Nieruchomości

240 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

847 000 zł450 m² 1 882,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny z przygotowanym projektem rozbudowy na biznes pensjonatowy typu booking/airbnb o powierzcni zabudowy 157 m2. Posadowiony na działce budowlanej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł251,44 m² 3 380,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta tylko W naszym biurze Do sprzedania budynek mieszkalno-usługowym w zabudowie wolnostojącej z okresu przedwojennego, usytuowany w pobliżu drogi przelotowej, podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

5 940 zł549 m² 10,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia, halę magazynowo-produkcyjną o powierzchni 594m2 zlokalizowaną na terenie ogrodzonego kompleksu w Kaliszu Piwonice. Hala składa się z dwóch części, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

44,79 zł/m²48 m² 2 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości nowoczesny budynek Z winda I dodtępem dla osób niepełnosprawnych Biuro Jagła Nieruchomości prezentuje na wynajem lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

340 000 zł1 012 m² 335,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki położonej w miejscowości Koleczkowo. Działka w rewelacyjnej lokalizacji, druga linia zabudowy od drogi głównej- ul. Chylońskiej otoczenie nowopowstałych domów.

Szczegóły ogłoszenia

207 675 zł923 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji dla kupującego,całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel.   Polecam do sprzedaży działki gruntu z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł230 m² 10 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Avenue Estate prezentuje nowoczesne domy jednorodzinne w Wilanowie - ostatnie 3 wolne inwestycje Atuty inwestycji Prestiżowa lokalizacja w willowej części Wilanowa Nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł238,08 m² 1 394,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 562 m²

Dom, który nie wymaga wielkich słów. on po prostu zachwyca od samego wejścia. Dlaczego ten dom jest tak wyjątkowy? To nieruchomość, która łączy bezkompromisowy, minimalistyczny luksus,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł72,30 m² 8 284,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu przestronny lokal mieszkalny na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Szczecinie przy ul. Okulickiego w domu jednorodzinnym dwu lokalowym. Lokal mieszkalny znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 123 m² 97,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę w wyjątkowej lokalizacji , blisko lasu w miejscowości Charzyno. O nieruchomości - wielkość działki 1123 m2 - kształt zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł47 m² 11 702,13 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej (47m2) znajdujące się na IV piętrze w sześciopiętrowym apartamentowcu z windą z 2018 roku w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

670 000 zł102,44 m² 6 540,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:127 m²

Nowe segementy - bliżniaki czterosegmentowe! osiedle pyrzyckie Na sprzedaż dom w zabudowie segmentowej na nowym osiedlu domów jednorodzinnych na granicy stargardu/witkowa. Doskonałe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł60 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe osiedle Welocity Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,79 m, położone na nowoczesnym osiedlu Welocity,.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²150 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Dwupoziomowy lokal 5-pokojowy | Mokotów, ul. Sobieskiego | Idealny na biuro, kancelarie, usługi, showroom lub mieszkanie Na wynajem wyjątkowy, wielofunkcyjny dwupoziomowy apartament/lokal położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł47,50 m² 19 578,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować kameralne, 2-pokojowe mieszkanie o dwustronnym układzie, z prywatnym tarasem i antresolą. Nieruchomość położona jest w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 597 m² 78,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej, malowniczej i widokowej miejscowości Stasiówka, oddalonej zaledwie 10 km od centrum Dębicy. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

25 500 zł12 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedaży miejsca postojowe w garażu podziemnym w Inwestycji, przy ul. Skarbowców 115. Dostępne 4 miejsca postojowe. Cena sprzedaży 1 miejsca postojowego 25.500 zł brutto (20.731,70 zł.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł73 847 m² 12,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikalna nieruchomość gruntowa o powierzchni 73 847 m , obejmująca dwie sąsiadujące ze sobą działki ewidencyjne - o powierzchniach 37 495 m oraz 36 352 m .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 600 zł137 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Osiedle kameralnych, nowoczesnych lokali zlokalizowanych w spokojnej dzielnicy Radomia. Ta zaciszna enklawa zapewni mieszkańcom wytchnienie od miejskiego zgiełku i pozwoli nacieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł80 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący do remontu, położony w malowniczej miejscowości Wola Uhruska przy ul. Nadbużańskiej, tuż nad rzeką Bug. W zasięgu zaledwie kilkuset metrów znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 155 716 zł83,88 m² 25 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł26,98 m² 11 082,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż: kompaktowe mieszkanie inwestycyjne po generalnym remoncie przy ulicy Nowy Świat w centrum Lublina, przy Dworcu Metropolitalnym Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł135 m² 8 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:186 m²

