Nieruchomości

240 058 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

469 000 zł106,30 m² 4 412,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości ostatnie wolne mieszkania na nowym osiedlu w Głogowie Małopolskim przy ul. Sikorskiego. Kameralne osiedle o niskiej zabudowie, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 870 zł34,19 m² 17 515,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Apartamenty na 23% vat w sercu Śródmieścia! Nowa inwestycja, zakończenie budowy II.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł3 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w doskonałej lokalizacji - 5 minut spacerkiem do Zalewu Zemborzyckiego! Działka w Zemborzycach w granicach miasta Lublin- polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 50 m2, na 2 piętrze, wraz z komórką lokatorską, położone przy ul. Słonecznej w centrum Zakopanego. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 671 000 zł4 178 m² 399,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka 4178m2 przy głównej asfaltowej drodze. Wydane są warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku magazynowo-handlowego i budynku mieszkalnego. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 007 400 zł69 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul. Walerego Sławka w Krakowskiej dzielnicy Podgórze Duchackie. Lokal znajduje się na 4 piętrze. Mieszkanie sprzedawane jest.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł100 m² 95 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy apartament na osiedlu Eko-Park obok Pola Mokotowskiego english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę najmu komfortowego apartamentu. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł48,90 m² 26,58 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M-3 Jastrzębie - Zdrój ul. Wrocławska Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,9 m 2 , usytuowane na parterze wysokiego bloku. Okna pcv. Łazienka w kafelkach, na wyposażeniu.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 113 m² 113,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka na sprzedaż o powierzchni 2113 m , położona w spokojnej wiosce , zaledwie niedaleko jeziora. To idealne miejsce dla osób ceniących kontakt z naturą i ciszę. Wioska.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł83 m² 8 662,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy Państwu trzykondygnacyjny budynek we Wschowie, wybudowany w 2019 roku. Na pierwszej kondygnacji (parter) mieści się lokal usługowy, a na drugiej i trzeciej kondygnacji -.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 386 m² 101,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Poszukujesz dla siebie i dla swojej rodziny działki budowlanej w spokojnej miejscowości zaledwie 10 km od miasta Kępno? Chciałbyś/abyś zamieszkać na tworzącym się nowym i młodym.

Szczegóły ogłoszenia

979 700 zł97,97 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47 mieszkań na 5 kondygnacjach o powierzchniach od.

Szczegóły ogłoszenia

915 120 zł49,32 m² 18 554,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania, cena ofertowa jest ceną brutto ( zawiera koszt wykończenia! ) apartament nr 8, balkon: 22,55 m, [cena z wykończeniem netto: 744 000 zł + 23% vat].

Szczegóły ogłoszenia

3 840 000 zł32 100 m² 119,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość znajdująca się w pierwszej linii zabudowy przy trasie 92 7 km od Błonie (9 minut) Działka objęta mpzp o przeznaczeniu: - tereny zabudowy usługowo-produkcyjnej - budynki.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł173,70 m² 10 069,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:9 336 m²

Zakochaj się w ciszy, naturze i widoku na Wisłę wyjątkowe siedlisko w Kozielcu Są miejsca, które mają w sobie spokój, którego szukasz. Zapach drewna, śpiew ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł160 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal Do Wykończenia (stan Deweloperski) - Centrum Piaseczna Idealny Na Klinikę, przychodnię Medyczną, gabinety. Centrum Medyczne, club Fitness Na sprzedaż lokal na nowym osiedlu w Piasecznie. Pow.

Szczegóły ogłoszenia

34,63 zł/m²335 m² 11 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tylko w naszym biurze. Oferujemy do wynajmu atrakcyjną nieruchomość usytuowaną bezpośrednio przy Obrzeżnej Zachodniej na pograniczu Mysłowic i Katowic. W skład nieruchomości wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

430 zł172 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do wydzierżawienia rampę czołowo-boczną w Ryjewie o pow. 172 m2. (dz. 496/7, obr. Ryjewo).

