Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

75 zł/m²120 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem Nr oferty: wldoc7660 Kategoria: lokal użytkowy Miasto: legnica Dzielnica: ścisle Centrum Powierzchnia: 120m2 opis Do wynajęcia lokal znajdujący się w przyziemiu kamienicy w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²114 m² 3 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni całkowitej 114 m2 przy ul. Handlowej w Rzeszowie. Oferowany lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł43,60 m² 55,05 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43m2 z dwoma niezależnymi pokojami oraz dużym balkonem. Lokal znajduje się przy ul. Raciborskiej na Ruczaju, a jego bezpośrednim sąsiedztwie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł37 m² 7 027 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m, położone na 3. piętrze w bloku przy ul. Broniewskiego w Nowym Sączu. Lokal wymaga kapitalnego remontu, co daje możliwość pełnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

370 000 zł230 m² 1 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom z duszą- poniemiecka perła w sercu lubuskiej natury! Na sprzedaż wyjątkowy, solidny dom z cegły o powierzchni całkowitej ok. 230 m2, użytkowej ok. 150 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł289 m² 6 851,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 186 m²

W ofercie biura na sprzedaż przestronny, wykończony dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 289 m (powierzchnia użytkowa: ok. 200 m ). Nieruchomość usytuowana jest na płaskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł1 310 m² 178,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja Nieruchomość położona na Kaszubach w Grabowie Kościerskim nad Jeziorem Grabowskim. W okolicy dużo terenów zielonych, które sprzyjają rekreacji. Dobry dojazd do Kościerzyny.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł45,01 m² 29 771,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość zlokalizowaną w kamienicy, w sercu Gdańska przy ul. Mariackiej. Idealne miejsce zarówno do zamieszkania jak i na cele inwestycyjne. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Smolec,dolnośląskie

890 000 zł83 m² 10 723 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Bez pcc Bez prowizji Szukasz miejsca, w którym rodzina ma przestrzeń, spokój i zieleń, a Ty nadal masz szybki dojazd do Wrocławia? Ten dom w Smolcu to dokładnie ten scenariusz. Na.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 15ar (1500m2) Krępa gm. Domaniewice Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę - na sprzedaż dostępna jest budowlana działka o powierzchni 1500.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł1 917 m² 255 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wiązowna Kościelna upragniony obręb naszych Kupujących, to właśnie tu mamy na sprzedaż bardzo piękną działką przy bocznej, prywatnej uliczce odchodzącej od ulicy Kąckiej. Prywatna droga.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Nowogard,zachodniopomorskie

300 000 zł300 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Polecamy Państwu obiekt magazynowy w okolicy Nowogardu. W skład nieruchomości wchodzi: - powierzchnia około 300 m2 składająca się z podzielonych pomieszczeń - domek drewniany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 088 zł43,82 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty na sprzedaż gate karpacz | balkon | stan deweloperski Na sprzedaż nowoczesne apartamenty inwestycyjne i prywatne w kameralnej inwestycji Gate Karpacz, zlokalizowanej przy wjeździe do.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł100 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 100 m2 - Niebuszewo-Bolinko, szczecin Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 100 m2, położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł832 m² 1,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu utwardzony plac o pow. 832 m2 usytuowany w miejscowości Rąbino. Działka numer 248/3. Czynsz najmu 1.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł892 m² 72,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam w ofercie do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 892 m 2 , położoną w Pierzchnicy, przy ulicy Piłsudskiego, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł300 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę najmu przestrzeni biurowo-magazynowej o powierzchni 300 m , z możliwością dostosowania wielkości do indywidualnych potrzeb najemcy. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł54,98 m² 11 549,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego! II etap inwestycji w Ustroniu Morskim, w standardzie 5 gwiazdkowym. Inwestycja po odbiorze. Mieszkanie 3 pokojowe 54,98 m2 na III piętrze z 2.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 341 m² 111,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiam atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,1341ha, w otoczeniu lasu, nr 436/33 obręb Obrowo. Idealna dla osób ceniących sobie spokój, prywatność, długie spacery.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 306 zł80,97 m² 6 500,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zielona okolica, mieszkania w zabudowie szeregowej os. Matysówka w Rzeszowie. Przestronne dwupoziomowe mieszkania o powierzchni 80,97 m2 na I piętrze. W każdym będzie znajdował.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Żałe,kujawsko-pomorskie

142 500 zł3 162 m² 45,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny nad jeziorem Żałe sprzedam. Położone są na stoku wzgórza leżącego na dużym cyplu rozdzielającym jezioro na kształt.

