Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 100 000 zł350 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż: przestronny dom z ogromnym potencjałem. Na sprzedaż wyjątkowy, zadbany dom - idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i dużej, wielopokoleniowej rodziny. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 001 m² 109,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze. Działka dla inwestora - atrakcyjna lokata kapitału uwaga - Jeśli szukasz działki nad Morzem to ta oferta jest dla ciebie. L O K A L I Z A.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Rekowo

Rekowo,zachodniopomorskie

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rekowo - gmina kobylanka - działki W otulinie szczecińskiego parku narodowego Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną we wsi Rekowo. Zapisy z warunków zabudowy są następujące: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

689 000 zł66,09 m² 10 425,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej i zielonej ale rozwiniętej okolicy? Z łatwym dojazdem do centrum? To może być to, czego szukasz. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

135 600 zł4 520 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna w Dębnie o numerze ewidencyjnym: 1764 - 4 520 m2 Oddalona od drogi wojewódzkiej 969 w odległości ok. 80 metrów. Istnieje możliwość dokupienia działek.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż działkę z warunkami zabudowy we wsi Telążna Leśna, województwo kujawsko -pomorskie, powiat włocławski. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 620 m² 114,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana bardzo blisko Kazimierza Dolnego - 16ar Atrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Najważniejsze cechy: - pierwsza linia zabudowy - usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Kamionki

Kamionki,wielkopolskie

549 000 zł73,34 m² 7 485,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:127 m²

Brak podatku pcc i prowizji, faktura, rękojmia 5 lat, gwarancja Bezpośrednio od deweloper Możliwość wykończenia domu pod klucz Dom wybudowany i gotowy do sprzedaży! Zapraszam serdecznie do.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł251 m² 3 063,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 250 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w miejscowości Nakło, zaledwie 10 km od Opole. Na dużej działce o powierzchni 62,5 ara znajduje się dom mieszkalny,.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł50,30 m² 4 155,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Tylko U nas W ofercie! Szukasz cichego mieszkania w centrum miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Będzinie przy ulicy Małachowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł68,29 m² 11 260,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem Szczecin, warszewo. Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,29 m , położone na parterze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł141,90 m² 4 573,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:563 m²

Dostępny już tylko lewy lokal! prawy lokal jest już sprzedany! nowa, niższa cena. Oszczędzasz aż 26.000 zł! Unikalny i nowoczesny styl budynku. Gotowy do wykończenia - dopasuj wnętrze do siebie!.

Szczegóły ogłoszenia

863 000 zł146,15 m² 5 904,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta inwestycyjna na wyłączność biura Na sprzedaż lokal o łącznej powierzchni 146,15m 2 zlokalizowany przy ul. Szafirowej w Krakowie. Powierzchnia lokalu: - 6 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł14 800 m² 23,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość niezabudowaną położoną na terenie powiatu limanowskiego, gmina Limanowa, obręb nowe rybie o powierzchni 1 ha 48 a . Zgodnie z ewidencją.

Szczegóły ogłoszenia

422 300 zł4 223 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu na sprzedaż działkę z wydanymi warunkami zabudowy na 4 domy, położoną w Łagodzinie. Okolica spokojna, wokół lasy, pola oraz zabudowania jednorodzinne. Woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł44,01 m² 13 605,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego o powierzchni 44,01 m położonego w Oliwie przy ul. Obrońców Westerplatte. Lokal znajduje się na wysokim parterze , składa.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł2 271 m² 149,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 2271 m2 położona w Rurzycy pod lasem. Słoneczna, kształt prostokąta, pojedyncze sąsiedztwo. Brak planu miejscowego, skrzynka z prądem przy działce. Zalecane.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

107,14 zł/m²28 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecamy Państwu na wynajem lokal usługowo-handlowy o powierzchni 25 m 2 , usytuowany w kamienicy na parterze w samym centrum Gryfic. Nieruchomość składa się z: sali sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł8 000 m² 1,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia działka przemysłowo.

