Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 300 000 zł23 532 m² 55,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kompleks kilkudziesięciu działek budowlanych o powierzchni od 1000 do 1200 m2 w miejscowości Kocerany koło Grójca. Spokojna okolica otoczona lasami, tereny czyste ekologicznie, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy

Łajski,mazowieckie

795 000 zł114,56 m² 6 939,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Bez prowizji od kupującego Nowe Osiedle w miejscowości Łajski obok Legionowa składa się z 28 nowoczesnych i funkcjonalnych segmentów jednorodzinnych z garażem i ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

871 455 zł109 m² 7 995 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Świnoujście ul. Steyera - lokal usługowy o powierzchni 109 mkw. Zapraszam do zakupu lokalu, znajdującego się w bardzo dobrej lokalizacji. Ulica Steyera, została przebudowana w 2021 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł73,70 m² 12 075,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z garderobą i dużym narożnym balkonem Osiedle Polonia Oferujemy komfortowe, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

730 457 zł38,71 m² 18 869,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

18 980 zł8 700 m² 2,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomościami "atena" oferuje do dzierżawy nieruchomość położoną w Częstochowie w dzielnicy Stradom, w okolicy ul. Jagiellońskiej. Bardzo dobra ekspozycja , bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 035 zł62,53 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 064 zł42,24 m² 12 975 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | blisko zalewu zemborzyckiego | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł66,56 m² 6 295,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niższa cena! Na sprzedaż zadbane 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Gwarków w Lubinie Lokal stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 66,56 m2 ( 60,73 + piwnica 5,83) znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

926 000 zł94,56 m² 9 792,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nowe mieszkania w atrakcyjnych cenach, dostępne bez prowizji oraz podatku pcc 2% Termin oddania: koniec roku 2025 Powierzchnia użytkowa: 94,56 m2 Cena promocyjna: 925.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł59,80 m² 5 685,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Puławach, ul. Lubelska 23, woj. lubelskie Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 60 m ,( 59,800 m2) położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł64,55 m² 14 546,86 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

78,90 zł/m²38,42 m² 3 031 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.38,42 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł13 m² 19 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie, położone na parterze kamienicy przy ul. Kalwaryjskiej w krakowskim Starym Podgórzu. Cena: 254 000 zł To propozycja inwestycyjna o bardzo dużym potencjale zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł1 061 m² 90,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Stobno ul. Lipowa - działka gruntu o przeznaczeniu budowlanym o powierzchni 1 061 m 2 - teren płaski, ogrodzony z dwóch stron - dojazd drogą asfaltową z drogi Piła - Trzcianka -.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²123,30 m² 7 151 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 123,30 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł34,20 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 34m2 z dużym balkonem. Mieszkanie ciepłe i słoneczne, do odświeżenia. Zaletą mieszkania jest jasna południowa wystawa. 1 pokój, 1 piętro, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł78 m² 22 948,72 zł/m²

 

Piętro:13/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Apartament na 13-piętrze z dwustronną ekspozycją oraz widokiem na panoramę miasta, realizacja deweloperska Pirelli Pekao jw z 2007 roku. 3-pokojowy apartament z panoramiczną loggią.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł2 442 m² 366,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 2.442 m2 Wydane Warunki zabudowy na 4 budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej Lisiniec Wręczycka 167 Częstochowa Do sprzedaży działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 395 zł46,55 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,37 m , położone na parterze kameralnej inwestycji Apartamenty Przy Zaporze. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł1 700 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowa bezsłupowa hala o powierzchni ok. 1700m2, wys. netto 8,5m z dostępem przez cztery bramy z poziomu 0 i jeden dok. Hala znajduje się przy trasie S8 na wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki położone w malowniczej miejscowości Wymysły , w gminie Pomiechówek, w powiecie nowodworskim, województwo mazowieckie. Działki o powierzchni od 1000 m do.

