Nieruchomości

239 895 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

699 000 zł69,50 m² 10 057,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Z nami kupisz bezpiecznie. Fajne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie w budynku z 2004 roku w centrum Legionowa. Największym atutem prezentowanej nieruchomości jest doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 38 m przy ul. Józefa Dietla na Starym Mieście. Lokalizacja Kamienica jest zlokalizowana przy ul. Józefa Dietla -.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł24 336 m² 16,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Aleksandrii Drugiej w gminie Konopiska przy ul. Sosnowej o powierzchni 24 336 m2 działka : o pow. ok 24 336.

Szczegóły ogłoszenia

24,53 zł/m²50,64 m² 1 242 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni 50,64 m2 , zlokalizowany w przyziemiu parterowego budynku handlowo-usługowego przy ul. Chęcińskiej, w centrum Kielc. Lokal usytuowany jednostronnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

173 600 zł1 085 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko W biurze północ nieruchomości W głogowie! co sprzedajemy? Na sprzedaż 19 działek budowlanych o powierzchni od 800 do 1600 m , położonych w Grębocicach, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 748 m² 53,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Odkryj Swoje Miejsce na Ziemi - Malownicza Działka w Kiszkowie Wyobraź sobie poranek, kiedy budzisz się w ciszy i spokoju, otoczony pięknem natury. Promienie słońca przebijają się przez.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł37 m² 6 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:747 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje letniskowy dom rekreacyjny wolnostojący o powierzchni zabudowy 37 m2 znajdujący się w Przybynowie gm. Żarki. Usytuowany na działce o powierzchni 747.

Szczegóły ogłoszenia

508 000 zł1 129 m² 449,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow. ok.1130mkw.i szerokości ok. 25mb położona na Tysiącleciu w okolicy ul. Traugutta. Media w ulicy przy dzialce. Przeznaczenie terenu - studium - budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł2 079 m² 199,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka przy lesie pod budowę domu Działka w okolicy zabudowy wolnostojącej. Enklawa spokoju, dobry dojazd do zaplecza handlowo- usługowego. Tu może powstać Twój dom w otoczeniu lasu!.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł50 m² 29 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal Handlowo-Usługowy - Pow. 50 m2, parter - Na Gastronomię, sklep, salon, show-Room. - centrum - Marszałkowska / Chmielna na sprzedaż lokal - położony w centrum Warszawy przy dawnych Domach.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł120,90 m² 5 583,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Narożny segment z widokiem na Karkonosze - przestrzeń, prywatność i potencjał inwestycyjny W ofercie sprzedaży znajduje się lokal mieszkalny o powierzchni niespełna 121 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

140 zł/m²56 m² 7 840 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Wykończony lokal o powierzchni 56m znajdujący się przy ruchliwej ulicy na Woli. Wokoło bardzo gęsta i wysoka zabudowa mieszkaniowa. Lokal posiada witryny widoczne z ulicy. Tuż przed.

Szczegóły ogłoszenia

217 000 zł32,40 m² 6 697,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Legnicy na ulicy Marsa, osiedle Kopernik. W skład mieszkania 32,4 m2 wchodzą: -Salon -sypialnia -widna Kuchnia -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł122,69 m² 6 023,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:287 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowy i nowoczesny dom (lokal mieszkalny) wolnostojący o powierzchni 122,69 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł350 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferuję na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni 350 m, usytuowany na przestronnej, ogrodzonej działce o powierzchni 5000 m w cichej i zielonej miejscowości Karolina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 209 536 zł87,68 m² 25 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Sprzedajemy Apartamenty wakacyjne w Międzyzdrojach, tuż przy długiej piaszczystej plaży, w nowej inwestycji położonej w zachodniej części kurortu. Pod lupą Cztery kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł73,23 m² 12 290,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Dla miłośników kamienic. Mieszkanie w kamienicy na Nadodrzu przy ul. Łokietka. Ogrzewanie gazowe. Lokal w pełni rozkładowy o powierzchni 73,23 mkw, na co składają się: trzy.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł132,85 m² 8 054,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie komfortowa, a weekendy pełne relaksu? To idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Nieruchomość w stanie deweloperskim ( lokal środkowy )o.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jar | Watzenrodego | 2 Pokoje | 47 m2 najem okazjonalny Naziemne miejsce parkingowe przed budynkiem, w cenie najmu. Prezentuję Państwu ofertę najmu okazjonalnego, w lokalu mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

75 060 zł834 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 5 minut od jeziora Wierzbiczańskiego Tylko u Nas! Na sprzedaż atrakcyjna działka o pow. 834 m2 w miejscowości Wymysłowo gm. Trzemeszno. Zaledwie 12 minut do Gniezna!.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gołoty