Szczegóły ogłoszenia

2 978 000 zł24 821 m² 119,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla developera pod osiedle domów 2 lokalowych Do sprzedania teren inwestycyjny po osiedle domów, powierzchnia działki ponad 2,4 ha Nieruchomość z trzech stron przylega do drogi gminnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł98,22 m² 5 589,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Nowe lokale mieszkalne w zabudowie szeregowej z własnym ogrodem, w Lesznie / Gronowo ul. Myśliwska - wynagrodzenie doradcy pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł80 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka w górach o powierzchni 8 ha. Idealne nasłonecznienie - wystawa w całości południowa. Dojazd drogą powiatową asfaltową, dalej ok. 200 m, drogą polną.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł100 m² 3 890 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do sprzedaży przestronne mieszkanie typu M-5 o powierzchni 100 m , położone na 1 piętrze w 2-piętrowej kamienicy w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł27 m² 11 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż zabudowana działka budowlana o powierzchni 999 m2 w miejscowości Bielsko-Biała, w województwie śląskim. Super lokalizacja: obręb kamienica. Działka nie jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł33,43 m² 18 516,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atuty: * 2 minuty pieszo do przystanku komunikacji miejskiej; * 7 minut autem do Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego; * 7 minut autem do Politechniki Gdańskiej; * Mieszkanie gotowe do wprowadzenia; *.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł2 614 m² 110,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

na sprzedaż działka budowlana z pnb i dziennikiem budowy, zobacz film na youtube, wyszukaj: "na sprzedaż działka budowlana z pnb Rytwiany Staszów świętokrzyskie" - na kanale.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł50 m² 9 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sochaczew, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego - spokojne osiedle z dobrą infrastrukturą i blisko centrum miasta. > 50 m2 > 2 pokoje z oddzielną kuchnią > balkon > budynek z 1980 roku > 4.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²80,28 m² 2 007 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Pocztowa 13, namysłów Powierzchnia: 80,28 m2 Liczba pomieszczeń: 3 Grunt: działka ew. nr 1066 o pow. 1196 Cena: 25,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem, która.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł20 162 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości City Invest posiada do sprzedaży zespół działek klasy VI V znajdujący się się w Gminie Dąbie.1. Działka z aktualnymi warunkami zabudowy 2h 16 złm 2. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z balkonem w centrum Jarot. Jest ciepłe, słoneczne. Posiadamy w swojej ofercie do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 60 m2 w centrum Jarot.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 700 m² 64,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie W nieruchomości rosińscy Oferujemy do sprzedaży działkę pod zabudowę mieszkaniową we wsi Sulejów o powierzchni 1700 m2. Działka położona jest na wsi w cichej spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł143 m² 6 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w Osowcu | Działka 500m | Pompa ciepła | Ogrzewanie podłogowe | Taras i balkony. Oferujemy przestronny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

44,23 zł/m²52 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal idealny pod branżę beauty | 52 m | klimatyzacja | parking Do wynajęcia wyjątkowy lokal o powierzchni 52 m, stworzony z myślą o działalności z zakresu: kosmetologii.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

75 zł/m²300 m² 22 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal 300 m2 na wynajem w stanie deweloperskim na wynajem, możliwość podziału na 2 mniejsze. W trakcie realizacji wykończenie podług (obecnie możliwość porozumienia się co do jej.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 090 m² 80,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w miejscowości Jaskrów gmina Mstów, przy ul. Jurajskiej , o powierzchni ok 2090 m. Działka ma dostęp z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Ławy

Ławy,zachodniopomorskie

395 000 zł117,64 m² 3 357,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 942 m²

Na sprzedaż część domu w m. Ławy wraz z budynkami gospodarczymi oraz garażem. Dom składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, holu. Możliwość adaptacji poddasza na cele.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł40 m² 4 225 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni około 40 m , położony w centrum Wałbrzycha przy ul. Garbarskiej 1, tuż przy samym Rynku. Doskonała lokalizacja w zwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

796 026 zł51,69 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na Czerwonym Prądniku w Krakowie. To 3-pokojowe mieszkanie z funkcjonalnym aneksem kuchennym, o ekspozycji zachodniej,.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²500 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala magazynowo - produkcyjna 1000m2 dostępne od zaraz lokalizacja Lokal położony jest w miejscowości Chwaszczyno, zaledwie kilkanaście kilometrów od centrów Gdyni i Gdańska, blisko zjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²90 m² 6 120 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się zo ofertą najmu lokalu o metrażu 90 m2. Lokal składa się z 5 pomieszczeń - możliwość instalacji ścianek działowych. Nowoczesne , klimatyzowane pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł151,48 m² 8 575,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Lokalizacja: inwestycja powstaje w południowo - wschodniej części Wrocławia, w Iwinach. Bardzo dobry dojazd do centrum Wrocławia czyni tę inwestycją bardzo atrakcyjną do spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 960 m²

Dom drewniany położony na terenie miejscowości Zawoja, w jej atrakcyjnym miejscu na szlaku Mosornego. Nieruchomość. Posiada dość obszerną działkę o powierzchni prawie 20 arów. Teren.