Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

395 000 zł29,24 m² 13 509 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż kawalerka o pow. ok. 29,24 mkw., położona na nowym osiedlu Art Modern przy ul. Wróblewskiego w Łodzi. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o pow. 2,01 mkw. na tym.

Szczegóły ogłoszenia

8 144 000 zł162 888 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta dla inwestora lub dewelopera szukającego gruntu o ogromnej skali i udokumentowanym potencjale wzrostu wartości. Teren w miejscowości Łęgi (gmina Dobra), kluczowej lokalizacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

997 150 zł64,75 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,75m2 znajdujące się na ul. Raciborskiej na Ruczaju. Lokalizacja: nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Raciborskiej.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł3 233 m² 89,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działki o powierzchni łącznej 3233 m2 położoną w Hałcnowie przy ul. Pisarskiej , w Bielsku-Białej. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

529 000 zł43,95 m² 12 036,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 43,95 m usytuowane na 2 piętrze bloku w samym sercu Szczecina. Skład nieruchomości: pokój z wyjściem na balkon o pow. ok. 15,47 m2pokój.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 831 m² 117,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjne pod budownictwo mieszkaniowe przy granicy Ciechocinka - 1800m do ciechocińskich Tężni, dogodny dojazd do Torunia -20 minut Działka o pow.1831m 2 położona przy granicy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł115,15 m² 4 776,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy w centrum Bytowa - przy ul Wojska Polskiego 53. Na nieruchomość o powierzchni 115,15m2 składa się sala sprzedaży z wejściem od ulicy i dużą witryną.

Szczegóły ogłoszenia

159 zł/m²109 m² 17 331 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu 109m2, na parterze z samodzielnym wejściem z ulicy, w zabytkowej kamienicy na Pradze Północ. Niedaleko wejście do metra. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł3 316 m² 298,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 33,16 ara, położoną w Rzeszowie, w dzielnicy Zalesie. Najważniejsze atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł48,17 m² 5 916,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,17 m znajdujące się na 4. piętrze. Z jednej strony roztacza się piękny widok na las, z drugiej na główną.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tarnów, ul.Starodąbrowska Dlaczego warto mieszkać na 9 piętrze ?- fantastyczne widoki, mniej hałasu z ulicy i otoczenia, większa prywatność- dużo słońca!- do sprzedania nowoczesne 3.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł64 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie 64 m | ul. Stalowa | Wrocław - Fabryczna Świetna lokalizacja | Kamienica | 1. piętro | Media miejskie Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2 -pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 804 zł42,37 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia natomiast oddane do użytku nastąpi w październiku 2026r. Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł101,50 m² 9 054,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Numer oferty w biurze 91-95 Dom dwulokalowy w stanie deweloperskim to budynek, w którym wyodrębniono dwa niezależne lokale mieszkalne, każdy z własnym wejściem, ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł1 440 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o charakterze magazynowo - produkcyjnym pow. 1440 m2 z powierzchnią biurową i socjalną zlokalizowana w Dąbrowie Górniczej, rudna. Teren ogrodzony, plac manewrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

677 000 zł119,77 m² 5 652,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej 119,8 m ogródek 160 m Piotrków Trybunalski, ul. Świerczowska Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 049 700 zł220 m² 9 316,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 181 m²

Nietuzinkowy dom typu nowoczesna stodoła z szeregiem innowacyjnych rozwiązań. Nieruchomość jest gotowa do zamieszkania i znajduje się w miejscowości Rasztów, zaledwie 34 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł1 082 m² 12,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący Tel:   Na sprzedaż działki rolne o powierzchni 1082 m2 położona blisko drogi numer 781 Chrzanów-Zator. Działka ze sposobem korzystania R -.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł161,70 m² 14 223,87 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Apartament Na sprzedaż jasny, niezwykle przestronny apartament o powierzchni 161,7 m , położony na 12. piętrze (z 17) apartamentowca przy ul. Słomińskiego. Nieruchomość zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł1 570 m² 356,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

**na sprzedaż działka budowlana Białystok, starosielce 1570 m ** Oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni **1570 m **, położoną w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 657 613 zł148,47 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:148 m²

Zakup bez podatku pcc, 0% prowizji Ekskluzywny dom 148,47 m z prywatnym ogrodem 189 m i tarasem | Kraków Bronowice Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy dom , położony w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł100 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o charakterze handlowo-usługowym o pow. 100mkw położony na parterze w kamienicy zlokalizowanej w centrum Gorzowa. Posiada dwie duże witryny. Podzielony na.

