Nieruchomości

239 828 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

374 000 zł1 700 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Żelechów piękna działka budowlana o powierzchni 1700m2 w atrakcyjnej cenie na sprzedaż. Działka budowlana 1700m2 o wymiarach 47x32x53,5x32. Działka zlokalizowana blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Krokocie

Krokocie,warmińsko-mazurskie

98 000 zł865 m² 113,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż 4 działki w miejscowości Krokocie, gm. Ełk. Zaledwie 8km od wjazdu do Ełku od strony os. Tuwima. Działka 9/5 o powierzchni 1133m2 w cenie 125 000 zł Działka 9/6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 820 zł54,90 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji I pcc Szukasz mieszkania w zielonej, spokojnej okolicy, a jednocześnie świetnie skomunikowanego z centrum? To miejsce spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

38,46 zł/m²156 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia od zaraz przestronny lokal handlowo - usługowy (nr 1) położony w pawilonie handlowym w Grodkowie przy ulicy Warszawskiej o powierzchni 156 m2. Lokal posiada duże witryny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

249 500 zł48,08 m² 5 189,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,08 m 2 , położone na czwartym piętrze bloku, przy ul. Do Prochowni w Tarnowie. Mieszkanie składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł47,35 m² 11 932,42 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowiec Inwestycyjny Premium na Ostatnim Piętrze! | Podmiejska Nova, kalisz Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu wykończonego w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł86,44 m² 11 557,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:176 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferta bezpośrednia. Prowizję kupującego pokrywa sprzedający. Polecam do zakupu kameralny dom w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł48,90 m² 11 022,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie 3 pokoje | Centrum Białegostoku | Po generalnym remoncie | ul. Jurowiecka Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum Białegostoku, zlokalizowane przy ul. Jurowieckiej (os. Sienkiewicza).

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł63,80 m² 12 537,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, w pełni wykończone 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Jasień przy.

Szczegóły ogłoszenia

60,09 zł/m²223 m² 13 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia eleganckie, przestronne biuro W bardzo dobrej lokalizacji - blisko stacja metra rondo onz. Sąsiedztwo biur w nowych budynkach, sam lokal znajduje się w odnowionej,.

Szczegóły ogłoszenia

391 500 zł3 132 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży działki siedliskowej, położonej zaledwie 5 km od toruńskiej Starówki. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego: 1) przeznaczenie podstawowe - tereny rolnicze;.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w centrum, komfortowo wyposażona o powierzchni 25 m2. Usytuowana na wysokim parterze w czterokondygnacyjnym budynku. Do mieszkania przynależy piwnica. Ogrzewanie z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł3 053 m² 638,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka położona w Radości u zbiegu ulic: artystyczna i Janosika - obowiązujący miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla rejonu Zbójna Góra - Fromborska.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł70 m² 4 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 635 m²

Na sprzedaż dom po gruntownej modernizacji, zlokalizowany w spokojnej miejscowości Dąbrowice-Piotrowo bez sąsiadów za płotem, idealny dla osób ceniących ciszę i prywatność. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

974 724 zł75,56 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Lokale gotowe do obejrzenia. Zobacz mieszkanie pokazowe. To ostatnie mieszkanie w tym metrażu. Zadzwoń! Zakup bezpośrednio od dewelopera, cena zawiera 8% podatku vat, a Kupujący jest zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 690 zł31,71 m² 19 700,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie. Lokal o powierzchni 31,71 m znajduje się na piętrze 2 z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 616 zł38,88 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Miasteczko Nova Fala to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdyni - Cisowej. Projekt łączy zalety miejskiego stylu życia z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

85 080 zł709 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Trzebyczka, działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Powierzchnia 709m2, wymiary ok 36x19, od wjazdu 19m. Dojazd drogą należącą do Skarbu państwa. media: ok 35m od działki znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł108 m² 6 759,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

***kupujący nie płaci podatku pcc!*** Oferta dotyczy sprzedaży domów szeregowych , pod Łodzią. Inwestycja zlokalizowana blisko osiedla Retkinia, w cichej podmiejskiej okolicy. Dom o pow. 108.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł80,60 m² 7 196,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Komfortowy lokal mieszkalny z balkonem o powierzchni 80,60mkw położony w kamienicy na pierwszym piętrze w ścisłym Centrum miasta. Budynek po termomodernizacji , z lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 200 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane we wsi Jary położonej wśród lasów koło Obornik Śląskich. Działki budowlane ( w mpzp opisana jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca ) o powierzchni 1 200.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł55 m² 14 527,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 254 m²

