Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

495 000 zł61,43 m² 8 057,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 61.43 m2 usytuowany na drugiej kondygnacji budynku (I piętro) składający się z trzech pokoi, kuchni z jadalnią, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł550 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana nieruchomość to działka położona na obrzeżach koluszek Powierzchnia 500m2. Kształt : prostokątny - idealny pod zabudowę domu jednorodzinnego - powierzchnia: 500 m - teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

668 700 zł2 229 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! tylko U nas! ostatnie takie działki W kopance! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2229 m , położona w miejscowości Kopanka , na terenie Wzniesień Łódzkich.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł4 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

nieruchomość składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 4500m2 szerokość frontu działki to 46m kształt działki prostokąt , ale front jest ucietym skosem , przez co boki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 390 000 zł164,10 m² 8 470,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:949 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny, parterowy dom jednorodzinny. Lokalizacja : Brzeziny ul Polna Jest to spokojna część naszego miasta , oddalona od jego zgiełku. Dom o powierzchni 164.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł183,49 m² 7 357,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Komfortowy dom z ogrodem - idealny dla rodziny. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym. Dom jest położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 416 m² 48,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow 3416 mkw z mpzp pod zabudowę siedliskową. Lokalizacja : woj. łódzkie, powiat brzeziński, gmina Jeżów. Urokliwa wieś Lubiska Kolonia Szerokość frontu działki 48.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:33 500 m²

Do sprzedaży siedlisko z dwoma domami Nieruchomość to działka częściwowo ogrodzona ( ok 1500m2 ) Lokalizacja wieś Stoki gmina Drużbice powiat bełchatowski. Do drużbic ok 3,5 km. Do Bełchatowa.

Szczegóły ogłoszenia

4 230 000 zł600 m² 7 050 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 186 m²

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa obecnie zabudowana dwoma piętrowymi budynkami, ale właściciel ma wydane warunki zabudowy na kolejne dwa budynki. Jeden to : budynek wielorodzinny z lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

23,30 zł/m²206 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia obiekt parterowy z dużym parkingiem i zapleczem lokalizacja : Gałków Mały Obiekt znajduje się przy jednej z głównych ulic w tej miejscowości :) Budynek posiada duże.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Młyny

Młyny,podkarpackie

7 638 000 zł20 100 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działek inwestycyjnych. Nieruchomość położona jest w miejscowości Młyny, w pobliżu drogi krajowej oraz przejścia granicznego w Korczowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł100 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, duże mieszkanie (dom poniemiecki podzielony na 3 niezależne mieszkania), na wrocławskich Karłowicach. Mieszkanie znajduje się na podwyższonym parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

38 300 zł1 915 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu do sprzedania działkę leśną położoną w miejscowości Nagawki, gmina Dmosin, powiat Brzeziński, województwo łódzkie. Numer ewidencyjny działki: 4. Działka o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł739 m² 663,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:649 m²

DO sprzedania obiekt inwestycyjny lokalizacja : centrum bledzewa = rynek Bledzew jest położony w województwie lubuskim, na zachodnim brzegu Odry ok 25 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Miasteczko jest.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł3 000 m² 29,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka o powierzchni 3001 m2 w malowniczej wsi Jasień gmina Rogów Takie działki zdarzają się niezwykle rzadko :) Dlaczego ? Ze względu na jej lokalizację (.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł600 m² 3 916,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:863 m²

DO sprzedaży kamienica W centrum piotrkowa trybunalskiego świetna propozycja dla inwestora pod wynajem lokali. Lokalizacja : piotrków trybunalski ulica Wojska Polskiego Prezentowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 220 m² 65,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 6 działek o powierzchni od 3220 do 4337m2 w miejscowości Gałkówek Parcela koło Koluszek. To miejsce oddalone od autostrad i terenów przemysłowych. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł67 765 m² 10,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania działka rolna W okolicach koluszek oferta jest wyjątkowa = prawie 7 ha lokalizacja : Stamirowice k Koluszek : działki o numerach ewidencyjnych : 253 ; 485 ; 254 ; 484/1.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł240 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Prezentuję Państwu do sprzedaży dom wolnostojący z 2006roku. Lokalizacja : Wola Zaradzyńska Dom jest komfortowy , przestronny , mający ciekawe rozwiązania :) Parter : to wiatrołap , holl ,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł56,88 m² 2 812,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 588 m²

Do sprzedania nieduży dom we wsi Kotulin Okolice Rogowa w łódzkim. Nieruchomość to działka w kształcie prostokąta zabudowana trzema budynkami. Dom mieszkalny : trzyizbowy , kuchnia , miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł8 000 m² 32,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Kolejna ciekawa nieruchomość w naszej ofercie: do sprzedaży działka w Tworzyjankach. Jest ona zlokalizowana na całkowitym uboczu, w tej bardziej dzikiej części Tworzyjanek :) Działka.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 500 m² 85,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży kolejne działki W malowniczej okolicy na wzniesieniach lódzkich. Lokalizacja to rozworzyn w gminie Brzeziny zostały już tylko dwie :) Dojazd do działek asfaltem.