Szczegóły ogłoszenia

119 880 zł999 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna położona wśród łąk w odległości około 160 m od najbliższych zabudowań. Dojazd drogą gruntową nie utwardzoną. Piękne widoki na Góry Izerskie. Cisza i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

26,15 zł/m²114,72 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Białej Podlaskiej przy ul. Rondo Dmowskiego 1. Przedmiotem najmu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł420 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu dom z miejscami na wynajem blisko centrum Jeleniej Góry. Dom o powierzchni całkowitej około 360 m2 oraz dodatkowo domek wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Czaplinek,zachodniopomorskie

435 000 zł95,60 m² 4 550,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 95,6 m , położone na parterze zabytkowej kamienicy z około 1904 roku, w jednej z najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł3 694 m² 73,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

"sigma nieruchomości " z siedzibą w Zgierzu przedstawia ofertę sprzedaży działki we Władysławowie , gm. Zgierz. Działka rolno-budowlana o powierzchni 3694 m2, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Niecodzienna oferta - wyłącznie w biurze "rodzinne Nieruchomości" możliwość zamiany na mieszkanie W toruniu Polecam na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

986 745 zł62,85 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł7 280 m² 131,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna pod zabudowę jednorodzinną w układzie wolnostojącym lub bliźniaczym - Mników, gm. Liszki | 73a, z czego 35a budowlane | 960 000 zł Poszukujesz atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł25 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25 m , położona na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku w samym sercu Wrocławia. Piwnica w cenie mieszkania. Układ I standard: -.

Szczegóły ogłoszenia

858 000 zł36,91 m² 23 245,73 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowe, komfortowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu oro. Elegancka, biało-szara bryła apartamentowca nadaje wyjątkowego charakteru osiedlu. Miejsce stworzone dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

122 800 zł1 228 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gardeja 16 km od Kwidzyna Oferujemy do sprzedaży 5 działek z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Oferta dotyczy działki nr70/14 o powierzchni 1.000 m2 Działka w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł84 m² 8 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polecam do zakupu mieszkanie, na popularnym i lubianym osiedlu Górzyskowo. Salno z kuchnią to otwarta przestrzeń 39 m2., kuchnia w pełni wyposażona, włoskie meble, nowy sprzęt: lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł50 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia mieszkanie 2-pokojowe z balkonem przy ul. Armii Krajowej w rejonie miasteczka akademickiego. Częściowo umeblowane. Czynsz najmu 1750 zł plus czynsz administracyjny ok 650zł (zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł34 m² 58,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz, nowy blok, miejsce postojowe. Dobry dojazd do autostrady i ul. Dąbrowskiego Ogrzewanie i woda zawarte w czynszu. Doskonała lokalizacja: w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

740 000 zł127 m² 5 826,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:637 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom typu bliźniak w pod bydgoskim Murowańcu. Lokalizacja Murowaniec to jedna z najbardziej pożądanych miejscowości w gminie Białe Błota położona zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²221,21 m² 14 378 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Podstawowe informacje: powierzchnia biurowa 221 m2 na Powiślu, wysoki standard. Zalety nieruchomości: nowoczesny budynek biurowy o wysokim standardzie wykończenia, dostęp do miejsc parkingowych,.

Szczegóły ogłoszenia

3 944 500 zł343 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - pod dowolną działalność. handlowy / usługowy / biurowy / magazynowy / gastronomiczny Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł34 m² 17 205,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mint Property prezentuje na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , znajdujące się na 2 piętrze w 5-piętrowym w nowym wybudowanym budynku przy Josepha.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł1 913 m² 397,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps: 52.025833, 20.961361 Głosków, ul. Wczasowa 1 numer ewidencyjny 271/3 Media Woda i kanalizacja - na.