Nieruchomości
239 828 ogłoszeń
Od najnowszych
Dom wolnostojący, ul. Mazurska
Iława,warmińsko-mazurskie
180 000 €110,75 m² 1 625,28 €/m²
Lokal handlowy, ul. Aldony
Gdańsk,pomorskie
699 000 zł44 m² 15 886,36 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z miejscem parkingowym
Rzeszów,podkarpackie
533 252 zł45,97 m² 11 600 zł/m²
Biuro Trawniki
Trawniki,lubelskie
20,33 zł/m²34,44 m² 700 zł
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Lokal użytkowy Jędrzejów
Jędrzejów,świętokrzyskie
690 000 zł1 615 m² 427,24 zł/m²
Dom z garażem Ciechnowo
Ciechnowo,zachodniopomorskie
1 200 000 zł124,19 m² 9 662,61 zł/m²
Biuro Lublin
Lublin,lubelskie
41,67 zł/m²12 m² 500 zł
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego
Koło,wielkopolskie
319 000 zł47 m² 6 787,23 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Żory,śląskie
280 000 zł47 m² 5 957,45 zł/m²
Mieszkanie dwupoziomowe Nowa Ruda
Nowa Ruda,dolnośląskie
279 000 zł120,80 m² 2 309,60 zł/m²
Działka budowlana
Wola Kosnowa,małopolskie
152 000 zł3 900 m² 38,97 zł/m²
Działka rekreacyjna
Szczecin,zachodniopomorskie
90 000 zł425 m² 211,76 zł/m²
36 960 zł1 680 m² 22 zł/m²
184 999 zł42 m² 4 404,74 zł/m²
Rynek pierwotny
597 015 zł35,16 m² 16 979,95 zł/m²
Mieszkanie z garażem
Nowe Warpno,zachodniopomorskie
339 000 zł90 m² 3 766,67 zł/m²
Działka budowlana Arciechów
Arciechów,mazowieckie
313 000 zł2 700 m² 115,93 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Krypska
Warszawa,mazowieckie
3 300 zł54 m² 61,11 zł/m²
Mieszkanie z aneksem, ul. Kwiatkowskiego
Szczecin,zachodniopomorskie
429 000 zł32,91 m² 13 036 zł/m²
480 000 zł23,50 m² 20 426 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Składowa
Siedlce,mazowieckie
654 000 zł72 m² 9 083,33 zł/m²
Dom z garażem Dąbrowa
Dąbrowa,lubelskie
950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²
Lokal handlowy, ul. Bracka
Żagań,lubuskie
35,33 zł/m²83,50 m² 2 950 zł
Działka siedliskowa przy lesie Trzeszyn
Trzeszyn,zachodniopomorskie
329 000 zł3 964 m² 83 zł/m²
Dom z tarasem Radom
Radom,mazowieckie
1 490 000 zł217 m² 6 866,36 zł/m²
Dom z piwnicą Koło
Koło,wielkopolskie
262 000 zł60 m² 4 366,67 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Przecław,zachodniopomorskie
448 900 zł56,68 m² 7 919,90 zł/m²
529 000 zł53,80 m² 9 832,71 zł/m²
659 000 zł150 m² 4 393,33 zł/m²
15 000 zł8 300 m² 1,81 zł/m²
456 000 zł1 014 m² 449,70 zł/m²
Biuro, ul. Krakowska
Opole,opolskie
21,41 zł/m²747,16 m² 16 000 zł
Działka komercyjna zabudowana Nowogard
Nowogard,zachodniopomorskie
11 200 000 zł70 000 m² 160 zł/m²
Działka rolno-budowlana uzbrojona Zatyki
Zatyki,warmińsko-mazurskie
89 000 zł4 900 m² 18,16 zł/m²
250 000 zł1 011 m² 247,28 zł/m²
Działka rolna uzbrojona Stare Budy
Stare Budy,mazowieckie
743 400 zł12 390 m² 60 zł/m²
Mieszkanie z garażem Rumsko
Rumsko,pomorskie
279 000 zł54,62 m² 5 108,02 zł/m²
Magazyn, ul. Budowlanych
Gdańsk,pomorskie
36 210 €8 421 m² 4,30 €/m²
Dom wolnostojący
Czaniec,śląskie
720 000 zł220 m² 3 272,73 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia