Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 679 000 zł11 750 m² 142,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł60,50 m² 6 280,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Prezentujemy atrakcyjne, ustawne mieszkanie o powierzchni 60,50.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł33 m² 12 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro patjo Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie inwestycyjne położone bardzo blisko ścisłego centrum miasta przy ulicy Marszałkowskiej 16 na osiedlu 1000-lecia w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł732 m² 99,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Stobno ul. Lipowa - działka gruntu o przeznaczeniu budowlanym o powierzchni 732 m 2 - teren płaski, ogrodzony z dwóch stron - dojazd drogą asfaltową z drogi Piła - Trzcianka -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

103 240 zł1 160 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

***woj. lubuskie, bogdaniec, gm. Bogdaniec, powiat gorzowski *** Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane zlokalizowane w Bogdańcu, gm. Bogdaniec, 12 km od Gorzowa Wlkp. Dostępne jest sześć.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 800 m² 155,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1800m2 - Panieńszczyzna, gmina Jastków Działka budowlana oznaczona symbolem mr (mieszkalnictwo rolnicze) z dopuszczeniem zabudowy jednorodzinnej (mn) oraz nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł49 m² 34,69 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2 pokojowe - 49 m - Rynek Żory - 1700 zł + opłaty Do wynajęcia mieszkanie o pow. 49 m zlokalizowane w kamienicy przy Rynku w Żorach. Lokal składa się z: - 2 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł30,61 m² 22 835,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe wykończone mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki stylowe I eleganckie wnętrze dostęp do komunikacji tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł168 m² 11 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Polecam nowy, ciekawy dom piętrowy o pow. 168m2, ze skośnym dachem, podpiwniczony, z garażem , wykończony, umeblowana kuchnia i łazienka rządzona, , na parterze salon + kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł3 300 m² 40,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Rezerwacja Na sprzedaż działka o przeznaczeniu letniskowym, położona w miejscowości Okunie, w powiecie myśliborskim, gmina Barlinek. Wieś Okunie znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 465 m² 170,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Wirkach! Działka o powierzchni 14,65 ara. Teren płaski, nieogrodzony. Dojazd drogą gminną oraz krótki odcinek drogą utwardzoną. Dostępne media: woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

947 555 zł66,73 m² 14 199,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,73 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 165 200 zł48,55 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania o powierzchni 48,55m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "novum 4". Lokalizacja: lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

108 363 zł881 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Eco Park Łużycki Mamy przyjemność zaprezentować Państwu największą, luksusową inwestycję regionu Dolnych Łużyc obejmującą 250 hektarów czystego ekologicznie terenu, znajdującą się.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 210 m² 111,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: warunki zabudowy - możliwość szybkiego rozpoczęcia budowy.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²186 m² 12 090 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wynajmu lokalu biurowego - stary rynek W bydgoszczy Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu lokalu biurowego o powierzchni 186 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł60,52 m² 9 253,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa cena wyłączność Oferta skierowana dla osób które chcą mieszkać w dzielnicy Gdynia Cisowa a zarazem w spokojnej części miasta.Lokalizacja oferuje łatwy dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł382,50 m² 10 457,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowoczesna hala z biurami w Lipnica (powiat Powiat szamotulski) - 382 m hali + 3000 m działki Na sprzedaż wyjątkowy obiekt komercyjny: nowoczesna halę produkcyjno-magazynowa.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł924 m² 124,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo ładna działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod budowę domu jednorodzinnego. Nieruchomość położona w drugiej linii zabudowy z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

92,86 zł/m²42 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% najemca nie płaci prowizji, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa wynajmujący. Polecam do najmu lokal, w którym dotychczas był funkcjonujący gabinet stomatologiczny, znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 310 630 zł110,03 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kameralna, butikowa inwestycja - 5 nowoczesnych dwupiętrowych domów! Niska zabudowa, zielone otoczenie, prywatny ogród, podziemny garaż. Inwestycja usytuowana na granicy trzech atrakcyjnych dzielnic:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Brożówka