Szczegóły ogłoszenia

42,94 zł/m²104,80 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem hala/lokal usługowy o powierzchni 105 mk2. Nieruchomość z dużym potencjałem do własnej aranżacji. Możliwość prowadzenia działalności różnego typu. Lokal w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

426 000 zł63,20 m² 6 740,51 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania - 63,20 m , 3 pok, 4. piętro Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 63,20 m , usytuowanego na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł784 m² 235,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Brodnica. Ul. Nowa. Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Dobra lokalizacja. Prezentujemy działkę o powierzchni 784 m2 znajdującą się w Brodnicy przy ul. Nowej. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł106 m² 10 377,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Nowoczesny dom parterowy przy lesie żelechów 106 m działka 1120 m Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy o powierzchni 106 m , położony na przestronnej działce o powierzchni 1.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 001 m² 219,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Wodnicy pod Ustką idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Z przyjemnością prezentujemy działkę o powierzchni 1.001 m , położoną w malowniczej Wodnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł36,20 m² 7 320,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2 pokoje po generalnym remoncie! Mieszkanie o pow. 36,20 m2 na 6 piętrze w wieżowcu z windą do zamieszkania od zaraz! Nieruchomość przeszła generalny remont w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł298 m² 100,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Wierzchucinku w okolicy lasu i jeziora. Na sprzedaż oferuje działkę o powierzchni 298 mkw. położoną w spokojnej i zielonej okolicy - miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł55,67 m² 16 076,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 56m2. W kamienicy z lat 50, w sercu warszawskiego Muranowa, przy ulicy Nowolipki 17a. Nieruchomość usytuowana jest na niskim parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł900 m² 383,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana o pow. 9 arów , zlokalizowana w miejscowości Łuczyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Nieruchomość położona w V linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł27,37 m² 18 231,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Witam serdecznie Oferuję na sprzedaż bez czynszowy apartament o powierzchni 27.37m2, zlokalizowany w bliskiej odległości od Morza Bałtyckiego otoczonej lasami i rezerwatami przyrody -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Połomia,śląskie

948 000 zł9 480 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna - połomia - gmina tworóg! Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni 9480 m2 w Połomii - gmina Tworóg. Działka płaska, o nieregularnym kształcie,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł88,34 m² 3 282,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulanego mieszkania z dala od miasta? Sprawdź naszą ofertę! Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w malowniczej miejscowości Bałcyny, 16 km od Ostródy przy drodze dk15. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Jeżewo

Jeżewo,kujawsko-pomorskie

2 800 000 zł300 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Ekskluzywna rezydencja po generalnym remoncie bory tucholskie -działka 4 400 m Biuro Nieruchomości Nowa Posesja prezentuje wyjątkową nieruchomość dla osób poszukujących komfortu, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł37,55 m² 42,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 37,55 m , położonego na parterze niskiego bloku przy ulicy Kosmonautów. Idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 816 zł45,43 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko u nas! 1% pcc - sprzedaż ekspektatywy. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,43 m2 zlokalizowane na III piętrze V-ciopiętrowego bloku mieszkalnego wraz z lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

2 040 000 zł250 m² 8 160 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Crystal House prezentuje znakomitą inwestycję - lokal handlowy Z najemcą wieloletnia umowa najmu - stabilny najemca sieciowy Najemcą jest topowa sieć spożywcza. Gotowy produkt inwestycyjny! Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł63 m² 31 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Stylowy, 63-metrowy apartament wykończony w wysokim standardzie, położony w spokojnej i zielonej części Krowodrzy [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł38 600 m² 6,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o charakterze leśnym, położona w malowniczej miejscowości Jagodne Wielkie, w gminie Miłki, w pobliżu jeziora Jagodne. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł3 700 m² 98,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Na sprzedaż działki budowlane Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Rudzka, woj. świętokrzyskie działka nr ewid. 42/5, identyfikator:.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł195 m² 5 635,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w spokojnej dzielnicy Wałbrzycha - konradów (ul. Miła) w pobliżu lasy i tereny zielone. Dom o łącznej powierzchni 195m 2 składa się z Parter:.