Szczegóły ogłoszenia

161 000 zł25 m² 6 440 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Prezentuję Państwu kawalerkę położoną przy jednej z głównych ulic w Piotrkowie Trybunalskim lokalizacja to ulica Wojska Polskiego W mieszkaniu przeprowadzono prace remontowe. Wykonano.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 001 m² 56,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania piękna działka W tworzyjankach :) Nieruchomość gruntowa o powierzchni 3000m2 w fajnym prostokątnym kształcie z szerokim frontem :)działka jest pochyła. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

6 zł/m²500 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia hala W jeżowie Przentowana nieruchomość to hala magazynowa ( lekka produkcja ) , która ma powierzchnię ok 500m. Wysokość budynku to 8m , Jest możliwość wjeżdżania wózkiem.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł210,40 m² 2 842,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Przedstawiam Państwu kolejną nietuzinkową nieruchomość :) Prezentowana nieruchomość to dwie działki o łącznej powierzchni 8600m2 , na której posadowione są dwa budynki - dom mieszkalny (.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł26 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Inwestycyjna w Piotrkowie Trybunalskim :) Oferuje do sprzedania działkę zlokalizowaną w samym centrum kraju przy obwodnicy Piotrkowa Trybunalskiego i nadająca się doskonale pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 420 000 zł22 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

DO sprzedania działka budowlana - inwestycyjna lokalizacja : brzeziny ulica Reymonta Sprzedawana nieruchomość to absolutny hit , w naszym mieście nie ma takich działek:) Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

46 000 zł4 400 m² 10,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana nieruchomość to działka zadrzewiona w otoczeniu lasów :) lokalizacja : Grębosze gmina Radoszyce , Działka ma powierzchnię 4400m2! Do pobliskiej Sielpi Wielkiej ok 8km Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Grębosze

Grębosze,świętokrzyskie

70 000 zł6 300 m² 11,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana nieruchomość to kolejna działka w miejscowości : Grębosze :) województwo świętokrzyskie , gmina Radoszyce Działka leśna , zadrzewiona otulona lasem :) powierzchnia działki 6300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł879 m² 381,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Chomęcice - Działka budowlana z mpzp pod dom lub usługi - Dostępne 4 parcele Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 879 m , położona w miejscowości Chomęcice.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł52,37 m² 5 709,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Witam serdecznie. Jeśli szukasz klimatycznego mieszkania z potencjałem, w centrum miasta, do tego w dobrej cenie, mam coś co Cię zainteresuje. Mam przyjemność zaprezentowania.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł35,13 m² 17 791,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Chełmżyńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2022 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł41 m² 12 926,83 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania.CHCESZ MIEĆ WSZĘDZIE BLISKO? BLISKOŚĆ DO CENTRUM. A nawet nad jezioro! + opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

978 744 zł62,74 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Lwowska 33 Nowa Ikona w Sercu Rzeszowa | Apartamenty Premium - bez prowizji i podatku pcc! Inwestycja Lwowska 33 to ambitny projekt typu mixed-use, który redefiniuje pojęcie nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł156,03 m² 8 908,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Myślenic, zlokalizowane w klimatycznej kamienicy na płycie rynku. To oferta dla osób, które myślą inwestycyjnie - pod wynajem lub pod własną.

Szczegóły ogłoszenia

161 910 zł2 313 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 2313 m2 [0,2313 ha] z wydanymi, bezterminowymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Działka o numerze 42/54 wraz z udziałem w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł2 431 m² 41,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka budowlana 2431 m - Stara Brzeźnia - mpzp - zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż działka o powierzchni 2431 m położona w miejscowości Stara Brzeźnia. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł52 m² 10 192,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe na spokojnym osiedlu blisko centrum Milanówka. W pobliżu najważniejsze punkty usługowe, gastronomiczne, szkoły oraz przedszkola. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł56,78 m² 12 328,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkowy apartament położony na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Dębowe Wzgórze przy ulicy Runa Leśnego w Grudziądzu. To.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł39,16 m² 7 533,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dzień dobry. Z przyjemnością przedstawiam Państwu kompaktowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Pogonowskiego 80 w Łodzi, w dzielnicy Polesie. Prezentowana nieruchomość.