Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

690 000 zł86,80 m² 7 949,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Lubisz życie w centrum miasta, dodatkowo cenisz sobie przestrzeń i atmosferę kamienic? Mam coś co Ci się spodoba! Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu piękne mieszkanie mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł51 m² 37,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

ul. Lubicz - mieszkanie wynajem - oferta na wyłączność - Do wynajęcia mieszkanie w kamienicy przy ul. Lubicz. Mieszkanie o powierzchni ok. 51 m2 na 1 piętrze, brak windy. Skład się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 100 000 zł415 m² 5 060,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hot oferta! wyłącznie W pepperhouse! Na sprzedaż wyjątkowa inwestycja z ogromnym potencjałem - nowoczesny kompleks usługowo-mieszkalny w trakcie budowy, zlokalizowany bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł62 m² 19 354,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

S&s Property przedstawia na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 62 m (50m2 + 12m2 antresole), położony przy ul. Krakowskiej w jednej z najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

249 000 zł1 000 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana położona w Chrząstawie Małej, ul. Wesoła, gmina Czernica Działka nr 588/5 o powierzchni 1000 m2 Media: prąd w drodze gaz w drodze woda od ul.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł36,33 m² 14 313,24 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,33 m i przemyślanym układzie, położone przy ul. Światowida 60C (białołęka Nowodwory). To idealna propozycja dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

6 485 000 zł766 m² 8 466,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy ofertę najmu nowoczesnego, niezależnego budynku biurowo-usługowego o łącznej powierzchni całkowitej 766,54 m , usytuowanego w okolicach Czechowa. Obiekt wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł120 m² 2 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:527 m²

Na sprzedaż dom wielorodzinny o powierzchni 120 m2 położony w miejscowości Gąsawa na Pałukach, krainie 130 jezior i pięknych lasów. Budynek jest usytuowany w suchym, bezpiecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł143,37 m² 8 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 144 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 475m2. Dom znajduje w bliskiej okolicy miasta Błonie. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 555 m² 642,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż działka w Rzeszowie przy ul. Miłej. Działka bezpośrednio przy drodze asfaltowej, szeroka na ok. 40m, wszystkie media. Na działce 3 budynki.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł220 m² 1 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 617 m²

| na sprzedaż dom z zabudowaniami gospodarczymi - Stara Brzeźnica, ul. Częstochowska Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Stara Brzeźnica przy ul. Częstochowskiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 598 400 zł120 m² 13 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w spokojnej, zielonej a blisko centrum Wrocławia dzielnicy. Wrocław Fabryczna Muchobór Mały Ten przestronny szeregowiec jest w trakcie remontu - wymienione wszystkie instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł37,76 m² 13 479,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Strażackiej. Nieruchomość o powierzchni 37,76 m2 usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

479 430 zł2 283 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Agencja westate zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki pod zabudowę usługową w Kochanowie przy ulicy Aroniowej. Atuty: - droga dojazdowa utwardzona płytami jumbo - lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł38,50 m² 8 961,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mały metraż, parter z balkonem jedno z najbardziej poszukiwanych mieszkań na rynku! Przy ul. Trzcińskiej w Skierniewicach czeka funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,94.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości My Home przedstawia ofertę mieszkania do wynajęcia znajdującego się na Lisińcu przy ul. Goszczyńskiego w Częstochowie rozkład: - otwarty salon połączony i kuchnią, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 254 477 zł128,23 m² 25 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w sercu Gdańska, w prestiżowej dzielnicy Oliwa. Jest to doskonała propozycja dla osób poszukujących wygodnego, nowoczesnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł150 m² 1 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:885 m²