Szczegóły ogłoszenia

66,23 zł/m²130 m² 8 610 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego lokalu użytkowego przy Starym Rynku w Poznaniu idealny dla gastronomii lub innej działalności usługowej. Lokal po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł79,16 m² 40,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie do wynajęcia w sercu Łodzi - ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza Do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 79,16 m , położony w reprezentacyjnej, starannie.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł220 m² 2 039,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:625 m²

Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 220 m , położony w większym budynku, z trzema niezależnymi wejściami. To nieruchomość z dużym potencjałem idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł61,40 m² 21 156,35 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu jeden z najbardziej reprezentacyjnych apartamentów dostępnych w sprzedaży w Szklarskiej Porębie. Lokal usytuowany jest na ostatnim, czyli 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł41,93 m² 12 759,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do zaoferowania mam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 41,93 mkw. zlokalizowany w Lublinie przy Alei Spółdzielczości Pracy. Ostatnie mieszkanie o powierzchni do 45 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł58 m² 8 448,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do obejrzenia nowoczesnej inwestycji nowe apartamenty premium W rybniku! 8 lokali mieszkalnych O powierzchni od 40 m2 do 73 m2. Gotowe do odbioru od luty 2026 r. Budynek w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł75 m² 50,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, komfortowy apartament usytuowany na kameralnym budynku w Chorzowie przy ul. Młyńskiej / Gałeczki. Kameralna inwestycja, nowoczesna architektura łącząca estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł236,03 m² 4 872,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Stan surowy - dom wolnostojący W przebieczanach. Oferujemy do sprzedaży nowy dom wolnostojący, położony w miejscowości Przebieczany gm. Wieliczka. Powierzchnia użytkowa wynosi 212,2 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł222,66 m² 5 160,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:384 m²

Piękny Dom w zabudowie bliźniaczej , 3 kondygnacja/ powierzchnia użytkowa 148,66 + poddasze 74mkw / działka 384mkw / Doskonałe wykonanie budynku / piękne położenie. Atut: okna tarasowe przesuwne.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł320 m² 78,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:750 m²

Ponadczasowy, elegancki dom Z piękną działką na zielonej sadybie Sadyba | 320 m2 | Wysoki standard | 8 pokoi | Ogród | 4 miejsca parkingowe ***** rozkład pomieszczeń I standard: wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł84,11 m² 28 534,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy Państwu mieszkanie na sprzedaż w prestiżowej części Warszawy, w sercu Powiśla. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 84 m2 znajduje się na parterze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 065 999 zł212,49 m² 9 722,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dom z pięknie utrzymanym ogrodem! Nieruchomość posiada słoneczny salon z wyjściem na taras, wyodrębnioną jadalnię z widokiem na ogród, a także.

Szczegóły ogłoszenia

6 999 000 zł22 250 m² 314,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży - działka inwestycjna produkcyjno-usługowa machdom invest nieruchomości Opiekun oferty: mirosław Machulski tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 900 zł74,41 m² 8 653,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Wrocławia? To dwupoziomowe mieszkanie z balkonem i dużym poddaszem spełni oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł49,70 m² 8 631,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, położone na trzecim piętrze kamienicy w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 524 m² 84,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zabielne - Mazury Garbate - działka budowlana o powierzchni 3524 m2 położona nad malowniczym jeziorem Kukowino. Wgn Nieruchomości w Olecku prezentuje wyjątkową ofertę - działka budowlana nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 347 000 zł46,60 m² 28 905,58 zł/m²

 

Piętro:10/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedaż I Dwa pokoje I Wola I Grzybowska 61 I Platinum Towers I 10 piętro Na sprzedaż apartament o powierzchni 47 m , położony na 10 piętrze wieży.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 400 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowe działki w gm. Pleśna, blisko centrum. Do sprzedaży dwie działki budowlane w miejscowości Łowczówek gm Pleśna, o powierzchni 1400 i 1500m2, 1800m2, z własną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka, michów, 10 ar, budowlana, wszystkie media Działka: - 1 linia zabudowy - 1000 m2 - wymiary 45 szerokości x 22 głębokości - w sąsiedztwie domy jednorodzinne Media: wszystkie.