Nieruchomości

239 128 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

450 000 zł31 500 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu nr 263, obręb ewidencyjny 0071 Rzepowo, gmina Czaplinek. Nieruchomość położona w cichej okolicy przy lesie, w bliskiej odległości do jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł48,66 m² 49,32 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie z miejscem w hali garażowej - Park Weltzla, ul. Handlowa 7a | 48,66 m | 5 piętro Do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 48,66 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł8 000 m² 13,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Szukają Państwo strategicznego miejsca dla rozwoju swojego biznesu na Śląsku? Lokalizacji, która da Państwa firmie realną przewagę konkurencyjną? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:424 m²

Budynek biurowo-mieszkalny idealny pod działalność Na wynajem nowoczesny budynek z 2016 roku, oferujący szerokie możliwości wykorzystania od siedziby firmy, przez działalność usługową, po.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

5 389 000 zł180 m² 29 938,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż lokal handlowo- usługowy o powierzchni 180 m2, położony w Śródmieściu, z ogromnymi witrynami na całą długość lokalu, z widokiem na Wisłę i dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

3 375 000 zł260 m² 12 980,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:617 m²

Bliźniak w stanie deweloperskim na Wilanowie. Budowa zakończona, komplet dokumentów do umowy sprzedaży. : dla kogo? Dla rodziny z dziećmi, dla pary. Dla osób, które szukają domu położonego.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio Z 2 ogródkami I komórką lokatorską, blisko centrum miasta W kameralnym budynku, ul. Śliwkowa, dzielnica czyżyny, nieopodal aleja pokoju I rondo czyżyńskie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 490 000 zł213,14 m² 11 682,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

W jednej z najbardziej kameralnych części Kajetan, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów leśnych, powstaje wyjątkowa rezydencja zaprojektowana z myślą o Klientach oczekujących.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł130 m² 6 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 635 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom parterowy z poddaszem o powierzchni 130m2 położony na Ruptawie, blisko centrum miasta. Budynek wybudowany w 2014r, obecnie w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł83 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

nieruchomości Lublin * Nowa niższa cena! * Oferujemy do sprzedaży klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Lublina. * położone na parterze w zadbanej przedwojennej kamienicy. *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż połowa nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 110 m, usytuowana na działce o powierzchni ok. 500 m, w bardzo atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł2 238 m² 312,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 2238 m2 Białe Błota ul. Niedzielna Biuro nie pobiera prowizji od strony kupującej Oferta wyłącznie w naszym biurze Do sprzedania duża działka z bezpośrednim wjazdem z ul.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł25 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w Kamieńcu Wrocławskim, o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł43,38 m² 15 905,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania mieszkanie jednopokojowe znajdujące się w na 2 piętrze w apartamentowcu przy ul. Bronowickiej 19. W skład mieszkania wchodzi: pokój dzienny z aneksem kuchennym, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł54,91 m² 11 200,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w Wieliczce z ogródkiem III etap inwestycji N20 Nieruchomości oferuje nowe mieszkania w stanie deweloperskim. Na inwestycji znajdują się mieszkania na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł550 m² 1 445 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 551 m2 położona przy utwardzonej ulicy gminnej około 70m od ul Skorupki. Działka w kształcie prostokąta, dłuższym bokiem przylega do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 660 zł49,82 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta wyłącznie W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja. Sprawdź opinie o mojej firmie na stronie - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI- - POLEĆ.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł62 m² 12,58 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta na wyłączność, dostępna tylko U nas! Przestronne i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Wygoda (rejon Traugutta) Dane Podstawowe: powierzchnia: 62 m Piętro: 3 Układ: salon.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 000 zł900 m² 23 333 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży najładniejsza działka w Warszawie z prawomocnymi warunkami zabudowy, na wybudowanie luxusowego apartamentowca. Polecam Tomasz Pawłowski Centrum Warszawskich Nieruchomości mobile:.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł47,02 m² 38,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia dwupokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 47,02m2 w Zgierzu. Mieszkanie położone jest na parterze w bloku, po termomodernizacji. Lokal po kapitalnym remoncie, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł144 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Piętrowy dom z garażem, w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 144 m2 w Osielsku przy ulicy Lawendowej. Zakup bez podatku pcc 2% Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Poznań,wielkopolskie