Gołoty,kujawsko-pomorskie

1 499 999 zł400 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Atrakcyjna oferta sprzedaży dużego domu z zabudowaniami i dużą działką w Gołotach, gmina Unisław. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

48 000 €10 000 m² 4,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesny magazyn 10 000 mkw. we wschodnim rejonie Krakowa. Lokalizacja zapewnia łatwy dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne 2 pokojowe mieszkanie położone w absolutnie fantastycznym miejscu. Cicho, zielono, przy samym parku, a tylko 800m do stacji metra Kabaty, na granicy Natolina i Kabat. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

88 500 zł885 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż cztery działki o powierzchni 885, 842, 865,975 m2 z wydanymi warunkami zabudowy. Możliwość łączenia działek. media przy działce: woda, prąd. Kanalizacja i gaz 200 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł76,80 m² 19 921,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**** Na sprzedaż wyjątkowe i komfortowe 3 pokojowe mieszkanie położone w super lokalizacji na Warszawskiej Sadybie! ( Mokotów ) Mieszkanie położone jest na wysokim parterze i idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²321 m² 18 297 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany na piątym piętrze obiektu o charakterze biurowo- usługowym. Na powierzchnię 321 m2 składają się pokoje biurowe, korytarz oraz pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł625 m² 2 448 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nowa Cena! Brak Prowizji ze strony Kupujących! Analiza chłonności - możliwość wybudowania: - 4 mieszkań o powierzchni użytkowej 476,72m2 lub - 4 mieszkań -o powierzchni użytkowej 512,6m2 lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł33 m² 43,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, przytulne i ciche mieszkanie o powierzchni 33 m2, zlokalizowane na 3 piętrze niskiego bloku. Idealne dla singla lub pary. Układ mieszkania: duży, ustawny pokój osobna.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł3 975 m² 15,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z dużym potencjałem w rozwijającej się lokalizacji 39,75 ar w Giedlarowej zaledwie 3 km od Leżajska. Idealna pod lokatę kapitału lub średnio- i długoterminową.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł200 m² 2 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom na sprzedaż w Mieścisku powiat Wągrowiecki Duży piętrowy dom z powierzchnią usługową na sprzedaż w Mieścisku Przedmiotem oferty jest budynek mieszkalno- usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Pszenno

Pszenno,dolnośląskie

119 000 zł642 m² 185,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W naszym biurze oferta na wyłączność promocja! dotyczy tylko jednej działki! opis Na sprzedaż oferuję Państwu działki budowlane położone w Pszennie gm. Świdnica.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł62,90 m² 8 426,07 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

= trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż = = idealna lokalizacja = = Pomagamy w sprawach kredytowych = Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe położone w Poznaniu na osiedlu Bolesława Śmiałego na.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł27,34 m² 6 912,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1927

Przedstawiamy ofertę sprzedaży kawalerki zlokalizowanym na Czarneckiego w kamienicy z 1927roku. Mieszkanie o powierzchni 27,36m2, położona na 3 piętrze w czteropiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł151,88 m² 4 279,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 053 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 151,88m2 usytuowany na działce o powierzchni 1053 znajdujący się w Kłobucku w obrębie Niwa.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł49 m² 13 448,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Langiewicza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 49 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

146 190 zł1 329 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W wierzbnej na lekkim wzniesieniu położone są działki pod zabudowę jednorodzinną. W sprzedaży dwie działki : - działka o powierzchni 1.329m2 za cenę 146.190,- - działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł51,30 m² 8 187,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament 2-pokojowy o powierzchni 51,3m2 w nowej inwestycji w Goleniowie. Przedmiotowa nieruchomość znajduje się w jednoklatkowej w niskiej dwupiętrowej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł450 m² 1 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:680 m²

Na sprzedaż wyjątkowy budynek z duszą, zlokalizowany w malowniczej gminie Czernica, wpisany zarówno do wojewódzkiej, jak i gminnej ewidencji zabytków. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 450 000 zł126,74 m² 27 221,08 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego penthouse o pow. 126,74 m w inwestycji Młyny Mogilska od prestiżowego dewelopera Noho. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł32,67 m² 26 936,03 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Apartament na Starym Mieście Oferuję na sprzedaż dwupokojowy apartament klasy premium, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Trójmieście na gdańskim Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

28 880 zł1 520 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala murowana o powierzchni około 1520m2 - Lublin. Dostęp samochodów: rampa. Łatwy i szybki dostęp do obwodnicy Lublina. Wysokość składowania 6,5m Wrota zewnętrzne: około 4m X 4,5m.