Brożówka,warmińsko-mazurskie

325 000 zł24 m² 13 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

NA sprzedaż Urokliwy domek letniskowy zlokalizowany pomiędzy dwoma jeziora mi, ok. 250m od jeziora Brożówka i 500m od jeziora Gołdopiwo Brożówka gmina Kruklanki. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł83,78 m² 5 836,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m , położone na 2. piętrze kameralnej, trzypietrowej kamienicy po termomodernizacji przy ul. Stanisława Ogórka 1 w Zabrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł54,83 m² 9 830,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z nami nie zapłacisz prowizji od zakupu! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,83 m2, usytuowane na 2 piętrze. Nieruchomość w stanie deweloperskim, co daje przyszłemu właścicielowi pełną.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł40,80 m² 12 867,65 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Michała Kleofasa Ogińskiego budynek Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 40,8m2.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł60,70 m² 5 255,35 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż: przestronne i funkcjonalne 3 pokoje na os. Południe Szukasz mieszkania z potencjałem w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji we Włocławku? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek

Gulczewo,wielkopolskie

1 490 000 zł1 090 m² 1 366,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:25 600 m²

Szukasz nieruchomości, która łączy oryginalność, przestrzeń i klimat dawnej kultury? Marzy Ci się nieszablonowy budynek, a może planujesz rozwój własnego biznesu w malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

118 260 zł1 314 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz spokojnego miejsca na dom w otoczeniu natury, ale z dobrym dojazdem do miasta? Ta działka może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Działki budowlane( wz) Gromin, gm. Pułtusk 1314.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł59,80 m² 5 434,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie o pow. użytkowej 59,80 m2 ze skosami ( po podłodze ok. 70 m2), dwupoziomowe, położone na 4 piętrze w budynku z 1994 roku. Na pierwszej kondygnacji znajdują się 2 pokoje, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 754 zł41,49 m² 20 023 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opis Ciche 2 pokoje z balkonem | 41,49 m | mokotów/włochy | kor52 Lokal nr 34 | 41,49 m | III piętro Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł81,83 m² 8 615,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1880

Mieszkanie 4-pokojowe idealna dla inwestora lub rodziny | 82 m2 | Przedmieście Oławskie Opiekun nieruchomości: sylwia Bednarska telefon   Numer licencji pośrednika 31049 *** wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Cegielnik

Cegielnik,kujawsko-pomorskie

115 000 zł1 060 m² 108,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 1060 m2 W miejscowości cegielnik, gmina zławieś wielka, powiat toruński. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

223 076 zł35,98 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro ostoja prezentuje: mieszkanie nr 21 w budynku wielorodzinnym przy ulicy Osiedlowej. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju oraz łazienki z wc. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37 m² 13 486,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie | 37 m | ul. Na Kozłówce 12 | Kraków Kozłówek Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie położone na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

115 720 zł1 052 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Kompleks działek budowlanych o powierzchniach od 1000 mkw do 1800 mkw. Dojazd do części z nich jest poprzez drogę publiczną.

Szczegóły ogłoszenia

2 641 686 zł114,37 m² 23 097,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

WYJĄTKOWA OFERTA W NIEZWYKLE ATRAKCYJNEJ OKOLICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 000 zł136 m² 998 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowoczesny Dom Premium w Góraszce 136,63 m.kw. z ogródkiem Dom posiada swój prywatny ogródek .Garaż. Ogrzewanie podłogowe na parterze. Gmina Wiązowna to wyjątkowa inwestycja znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

489 720 zł4 081 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana W malowniczej okolicy. Oferujemy do sprzedania działkę budowlano-usługową o powierzchni 40,81 a, położoną w malowniczym miejscu wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 958 zł32,34 m² 23 499 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł220 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 540 m²

Nowa cena Dom jednorodzinny z dużym zapleczem gospodarczym i szklarniami - idealny dla rodziny jak i pod działalność! Możliwość odroczonej płatności finansowanie rozłożone nawet na 5.