Nieruchomości

240 058 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

379 000 zł153 m² 2 477,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:521 m²

Opis Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym, ale za to z fantastycznym potencjałem solidnie postawiony, w świetnej lokalizacji i w otoczeniu zieleni. To nie kolejny gotowiec tylko.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł180 m² 5 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuję na sprzedaż dom wolnostojący przy ul. Słocińskiej w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 180 m 2 znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł1 547 m² 90,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1547 m , położona w miejscowości Czerna, gmina Iłowa. To wyjątkowe miejsce dla osób, które cenią spokój i kontakt z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł138,98 m² 6 756,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:615 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni 138,98 m2 ul. Krótka 19, wola Radziszowska. Dom parterowy z poddaszem użytkowym zlokalizowany jest na działce o powierzchni 6,15 ar. Parter to.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

580 000 zł2 504 m² 231,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z możliwością zabudowy w miejscowości Ujrzanów gmina Siedlce. Działka o pow. 2504 m2 posiada wym. ok. 14m x 176 m. Na działce znajduje się dom.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²72 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Centrum - ul. Roosevelta - piękna secesyjna kamienica po kapitalnym remoncie. Mieszkanie o powierzchni 72 m2, mieści się na drugim piętrze, posiada dwa balkony typu loggie z pięknym widokiem,.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł105 m² 8 952,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie w Nowej Woli (gm. Lesznowola) Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

753 600 zł1 884 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poznaj urokliwą nieruchomość leżącą w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego w miejscowości Rosnówko (gmina Komorniki). To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

136 000 zł2 096 m² 64,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana w miejscowości Koszewnica w gminie Kotuń. Polecam, na sprzedaż działkę rolno-budowlaną w drugiej linii zabudowy z wydanymi warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

140 520 zł1 171 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Karczewko, ul. Brzozowa - to miejscowość położona w gminie Kiszkowo, jak sama nazwa osiedla wskazuje jest to teren którego duży obszar zajmują różne gatunki drzew, a przede wszystkim sosny.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł70,40 m² 3 821,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis Chociaż nowoczesne mieszkania święcą swoje triumfy, nie brakuje zwolenników starych kamienic. Wnętrza w takich budynkach mają klimat, są przestronne, a każde z nich ma swoją.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł52,20 m² 5 536,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga, łam, czego rozum nie złamie! Dokonuj, tego co niewykonalne, spełniaj, to co wydawało się nie do spełnienia! Urocze, przytulne, kompaktowe mieszkanie na Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

141 000 zł1 054 m² 133,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki z pozwoleniem na budowę pozostało tylko 10 dostępnych! Gotowe do budowy działki w malowniczej miejscowości Wioska koło Sycowa! Marzysz o własnym domu, ale nie chcesz tracić.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Rzeszów,podkarpackie

74,29 zł/m²105 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 105 m2 usytuowany w Rzeszowie przy ul. Rejtana. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem przy ulicy Rejtana o powierzchni 3 2 m2, usytuowane na szóst ym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 009 m² 87,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży atrakcyjną działkę w miejscowości Długa Goślina położoną przy drodze z Murowanej Gośliny w kierunku Rogoźna (dwa kilometry od skrzyżowania dróg Poznań,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł70 m² 7 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Twoja prywatna enklawa 25 km od Lublina. Szukasz ucieczki od zgiełku miasta, ale nie chcesz rezygnować z wygody i szybkiego dojazdu do cywilizacji? Zaledwie 25 km od Lublina znajduje się miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł31 m² 61 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie położone na zielonej Retkini przy ul. Hufcowej 10 w Łodzi. Lokal znajduje się na 7. piętrze zadbanego bloku z windą, co zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł59,70 m² 7 453,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Młodych! Zdjęcia zamieszczone w ofercie są w częściowej wizualizacji. Na powierzchnię mieszkania składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł80 m² 2 124 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 950 m²