Do sprzedania! Położony w niezwykle spokojnym miejscu, przy szlakach turystycznych, na Szczawienku , poniemiecki dom wolnostojący o powierzchni 150 m2. Składa się z 2 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł135 m² 2 148,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Sala główna: 59,5 m Magazyn/garaż: 22,8 m Pomieszczenie gospodarcze: 53 m Lokal z dużym potencjałem, przeznaczony do remontu. Media: woda, prąd, kanalizacja oraz ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 682 zł40,48 m² 10 861,71 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Cesja mieszkania Murapol Osiedle Filo II | ul. Wołowa | Łódź Na sprzedaż cesja nowoczesnego mieszkania w cenionej inwestycji Murapol Osiedle Filo II przy ul. Wołowej w Łodzi. To świetna.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 300 zł75,95 m² 20 398,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wykończenie pod klucz | Oferta kredytowa | Dostępne inne oferty Mokotów - Sielce Idealny wybór, jeśli szukasz balansu między bliskością centrum a dostępem do wielkich parków. Dzięki tramwajowi.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie do wynajęcia idealne dla spokojnej pary lub jednej osoby Do wynajęcia komfortowe i przytulne mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu. Lokal jest jasny, zadbany i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł55,24 m² 12 472,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzypokojowe mieszkanie z vat 8% Prezentowany apartament to propozycja dla osób, które szukają połączenia nowoczesnego standardu, bliskości natury i bezproblemowego wejścia w posiadanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 784 zł45,36 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania w spokojnej ale jednocześnie rozwiniętej okolicy Wrocławia? Zależy Ci na sprawnym dojeździe do centrum i szybkim wylocie na aow? Ta propozycja może Ci się spodobać. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie przy Politechnice - od lipca 2026 r. Biuro bewe Nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę najmu funkcjonalnego, trzypokojowego mieszkania. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł48,40 m² 3 510,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Al. Zwycięstwa. Układ funkcjonalny: - pokój/sypialnia nr 1, - pokój/sypialnia nr.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł59,20 m² 59,12 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prądnik Czerwony ul. Janusza Meissnera 6 Mieszkanie dostępne od 1 czerwca Do wynajęcia komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60m2 położone na 7 piętrze 10 piętrowego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł172,12 m² 4 618,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 596 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przytulny dom rekreacyjny o niebywałym charakterze zaledwie 200.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł51,01 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajęcia komfortowego mieszkania zlokalizowanego w niskim bloku po termomodernizacji przy ul. Orbitalnej, os. Kopernik. W skład nieruchomości wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł53,50 m² 5 140,19 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie, 53,5 m - Włocławek, ul. Reja 7/9 Oferujemy lokal mieszkalny położony na II piętrze w budynku wielolokalowym w ścisłym centrum Włocławka.

Szczegóły ogłoszenia

1 246 000 zł96,19 m² 12 953,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy, luksusowy apartament 96,19 m w Siedlcach! Standard Premium! Na sprzedaż przestronny, niezwykle funkcjonalny i wykończony z dbałością o każdy detal apartament.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł38,50 m² 6 623,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż urocze mieszkanie o powierzchni 38,55 m2, położone na pierwszym piętrze. Lokal przeszedł gruntowny remont 4 lata temu i prezentuje się jak nowy. Największe atuty: nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł65 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Super oferta! Najem okazjonalny! Proponujemy Państwu do wynajmu mieszkanie 2 pokojowe w Mysłowicach- brzęczkowice przy ulicy Gen. Jerzego Ziętka. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 370 000 zł155,30 m² 8 821,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Parterowy Dom w zielonej i spokojnej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody wśród zieleni i lasów. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł58 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agora Nieruchomości poleca: trzypokojowe mieszkanie w ocieplonym bloku przy ul.Kochanowskiego Osiedle: Kochanowskiego Ulica: Kochanowskiego 21/1 Powierzchnia uż.: 58,10m2 Piętro: 3 Liczba pięter: 3.

Szczegóły ogłoszenia

322 000 zł59,60 m² 5 402,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone w jednym z bloków przy ul. Konopnickiej. Przestronne, jasne i ustawne 3 pokoje, kuchnia z oknem, łazienka z wc, przedpokój. Z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł52,75 m² 13 175,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Panorama prezentuje Państwu ofertę sprzedaży w pełni umeblowanego mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego na jednym z najbardziej pożądanych osiedli w Cieplicach -.

Szczegóły ogłoszenia

8 100 €1 500 m² 5,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 m²

Hala Produkcyjna 1500 m z Suwnicą 10t Warszawa Bielany Oferujemy do wynajęcia profesjonalny moduł przemysłowy, który łączy infrastrukturę ciężką z doskonałą miejską lokalizacją. To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Medyka

Medyka,podkarpackie

1 650 000 zł15 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działek inwestycyjnych. Nieruchomość położona jest w miejscowości Medyka, gmina Medyka, bezpośrednio przy drodze krajowej oraz w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

41 640 zł347 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoja Enklawa Spokoju - Działka 347 m pod Rzeszowem! Szukasz miejsca, gdzie w piątkowe popołudnie uciekniesz od miejskiego zgiełku, a jednocześnie nie chcesz spędzać całego weekendu na.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 500 m² 59,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Działka usługowa położona w Gołkowicach przy ulicy Cmentarnej. Symbol w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego f13u Parametry działki: - powierzchnia 2500 mkw -.