Nieruchomości

240 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 200 000 zł2 012 m² 596,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Reprezentacyjna rezydencja? To tylko tu. Zaraz przy zielonych płucach Łodzi. 350 m od Rezerwatu Przyrody Las Łagiewnicki może stanąć Twój wymarzony dom. Rozmiar działki pozwolą cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł1 336 m² 65,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Jeśli szukacie państwo działek Z warunkami zabudowy W miejscowości takiej jak Stajenczynki w gminie Obrowo - zapraszamy! do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

518 100 zł3 454 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bóbrka, gmina Solina - na sprzedaż działka rolna Na sprzedaż działka rolna o pow. 34,54 ha położona na uboczu w cichym i spokojnym miejscu. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

408 000 zł67,90 m² 6 008,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe z balkonem o pow.67,9m2 w miejscowości Stepnica,40 min jazdy od Szczecina i 25 min od Goleniowa.Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

321 200 zł1 606 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Osowiec znajdująca się blisko ulicy Szkolnej. Działka idealna jako inwestycja. Wokół powstają nowe domy jednorodzinne i bliźniaki. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł150 m² 7 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nieruchomości vip homes prezentują Państwu do sprzedaży fajny dom wolnostojący z 2008 r, posadowiony na dużej i zagospodarowanej działce o pow. 1500 m2 w Staniszowie, zaledwie 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

177 100 zł1 265 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz działki zdala od zgiełku, jednak z szybkim dojazdem do centrum miasta ? Ta oferta jest dla Ciebie! Biuro Nieruchomości komplex oferuje do sprzedaży kompleks dwóch działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 640 zł58,30 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania od 53m2 do 64m2 Rzeszów ul. Sikorskiego. 0% prowizji od kupującego. Budynek oddany do użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku na spokojnym osiedlu w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł39 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie 2-pokojowe Z balkonem, w układzie niezależnym pomieszczeń. Mieszkanie zlokalizowane jest na IV piętrze niskiego, ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Liski

Liski,warmińsko-mazurskie

130 000 zł1 199 m² 108,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o spokojnym życiu blisko natury, z dala od zgiełku miasta? Ta unikatowa działka nr 51/11 o powierzchni 1199 m w malowniczej miejscowości Liski to idealne miejsce na realizację.

Szczegóły ogłoszenia

12 zł/m²187 m² 2 244 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek magazynowo - produkcyjny o powierzchni 187m2 położony na około 12 arowej działce. Składa się z: - dużej hali o powierzchni 187 m2 Przed budynkiem znajduje się duży 700 m2 plac.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł100 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom do remontu o powierzchni ok. 100 m , położony w spokojnej wsi, ok.9 km od Legnicy. Nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym idealna do stworzenia wymarzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 610 zł35,06 m² 12 652,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu pięknej kawalerki w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

101,47 zł/m²93,62 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przedstawiam Państwu lokal o powierzchni 93,62 m2 do najmu, znajdujący się na parterze bloku z 2018 roku budowy, przy ul. Światowida, 51a na warszawskiej Białołęce. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

67 000 zł2 446 m² 27,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładna, widokowa działka rolna w miejscowości Racławice gmina Biecz województwo Małopolskie o powierzchnie 2446 m2. Działka prosta w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł486 m² 3 641,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 227 m²

Budynek mieszkalno-magazynowy o łącznej powierzchni użytkowej 486m2 posadowiony na działce o powierzchni 2227 m2. W budynku usytuowano dwa niezależne mieszkania. Pierwsze mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł94,22 m² 5 996,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż apartament na piętrze z 2 balkonami, 2 miejscami parkingowymi -tarnowskie Góry, opatowice. Nieruchomość o powierzchni 94,22 m2 składa się z: > ustawnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł390 m² 56,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia - lokal usługowy 390 m z parkingiem | Wrocław Oferujemy przestronny lokal usługowy o powierzchni 390 m , składający się z dwóch kondygnacji: > parter (poziom 0): 390.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 000 m² 66,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3000 m Miradowo | pozwolenie na budowę | cisza, natura, duży potencjał | Możliwość dzierżawy Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