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży zabudowanej działki w miejscowości Niedzieliska - Kolonia pod Zamościem. Nieruchomość składa się z równej, zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 116 290 zł133,10 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Oferta sprzedaży wyjątkowo przestronnego 133,1 mkw. mieszkania znajdującego się na 2 piętrze bloku z windą. Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu "ogrody Jerozolimskie" w dzielnicy Włochy.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł70,33 m² 46,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, przestronnego mieszkania na wynajem w świetnej lokalizacji przy ul. Stalowej. Mieszkanie z balkonem o powierzchni 70,33 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł22,50 m² 12 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

*** Zdjęcia prezentują wizualizację przykładowego wystroju wnętrza. *** Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana w centrum Rzeszowa przy ul. ks. Jałowego, usytuowana na czwartym piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł62 m² 23,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne mieszkanie 3 pokojowe , położone w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Polnej. Lokal mieszkalny zlokalizowany na II piętrze w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł49,50 m² 4 424,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł58 m² 30,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne mieszkanie 3 pokojowe , położone w Kamieniu Pomorskim przy ulicy E. Orzeszkowej. Lokal mieszkalny zlokalizowany na II piętrze w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł50 m² 59 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, klimatyzacją i blisko parku Port Popowice Szukasz komfortowego mieszkania w zielonej części Wrocławia, z szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

57,89 zł/m²95 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu usługowo-biurowego na pierwszym piętrze w budynku w pobliżu ulicy Redłowskiej w Gdyni Najważniejsze atuty : - miejsce idealne na cichą.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 352 m² 59,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3.352 m2, znajdująca się w Koszalinie w malowniczej dzielnicy Chełmoniewo okolice ul. Bonifacego i Serwacego. Dostępne media: woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 999 zł5 521 m² 905,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w Żorach! Prezentujemy na sprzedaż kompleks dwóch działek o łącznej powierzchni 5521 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46,30 m² 11 857,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego ( 46,30 m2), położonego w Gdańsku Nowym Porcie przy ulicy Wyzwolenia. Najważniesze atuty: - blisko plaży Brzeźno - Po.

Szczegóły ogłoszenia

115,38 zł/m²52 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal usługowy z dużą, przeszkloną witryną, doskonały pod działalność gastronomiczną lub na usługi medycyny estetycznej. Nieruchomość zlokalizowana jest w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł55,22 m² 16 262,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sopot | 55 m | 3-stronna ekspozycja | Top lokalizacja centrum miasta Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta - przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

1 187 000 zł59,35 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

| do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59,35 m2, usytuowane przy ul. J ugosłowiańskiej na Gocławiu. Nieruchomość położona w doskonale skomunikowanej części Gocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł62,82 m² 9 519,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Budynek oddany do użytku! nowy apartament 3-pokojowy - dla pierwszego właściciela! wykończony pod klucz W cenie 598 tys zł z pełnym agd! - nie płacisz podatku pcc - opis: nowy apartament 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w w domu jednorodzinnym w Gdyni Chyloni. Lokalizacja: - dogodny dojazd do Obwodnicy Trójmiasta, - do przystanku autobusowego ok. 300m ( linie 173,197,650,K, 25, 26, 30) - do dworca.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²22 m² 550 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy w ścisłym centrum Siedlec o pow. 22 m2 znajdujący się na pierwszym piętrze w budynku biurowo-usługowym. Wszystkie pomieszczenia posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Jasne i przestronne dwustronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,5 mkw. III piętro z IV, blok z połowy lat 80. Lokal do remontu, co stanowi doskonałą czystą kartę dla nowego.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł52 m² 12 884,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Kraków - Krowodrza, ul. Krowoderskich Zuchów Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52 m2 położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z połowy lat 70. XX wieku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł100,20 m² 9 880,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Przestronne 2 poziomowe mieszkanie z możliwością podziału na dwa odrębne mieszkania opis nieruchomości: - mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 100,2m2 - poziom pierwszy o powierzchni ok.