Szczegóły ogłoszenia

299 995 zł36,94 m² 8 121,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż położone w Łodzi na Widzewie przy ul. Zbiorczej. Doskonała lokalizacja z pełną infrastrukturą miejską, szczególnie przypadnie do.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 000 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Bardzo dobra oferta inwestycyjna. Oferujemy do sprzedaży pięknie położone działki w Leśnie. Miejsce jest bardzo urocze, naturalne i zaciszne. Dzialki do sprzedaży od numeru 1/9 do 1/47. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 €41,20 m² 8 495,15 €/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament w Baltic Park Fort, świnoujście Z balkonem, garażem, piwnicą i dostępem do strefy spa z widokiem na morze! Na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 077 m² 194,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Międzyrzecze Dolne | 1077 m | Spokój, natura i przestrzeń dla Twojego domu Wyobraź sobie poranek z widokiem na zieleń, śpiew ptaków zamiast miejskiego hałasu i przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Okopowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

270 000 zł26,60 m² 10 150,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Informacje pod numerem   . Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie (kawalerka) o powierzchni 26,60 m2 znajdujące się na 1 Piętrze przy ulicy Okopowej, stare Miasto w Olsztynie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio o pow. 30mkw, kameralny budynek, miejsce postojowe naziemne. Lokalizacja: legionowo, ul. Hetmańska Szukasz przestronnego, komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

8 300 zł315 m² 26,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 122 m²

Do wynajęcia obiekt produkcyjno-handlowo-usługowy o powierzchni 286 mkw, wysokości wnętrz 4,5 m + lakiernia/suszarnia o powierzchni 32 mkw, co daje łącznie ok 320 mkw powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł210 m² 5 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 104 m²

Małomice, nowy dom 6 pokoi, 210 m2, cena 1 250 000 zł, sprzedam. Oferuję Państwu nowy, funkcjonalny i przestronny dom z garażem w bryle na 31 arowej działce w Małomicach. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł50,03 m² 11 792,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Marki, 3 pokoje, 50,03 m2, ogródek + dwa miejsca postojowe Przedsprzedaż - nowa inwestycja - ul. Fabryczna oferta deweloperska - 0% prowizji dla kupującego, bez podatku P.C.C. Prezentujemy nową.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 000 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a nie szum autostrady? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: rosanów, gm. Zgierz, ul. Wesoła 13 Powierzchnia: 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 870 zł63,15 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,15m2 położone na drugim piętrze w budynku z wystawą okien na południe i wschód. Na nieruchomość składają się: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł26,50 m² 14 867,92 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Inwestorka długo krążyła po mieście. Oglądała kawalerki, które miały dużo obietnic, ale mało treści. Jedne miały metry, lecz zero funkcji. Inne miały adres, lecz zero logiki. Jeszcze inne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 232 zł42,08 m² 18 303,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Dopasuję się do Twoich możliwości - pracuję także wieczorami jak i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz - 0% prowizji, 0% podatku pcc O inwestycji Ogromny potencjał inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 904 zł49,84 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania w inwestycji mieszkaniowej w otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł162 m² 4 567,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 776 m²

Dom na sprzedaż Latosówka, gm. Mstów | 130 m | działka ok. 9776 m | stan surowy otwarty ema Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę domu jednorodzinnego, położonego w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł58,60 m² 9 812,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przestronne mieszkanie z balkonem na zamkniętym osiedlu Mińsk Mazowiecki Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m , położone w Mińsku Mazowieckim przy ul. 1 plm.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł44,40 m² 5 630,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem | Oświęcim ul. Budowlanych | do remontu | świetna lokalizacja opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone na 4. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

42,31 zł/m²13 m² 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy Państwu boks do wynajęcia w Gryficach. Nieruchomość o powierzchni 13 m2 usytuowana jest w centrum miasta. Koszt wynajęcia 550 zł brutto. W cenie zawarte są wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 125 m² 150,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w Niekłonicach ul. Lawendowa- z pozwoleniem na budowę i gotowym projektem domu! Oferujemy nieruchomość o powierzchni 1125 m2, położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 860 zł47,16 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł49,50 m² 7 373,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Żywiec Os. 700-lecia 3 pokoje Piętro lV/lV Balkon Piwnica Po remoncie Cena: 365 000 zł Osiedle 700-lecia, zadbane, przytulne, jasne mieszkanie położone na IV piętrze IV piętrowego bloku. W skład.