Nieruchomości

240 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 300 zł39,30 m² 83,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwustronne mieszkanie o powierzchni 39,30 m2, położone w kamienicy przy ul. Czerniakowskiej 127 w Warszawie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł87,50 m² 19 314,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo - usługowy 87,5m2 + archiwum 93,5m2 nowa winda lokalizacja: lokal znajduje się w ścisłym centrum gdyni przy jednej z najbardziej popularnych ulic, ul. Świętojańskiej. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 188 zł55,78 m² 7 909,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 55,78 m z balkonem o powierzchni 15,75 m . Idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł31 m² 6 096,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Opis nieruchomości - Legnica, ul. Chrobrego, stare Miasto Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie położone na IV piętrze zadbanej kamienicy w samym sercu Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

56,54 zł/m²123,80 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

123,8 m 2 , nowy bytom , ul. Niedurnego Przedstawiam Państwu do wynajęcia lokal handlowo - usługowo-biurowy o powierzchni 123,8m2, składający się 2 niezależnych pomieszczeń użytkowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł705 m² 1 560,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w centrum Łodzi, do Manufaktury 2min samochodem. Do działki są gotowe 'warunki zabudowy' z 2025 roku; zgodnie z którymi można wybudować średniej wielkości blok (do.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł54,80 m² 54,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowo przestronne, komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie w Katowicach, przy ul. Brynicy 3. Budynek - Rezydencja, znajduje się w spokojnej części dzielnicy, szopienice.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł57,27 m² 14 230,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski Licencja pfrn nr 29569 tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej części Stabłowic, lokalizacji cenionej za.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł156 m² 8 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Oferta tylko u nas Prezentacje tylko po wcześniejszym kontakcie z biurem Przedstawiamy Państwu ofertę d omu wolnostojącego położonego zaledwie 4 km od Legnicy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł100 m² 1 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedaży bardzo atrakcyjnie zlokalizowana w ścisłym centrum Kopanicy nieruchomość gruntowa, zabudowana budynkiem mieszkalno gospodarczym w stanie do rozbiórki. Powierzchnia działki: 0,200.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł150 m² 9 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z garażem obok basenu i szkoły sportowej , nieopodal Puszczy Kampinoskiej! Z przyjemnością prezentujemy przestronny, komfortowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną - usługową (w planie zagospodarowania przestrzennego c17u -zabudowa usługowa z lokalizacją mieszkań funkcyjnych)w miejscowości Kończyce Wielkie. Dziaka.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł68,38 m² 11 684,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:419 m²

Krościenko nad Dunajcem | widok na góry | fotowoltaika | możliwość zakupu całości Na sprzedaż kameralna inwestycja składająca się z 10 domów położonych w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

712 000 zł77,40 m² 9 198,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone przy ul. Zacisze w Poznaniu. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w kamienicy. Podstawowe informacje: *.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł62,52 m² 6 398 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie z dużym ogrodem i pięknym widokiem - Pogorzała! Na powierzchnię mieszkania obecnie składa się przestronna kuchnia, salon, sypialnia oraz łazienka i przedpokój - łączna.

Szczegóły ogłoszenia

339 130 zł6 166 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 6166 m , położona w miejscowości Kamienica w sercu malowniczej i zielonej gminy Wągrowiec. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 900 zł129 m² 10 851,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowy gotowy do odbioru dom z bali - całoroczny, zlokalizowany w sercu Beskidów! Oferujemy wyjątkowy, całoroczny dom w malowniczej Istebnej, w rejonie Koniakowa - miejscach znanych.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł370 m² 5 945,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 107 m²

Nieruchomość znajduje się w Głownie w spokojnej i cichej okolicy, jednak z dogodnym dojazdem do Łodzi (w pobliżu przystanek Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej oraz wyjazd na drogę.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł15,80 m² 4 937 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż z kanałem Jastrzębie-Zdrój, ul. Zielona Mam do zaoferowania zadbany garaż o powierzchni 15,80 m, zlokalizowany w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Zielonej. Garaż znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł70,34 m² 10 648,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkania w Oświęcimiu - Po Generalnym Remoncie, 70,34 m Oferujemy na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie w Oświęcimiu, przy ul. Mendelejewa 10. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł8 833 m² 181,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki w Porosłach o powierzchni 8833m2. Obecnie w planie zagospodarowania przestrzennego jest to działka rolna, co stanowi interesującą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

777 000 zł127 m² 6 118,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

**** dom W zabudowie szeregowej, toruń - grębocin ul. Nad strugą, 127 M2, 4 pokoje, salon Z kominkiem oraz wyjściem na taras, otwarta kuchnia na salon, łazienka oraz wc, poddasze do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł36 m² 18 055,56 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Z przyjemnością prezentujemy Państwu stylowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone przy ul. Siemieńskiego na warszawskiej Ochocie. To oferta skierowana do osób wymagających,.