Szukasz idealnego balansu między miejskim życiem a sielskim spokojem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Prezentujemy przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

791 500 zł36 m² 21 986,11 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Przestronne studio w budynku Łucka city. 19 piętro Piękna panorama, niczym nie zasłonięty widok. Powierzchnia mieszkania to 35,80 m2. Mieszkanie wyposażone i urządzone. Kuchnia z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

134 567 zł42,40 m² 3 173,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł240 m² 35,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na wynajem dom o powierzchni ok. 240 m , położony w Gdyni Obłuże, przy ul. Jantarowej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, z dogodnym dostępem do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

9 300 zł93 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowy penthouse z ogromnym 30 metrowym tarasem. Penthouse znajdujące się w Wilanowie przy ul. Hlonda. - opis mieszkania Apartament o powierzchni ok. 93 mkw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł193,14 m² 1 548,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Cena ofertowa podlega negocjacji! Zapraszam do zapoznania się z w ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w stanie surowym otwartym zlokalizowanego w miejscowości Cegielnia, gmina Wilczyn,.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł66,76 m² 7 639,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

!nowa inwestycja! Nowoczesny i komfortowy apartament z tarasem balkonowym w Świerklańcu - w otoczeniu lasu! Brak opłaty pcc! Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 66,76.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł80 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż mały domek w miejscowości Kaleń Towarzystwo. Dom o pow. niecałych 80m2 składający się z salonu, dwóch sypialni, kuchni, łazienki, przedpokoju i wiatrołapu, na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł30 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe | 28 m | gotowe pod inwestycję Nowa inwestycja w w pełni odrestaurowanej kamienicy. Wszystkie lokale są nowe, zaprojektowane z myślą o funkcjonalności oraz.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł240 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:nie

Biuro w kamienicy położonej na al. Jerozolimskich w samym Centrum z widokiem na Pałac Kultury english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie M2 I 20 m po remoncie | 2 piętro | umeblowane | wysoki standard | od maja Na wynajem nowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 20 m , po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł1 800 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana Dulcza Wielka gm. Radomyśl Wielki, powiat mielecki, woj. podkarpackie Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o numerze ewidencyjnym 1239/1. - teren po wstępnym.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł52 m² 8 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:572 m²

Numer oferty w biurze 6584 Oferta dla klienta gotówkowego! Jeśli szukacie Państwo odpoczynku, ciszy i spokoju w pięknej okolicy ta oferta jest odpowiednia! Polecamy do sprzedaży dom.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł2 172 m² 322,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2172 m Książenice | mpzp | prestiżowa okolica Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2172 m, położona w jednej z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł220 m² 3 613,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż: ekonomiczny dom przy drodze Gmina Tymbark, powiat limanowski Cena: 795 000 zł Adres: tymbark, 34-650 Tymbark Lokalizacja: część Podłopień bezpośrednio przy drodze asfaltowej Numer.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł90,10 m² 9 433,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:515 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak obok Piaseczna w Żabieńcu - projekt Dom w Arkadach R2 pow.90,1 m + działka 515 m stan deweloperski - 850 000zł Lokalizacja: Żabieniec, gm. Piaseczno.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł2 600 m² 323,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka budowlana w Żukówce koło Błonia, o powierzchni 2600m2. Istnieje możliwość podziału działki na dwie mniejsze po 1300 m2 Działka położona w okolicy zabudowań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

231 094 zł25,68 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja obejmująca budynki wielorodzinne położone W parku W strzegomiu! kupujący nie ponosi kosztów obsługi biura ostatnie kawalerki W budynku A1, zapisy na budynek A2 Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

303 820 zł1 381 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1381 m , położona w miejscowości Pańki, w gminie Choroszcz. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.