Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

435 000 zł67,07 m² 6 485,76 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe na Zabobrzu III w Jeleniej Górze. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu (możliwy zakup przez obywateli Ukrainy-.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł34,30 m² 5 510,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal położony na IX piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Składa się z dużego pokoju, kuchni z oknem, łazienki, przedpokoju w kształcie litery L, oraz piwnicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 399 m² 153,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność w naszym biurze. Studio Focus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną przy ul. Wielkopolskiej w Inowrocławiu. To idealna nieruchomość dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²173 m² 12 975 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy położony w budynku zlokalizowanym przy ulicy Kruczej, który nie bez powodu zwany jest urbanistyczną perłą warszawskiego Śródmieścia. Po pierwsze - to wiekowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 390 000 zł220 m² 6 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:606 m²

Dom wolnostojący w spokojnej okolicy na Sikorniku. Można od razu zamieszkać, bez żadnego wkładu finansowego. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 122 m2, całkowita 220 m2. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone przy ulicy Kapelanka. Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na ósmym piętrze w dziesięciopiętrowego bloku mieszkalnego. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł64,41 m² 6 660,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż | Mieszkanie narożne w zabudowie szeregowej Boguchwała | 64,41 m | 2 miejsca postojowe w cenie | Bez pcc! Oferta dostępna wyłącznie w homfi: biuro nieruchomości homfi.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł269,77 m² 6 857,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Nieruchomość 270 m na Mokotowie z gotowym projektem adaptacji to propozycja dla tych, którzy marzą o dużej, niepowtarzalnej przestrzeni w jednej z najlepszych dzielnic Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²23 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

W nowoczesnym, klimatyzowanym budynku od lat kojarzonym z branżą medyczną, oferuję na wynajem elegancki gabinet dla lekarza dowolnej specjalizacji lub fachowca z branży okołomedycznej. Tuż.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł99,79 m² 10 922,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 490 m²

Drewniany dom 100 m | działka 25 arów | garaż 2-stanowiskowy | Trzebunia Na sprzedaż klimatyczny drewniany dom o powierzchni ok. 100 m , położony w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł985 m² 532,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka 985 m Stare Babice | Tylko usługi nieuciążliwe | Możliwość budowy magazynu 400 m Na sprzedaż działka o powierzchni 985 m , położona w miejscowości Stare Babice,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł140 m² 4 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką Gosław (gm. Trzebiatów) Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej ok. 140 m , położony w spokojnej i urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł5 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna - cieplice/sobieszów / jelenia góra Idealna pod zabudowę wielorodzinną, jednorodzinną + usługi turystyczne z panoramicznym widokiem na Karkonosze Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł3 004 m² 124,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 3004m2 położona w miejscowości Dobrcz, woj. Kujawsko-Pomorskie. Działka posiada 2 klasy gruntu- 2200m2 IV kl gruntu, 800m2 III.

Szczegóły ogłoszenia

1 637 480 zł55,92 m² 29 282,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

WYJĄTKOWA OFERTA W NIEZWYKLE ATRAKCYJNEJ OKOLICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

489 900 zł51 m² 9 605,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Marzysz o mieszkaniu gotowym do wprowadzenia, bez zbędnych remontów, za to z klimatem, spokojem i jakością, której próżno szukać gdzie indziej? Oto 51 m komfortu, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

3 390 000 zł12 200 m² 277,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Crystal House luksusowe nieruchomości pod warszawą- kampinoski park narodowy - stanisławów Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną plan miejscowy graniczącą bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

308 999 zł51,50 m² 5 999,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont: - nowa instalacja elektryczna - nowa łazienka - nowa zabudowa kuchenna - z mieszkania został usunięty gaz Powierzchnia - 51,5M: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł96 m² 4 895,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 95,70 mkw + przynależna piwnica 38,90 mkw, położone na 1. piętrze solidnej, stylowej kamienicy w samym Centrum Włocławka, przy Placu Wolności, z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

471 250 zł37,70 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pisemnej.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł42,50 m² 14 564,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Sewastopolskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1974 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł286 m² 2 444,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż hala o powierzchni 286 m2 z zapleczem - Jedlina Zdrój. Przedmiotem oferty jest funkcjonalna hala o powierzchni 286 m2, wraz z wydzielonym zapleczem, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Koziki

Koziki,warmińsko-mazurskie

210 000 zł1 168 m² 179,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Koziki to niezwykle malownicza wieś, położona na Mazurach w gminie Ełk, tuż nad Jeziorem Selment Wielki. Odległość od granicy miasta Ełk to zaledwie 10 km. Dobry dojazd i bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł3 723 m² 104,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 3723m2 znajdującą się przy ulicy Myśliwskiej w Pszczynie. Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 42x110x61x64. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł599,80 m² 1 750,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:594 m²

Prezentujemy do sprzedaży obiekt komercyjny, usługowy, o powierzchni 599 m2, pełniący wcześniej funkcję hotelową, położony w miejscowości Sztum przy ul. Mickiewicza. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie przy ul. Produkcyjnej bądź pierwszym najemcą! Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 37 m , zlokalizowanego na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

4 288 763 zł10 712 m² 400,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny położony w Serocku, w bezpośredniej bliskości zjazdu na drogi krajowe dk61 i dk62. Nieruchomość o szerokim zakresie możliwości zagospodarowania,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie o powierzchni 140 m2, w tym garażu o pow. 20 m2, położone na parterze, z udziałem 20 % w działce gruntu o powierzchni ok. 1.300 m2. Wygrodzony teren przy.

Szczegóły ogłoszenia

224 763 zł4 587 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Obroty | działka inwestycyjna | pow. 4.587 m | BLISKO KOŁOBRZEGU Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna nr. 87/26 o powierzchni 4.587 m położona w miejscowości Obroty, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł44 m² 45,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie w okolicach centrum miasta! Umowa w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się salon z aneksem kuchennym, duża sypialnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł46,40 m² 18 965,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Luksusowy Apartament nad samym Brzegiem Jezioraka Iława Marzysz o porannej kawie z widokiem na taflę jeziora? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość, która łączy bezkompromisowy standard.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 003 m² 184,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko W naszym biurze Polecamy do zakupu działkę budowlaną o powierzchni 10,03 ara położoną w miejscowości Domecko - Pucnik. Działka położona w cichym miejscu. W planie.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²130 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji. Oferujemy do wynajęcia komfortowe biuro zlokalizowane w nowoczesnym budynku w Gliwicach przy ul. Chorzowskiej. Biuro znajduję się na 1 piętrze (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł64,40 m² 12 406,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Lokalizajca Nieruchomość znajduje się w Gdańsku przy ul. Dworskiej. Jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska- brzeźno. Miejsce przeznaczone dla osób ceniących bliskość morza,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 221 m² 37,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż kompleks działek o powierzchni od 3004 m2 do 3221 m2, zlokalizowanych w miejscowości Nętno, położonej w odległości 12 km od Drawska Pomorskiego. Lista dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

982 700 zł120,11 m² 8 182 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty domu z własnym ogrodem, prywatną przestrzenią, zielonym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ocice

Ocice,dolnośląskie

140 000 zł1 200 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Msr Nieruchomości przedstawia na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 12 arów (1200 m ), położona w miejscowości Ocice, gmina Bolesławiec. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł46,91 m² 23 427,84 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przestronny i słoneczny (wystawa zachodnia) 2-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, o powierzchni użytkowej 46.91m2, z balkonem i komórką lokatorską 3.89m2, na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 300 000 zł221,47 m² 10 385,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Osiedle Willowe pod Krakowem Nowe domy wolnostojące pod Krakowem w sąsiedztwie lasu i ciszy oraz z terenem rekreacyjnym dla mieszkańców! Kupujący nie płaci podatku pcc-2 rynek pierwotny.

Szczegóły ogłoszenia

654 668 zł1 818 m² 360,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1.818 mkw., położona w miejscowości Wieliszew przy ul. Polnej, w powiecie legionowskim. Nieruchomość ma nieregularny kształt, co.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 100 000 zł108 m² 10 185,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu ptasim. Nieruchomość wybudowana w 2021 roku - zostały wykorzystane wysokiej klasy materiały budowlane. Dom składa.