2 100 000 zł200 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:493 m²

Na sprzedaż dom z lat 60. w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Poznania - na Starym Grunwaldzie, przy ul. Wolsztyńskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł155 m² 6 419,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 141 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony w spokojnej części Gorlice przy ul. Batorego, o powierzchni użytkowej 158,03 m , usytuowany na funkcjonalnej działce, składający.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł52 m² 7 788,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim #twojaprzyszloscmaswojadres Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł42,15 m² 9 228,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Good Life Nieruchomości przedstawia na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42,15 + ogród ok. 30-35 m2 zlokalizowane na parterze w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł34 m² 72,06 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu pięknej kawalerki o powierzchni 34m2 położonej w Świętochłowicach ul. Jodłowa 39 na 3/11 pietrze w bloku z winda, która.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł270 m² 451,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Pizzeria na sprzedaż Skawina, ul. A. Mickiewicza 8 Opis działalności: na sprzedaż w pełni wyposażona pizzeria działająca w formie sp. z o.o., zlokalizowana w Skawinie przy ul. A.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł56,61 m² 8 302,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 56,61 m2, położone na 1 piętrze w nowoczesnym, wybudowanym w 2017 r. bloku Villa Stary Konin.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł15 700 m² 61,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Skoczów Ochaby w samym centrum sprzedam działke 1,57ha z częścią budowlaną 55ar i pod usługi nieuciążliwe reszta stanowi grunt z prawem.

Szczegóły ogłoszenia

89,90 zł/m²10 m² 899 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy nowoczesne, w pełni funkcjonalne przestrzenie biurowe dostosowane do różnych potrzeb - od kameralnych biur dla jednej osoby, po większe powierzchnie dla zespołów. Biura 8.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł47,10 m² 6 900,21 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż jasne, rozkładowe mieszkanie dwupokojowe położone na 10. piętrze w bloku przy ul. Wyspiańskiego w Pabianicach. To idealna propozycja dla osób szukających spokoju - dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł64,40 m² 5 729,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł2 857 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona w Kosakowie między ulicami Handlową i Składową - do centrum Gdyni 11km. Działka o powierzchni 2 857 m2 objęta planem miejscowym zagospodarowania przestrzennego: symbol.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Chojna

Chojna,zachodniopomorskie

600 000 zł120 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 919 m²

Marzysz o ciszy, śpiewie ptaków i porannych spacerach wśród drzew? Ten wyjątkowy domek położony w leśnym otoczeniu to idealna propozycja dla osób, które cenią spokój, naturę.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Głogów

Głogów,dolnośląskie

30 zł/m²20 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Oferujemy Państwu pomieszczenia biurowe do wynajęcia, znajdujące się na 1 piętrze w wolnostojącym budynku przy ul. Sikorskiego w Głogowie. Łącznie jest sześć pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł200 m² 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. Na sprzedaż dom z wyraźnym podziałem na strefy funkcjonalny i komfortowy Oferujemy na sprzedaż przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł314,45 m² 2 862,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż: wyjątkowa nieruchomość biurowo-gospodarcza w sercu Pieniężna! Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, która może stać się.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł33,50 m² 80,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne studio Z podwójnym łóżkiem I sofą (rozkładaną) | 33,5 M | nowy apartamentowiec | modern space | W pełni wyposażone | duży, słoneczny balkon Na wynajem komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

92 300 zł14 200 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Grunty rolne w Smolniku Trzy działki o łącznej pow. 14200m/2 6,50zł za m/2! Proponuję Państwu grunty rolne w Smolniku o łącznej powierzchni 14200m/2. Grunty zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł121,10 m² 10 900,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

5-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie - 121,1 m2, ul. Ciołkosza. > mieszkanie jest dwustronne i bardzo dobrze doświetlone z ekspozycją wschodnią i zachodnią, z balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł70 m² 1 842,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 70 m z działką w miejscowości Pokój Przedstawiamy ofertę sprzedaży wolnostojącego pawilonu handlowego o powierzchni użytkowej 70 m ,.