80 m² 13 723 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Okazja! Atrakcyjna oferta inwestycyjna! gotowiec! lokal gastronomiczny - Restauracja na osiedlu górczewska, w sąsiedztwie powstającej stacji metra lokal - 2 kondygnacyjny (obejmujący parter oraz.

Szczegóły ogłoszenia

323 000 zł17 100 m² 18,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolno-leśna o powierzchni 17100 m2 w Chmielewie. Jej wymiary to : 25/580 m. Teren działki jest częściowo zalesiony samosiewem sosny i brzozy. Wg planu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 163 182 zł79,67 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Poszukujesz mieszkania na Mokotowie? Z odbiorem kluczy już w czerwcu tego roku? Ten 4 pokojowy apartament może spełnić Twoje oczekiwania. Funkcjonalny układ mieszkania, ustawne dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł1 500 m² 586,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podolszyn nowy I raszyn I 880 000 zł I sprzedaż I 1500M2 I działka Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Podolszynie Nowym, przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł606 m² 1 468,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 606 m , położona w Piasecznie (05-500) przy ul. Elizy Orzeszkowej, w spokojnej okolicy. Działka objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł84,90 m² 6 124,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni około 57,56 m , położone na trzecim piętrze w nowym budownictwie na prywatnym, ogrodzonym osiedlu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł2 399 m² 1 083,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Prezentujemy halę przemysłowa 1050m2 z pomieszczeniami biurowo-socjalnymi z funkcjonującą lakiernią proszkową. Hala przystosowana do prowadzenia działalności, urządzenia zamontowane.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł1 350 m² 651,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy ulicy Błękitnej w Stanisławowie pełne uzbrojenie, świetna lokalizacja, gotowa pod inwestycję. Działka nr 240/19 powierzchnia 1350 m przy Kanale Żerańskim, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł32,18 m² 10 223,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | Klimatyzacja | Wysoki standard | Os. Asnyka, kalisz Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 32 m , zlokalizowane w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł210 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 737 m²

Oferta na wyłączność! Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu przestronnego, komfortowego domu jednorodzinnego położonego w malowniczych Koźmicach Wielkich, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

442 200 zł44,22 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł56,10 m² 8 199 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż wygodne mieszkanie o powierzchni całkowitej 55m2. Cena sprzedaży wynosi 460000 zł. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku wybudowanym w 1995r z cegły. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom położony w samym centrum Ropczyce przy ul. Polnej. Nieruchomość po generalnym remoncie idealna dla osób, które chcą się wprowadzić bez dodatkowych kosztów.