Dom o powierzchni 55 m | działka 1254 m | dostęp do jeziora Tałtowisko | gotowy do zamieszkania lub najmu. Jeśli szukasz gotowego, w pełni wyposażonego domku nad jeziorem, który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł98,22 m² 5 589,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa inwestycja na sprzedaż w Lesznie, ul. Myśliwska Prezentujemy nowoczesną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w Lesznie przy ul. Myśliwskiej. Oferujemy funkcjonalne domy o różnej.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł90,51 m² 5 413,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży apartamentu, zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Kołłątaja , dzielnica centrum. Układ funkcjonalny: - przestronny salon z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 555 000 zł350 m² 4 442,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 046 m²

Dom jednorodzinny w Międzybrodziu Żywieckim Powierzchnia użytkowa: ok. 350 m2 Powierzchnia działki: 2046 m2 Rok budowy: 1987 Dom położony w malowniczej, spokojnej części Międzybrodzia.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł34,22 m² 12 565,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zakupu mieszkania 2 pokojowego 34,22m2(w stanie deweloperskim z możliwością zrobienia antresoli z dodatkową sypialnią!) z Miejscem Parkingowym w Cenie!, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem w pełni umeblowane, zadbane mieszkanie. W jego skład wchodzą: -salon z balkonem, -sypialnia, -łazienka, -kuchnia, -przedpokój. Mieszkanie wyposażone, m.in. piekarnik, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania Dąbrowa Górnicza, blisko wsb. Do wynajęcia przytulne mieszkanie typu studio z aneksem kuchennym i wnęką sypialnianą, położone w Dąbrowie Górniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 709 m² 84,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

na sprzedaż działka pod zabudowę w malowniczej miejscowości Rybno Wielkie gmina Kiszkowo Działka w Rybnie Wielkim - Twój dom nad jeziorem Marzysz o domu nad jeziorem? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

4 739 000 zł342,40 m² 13 840,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:661 m²

Szukasz domu lub mieszkania we Wrzeszczu, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! A może jesteś inwestorem? To również oferta dla Ciebie! Bliźniak, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł4 865 m² 182,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 91-158 Oferuję na sprzedaż przestronną, płaską działkę o regularnym kształcie prostokąta o wymiarach 25/195 m, co znacznie ułatwia jej przyszłe zagospodarowanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł286,03 m² 10 138,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

Atuty: - kameralna i zielona okolica, dom położony bezpośrednio przy lesie; - tylko 950 m do jeziora Lubowidz; - duża działka o powierzchni 3001 m ; - Dom z dodatkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł214 m² 5 841,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Nowoczesny dom w sercu Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł47,53 m² 12 202,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,53 m, położone na 2 piętrze w budynku z cegły z windą, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:456 m²

Dom Z ogromnym potencjałem inwestycyjnym 3 niezależne mieszkania raculka, zielona góra promocja cenowa - nowa cena - 950 tys.zł. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł943 m² 153,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro ajon Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Bronowie. Bronów wieś w powiecie bielskim, w gminie Czechowice-Dziedzice. Jeśli poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł37 m² 7 513,51 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie znajdujące się przy ul: szadkowskiej 16 Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni użytkowej 37m 2 znajdujące się na IV piętrze 2 pokoje Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 162 m² 90,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działki budowlane w Nowej Wsi Przywidzkiej!.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł45 m² 4 442,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers przedstawia ofertę sprzedaży lokalu handlowo-usługowego znajdującego się przy jednym z głównych wjazdów do krośnieńskiej Starówki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł70 m² 11 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy wyjątkowy apartament 70m2 w wyjątkowym miejscu! Apartament odznacza się bardzo dużą ilością przeszkleń oraz pięknym ogromnym tarasem 40m2, miejsce postojowe w garażu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Barczewko

Barczewko,warmińsko-mazurskie

2 000 zł90 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta wynajmu 90 m2 mieszkania położonego w domu jednorodzinnym w Barczewku w odległości 12 km od Olsztyna. Oferta idealna dla pracowników firm. Lokalizacja: barczewko to malownicza.