64 900 zł512 m² 126,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta: działki budowlane sąsiadujące bezpośrednio z rozległym kompleksem leśnym, zaledwie 15 minut od Kielc. Osiedle położone w otulinie Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

16 zł/m²765 m² 12 240 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Tarnowie Mościcach przy ul. Chemicznej 65/12. Przedmiotem najmu.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł120 m² 791,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Odstąpię W pełni wyposażoną salę bankietową - lublin Odstąpię doskonale funkcjonującą, w wyposażoną salę bankietową z aktualnymi rezerwacjami, zlokalizowaną w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł84,90 m² 10 588,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetne 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zielonej i dobrze skomunikowanej części Starej Miłosny, przy ulicy Jana Pawła II. Atuty tej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł38 m² 13 657,89 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mamy przyjemność przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w zielonej części warszawskiego Targówka. Lokalizacja Mieszkanie położone jest w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł200 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w miejscowości Frysztak Twierdza nr działki 245 obręb 0012 - niska cena - wielkość działki 2 ar - doskonała widoczność z drogi - idealna pod reklamę, billboard lub.

Szczegóły ogłoszenia

289 250 zł1 157 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka położona w zielonym miejscu Tarnowskich Gór - Repty. W planie zagospodarowania teren pod zabudowę mieszkaniową. Nieruchomość o pow. 1157 m2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

5 555 555 zł500 m² 11 111,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

!prestiżowa lokalizacja! piękny widok Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone w najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 213 m² 122,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną na Florku pod Kutnem. Zachodnia strona miasta. Powierzchnia działki 1213 mkw. Plan zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie działki pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł300 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 081 m²

Przedstawiamy wyjątkowy dom wolnostojący z 1993 roku, zlokalizowany przy ul. Raciborskiej w Częstochowie. Nieruchomość oferuje 220 m powierzchni użytkowej na dwóch poziomach, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 963 000 zł103,10 m² 19 039,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Piękny,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł27 m² 10 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro Manufaktura Nieruchomości prezentuje funkcjonalne i stylowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w samym sercu miasta, a jednocześnie w cichej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł232,79 m² 7 302,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:633 m²

Nieruchomość usługowo-mieszkalna : 3 pawilony usługowe + duże mieszkanie w samym sercu Kolbud lokalizacja: w pobliżu zabytkowe budynki, liczne miejsca rekreacyjne, rezerwat przyrody. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 005 m² 66,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu dużą działkę położoną na obrzeżach wsi Białuń. Warunki zabudowy na dwa domy w trakcie realizacji. Wymiary działki 65x46. Działka usytuowana jako pierwsza w szeregu.

Szczegóły ogłoszenia

1 879 000 zł94 m² 19 989,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Z niekrytą przyjemnością prezentuję Państwu naszą nową ofertę. Na rynek trafia wyjątkowe, nietuzinkowe, mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Warszawy. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł67 m² 7 313,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferuję atrakcyjny lokal użytkowy położony w samym sercu Słupska, przy ul. Wojska Polskiego, jednej z najbardziej ruchliwych i rozpoznawalnych ulic w mieście. Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

91 500 zł1 830 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Borówno, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 1830 m2.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł7 800 m² 31,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka leśna o pow. 7800m2 w miejscowości Długowizna w gminie Mszczonów, niedaleko Wręczy i parku wodnego Suntago ok. 2 km Działka to lasy i grunty leśne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 485 zł40,44 m² 16 431,38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura blisko 100 inwestycji (0%) ani podatku pcc (2%) / nowoczesne osiedle - odbiór W III kwartale 2027 roku! / biuro nieruchomości lakado - ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł3 835 m² 99,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana w Andrychowie o pow. 38 ar. Teren przeznaczony w miejscowym planie jako mn1- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka położona w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł681 m² 74,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 7 arowa działka położona w malowniczej miejscowości Jasionka u stóp góry Cergowa - działka płaska, słoneczna z pięknym widokiem w sąsiedztwie ładnych budynków.