Szczegóły ogłoszenia

383 850 zł2 559 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Wyobraź sobie miejsce, w którym każdego dnia budzisz się w otoczeniu natury, a widok za oknem nigdy się nie zmieni. Miejsce, gdzie cisza nie jest chwilowa, lecz trwała zagwarantowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

729 000 zł102,24 m² 7 130,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Jeśli szukasz nowego domu w dobrym standardzie w bliskiej odległości od miasta to przyjrzyj się tej ofercie Przedstawiamy Państwu ofertę domu wolnostojącego w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł90,92 m² 12 648,48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

To unikatowa propozycja dla osób, które oczekują czegoś więcej niż standardowego mieszkania przestrzeni, jakości wykończenia i lokalizacji, które razem wzięte realnie wpływają na komfort.

Szczegóły ogłoszenia

294 882 zł3 009 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Twoja inwestycja Z widokiem: 3 działki W bartnicy | 3009 M Z gotowymi warunkami zabudowy Zapomnij o niepewności i powitaj gwarancję zysku w sercu Sudetów. Oferujemy trzy.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł141 m² 1 631,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz miejsca, które można urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Dobrze trafiłeś, zadzwoń do nas   ! luksus expert posiada w sprzedaży lokal usługowo-handlowy znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł247 m² 805,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:928 m²

Dom do wykończenia Lewin Brzeski Ul. Romantyczna 1 Oferta na wyłączność! Działka w planie zagospodarowania przestrzennego z symbolem 31mn - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł1 700 m² 191,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Działka budowlana w Wieprzu blisko rzeki sołana sprzedaż, działka budowlana, położona w Wieprzu, województwo śląskie, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł200 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny z ogrodem zimowym i garażem dwustanowiskowym po kapitalnym remoncie. Powierzchnia całkowita to około 190 m.kw. z czego parter z ogrodem zimowym to około.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł180 000 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunt rolny o pow. 18ha zlokalizowany na obrzeżach miasta Bobolice. Dojazd drogą gruntową utwardzoną na odcinku ok 200m z asfaltowej drogi krajowej nr 11 Szczecinek - Koszalin. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł160 m² 8 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

**uwaga przedsprzedaż! nowy otok residence - niecodzienne domy dla wymagających. > poszukujesz swojego miejsca do życia? > przeszukałaś/eś cały rynek wtórny i nic? > zależy Ci na komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł92,86 m² 6 892,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

OSIEDLE - " OGRODOVE " WOJNOWICE ( - usytuowanie pomiędzy Nadolicami a Czernicą od każdej miejscowości ok 2 km. ) domy w zabudowie Bliźniaczej i Wolnostojącej zakończenie prac.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 120 m² 89,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

do sprzedania działka budowlana w Aleksandrii przy ul. Gościnnej w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki to 1120m2 w 2-giej linii zabudowy mediami w ulicy około.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł34 m² 9 970,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34m2 w Centrum przy ulicy Zimorowicza w Częstochowie. Opis nieruchomości: - salon z otwartą kuchnią - sypialnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 477 m² 148,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana 1477 m | przy nowej drodze i moście | Krasnystaw centrum Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Krasnymstawie, idealna pod dom jednorodzinny lub.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 131 m² 163,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z możliwością budowy domu jednorodzinnego, lub domu na wypady weekendowe. Działka znajduje się w malowniczej miejscowości Podwilk, w bliskiej okolicy Babiej Góry,.

Szczegóły ogłoszenia

363 000 zł1 103 m² 329,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Świnoujściu-Przytorze. Informacje podstawowe: powierzchnia: 1103 m2 Kształt działki: prostokąt Działka: środkowa Wygląd działki:.

Szczegóły ogłoszenia

36,08 zł/m²97 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjne lokale usługowe zlokalizowane w samym centrum Człuchowa, przy ul. Długosza jednej z głównych i najbardziej uczęszczanych ulic miasta. Lokalizacja charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

306 425 zł721 m² 425 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z możliwością zabudowy jednorodzinnej, wielorodzinnej, usługowej. Jelenia Góra - pogranicze Cieplic Zdrój z Sobieszowem (nieopodal Osiedla Orle). M&b Fechner oferuje na sprzedaż.