Nieruchomości

239 897 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 200 000 zł533,58 m² 4 123,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 872 m²

Na sprzedaż parterowy budynek o przeznaczeniu handlowo-usługowym o powierzchni zabudowy 533,58 m2 w Drawsku Pomorskim. Idealna lokalizacja - blisko Parku Chopina, tuż obok rzeka Drawa.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 503 m² 99,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow.1 503 m na sprzedaż, Tomaszów Bolesławiecki. 149 000 zł do negocjacji. Twój dom nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową działkę o powierzchni 1503.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

42 zł/m²74 m² 3 108 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa (74 m2) na którą składają się dwa pokój, zlokalizowana na 1 piętrze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji - okolice ul. Gdańskiej. Pokoje biurowe po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 086 zł63,31 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wszystkie mieszkania o powierzchni użytkowej ponad 60m2 zostały objęte specjalną ofertą promocyjną: -500 zł/m2 (cena ofertowa uwzględnia przyznany rabat)! Aktualna oferta wszystkich dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

660 000 zł3 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3000 m w miejscowości Porosły, zaledwie kilka minut od Białegostoku. To idealna oferta dla osób poszukujących terenu o dużym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 578 872 zł73,48 m² 21 487,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prestiż i luksus Poznaj nieruchomość, która redefiniuje pojęcie luksusu w historycznej tkance miasta. Ten przepiękny, dwupoziomowy apartament znajduje się w całkowicie zrewitalizowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł112,87 m² 5 661 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Nieruchomości Sverum ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 112,87 m , położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł69 m² 9 840,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szukasz mieszkania z wygodnym układem pomieszczeń, balkonem i dodatkową przestrzenią do przechowywania? Ta nieruchomość w Borkowie przy ul. Żeglarskiej może być idealną propozycją.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł13 600 m² 12,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeśli marzysz o własnym siedlisku w otoczeniu natury, ta oferta jest dla Ciebie. Przezmark to miejsce, gdzie cisza, przestrzeń i kontakt z przyrodą tworzą idealne warunki do życia.

Szczegóły ogłoszenia

52,08 zł/m²13,44 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal o powierzchni 13,44 m2, jest to jeden z 6 dostępnych lokali. Istnieje również możliwość wynajęcia całej zamkniętej części biurowej o powierzchni ok. 170.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 179 468 zł75,85 m² 15 550 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Mamy przyjemność zaoferować słoneczne i przestronne dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł61 m² 15 721,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż atrakcyjne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 61 m2, usytuowane na parterze kameralnego budynku wielolokalowego w Mierzynie przy ul. Alicji. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł77,86 m² 6 344,72 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Przestronne, czteropokojowe mieszkanie na sprzedaż w zacisznej okolicy niedaleko Galerii Turzyn! Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 77,86 m , zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł57 m² 38,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem prezentujemy Państwu unikatowe, komfortowe dwupokojowe mieszkanie z dużą loggią o powierzchni 57 m 2. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze ogrodzonego bloku ; składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł42 m² 18 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 42,61 m | balkon 10,11m | Kraków Łagiewniki | La Vie House | lipiec 2026 | bez pcc Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,61 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²927 m² 26 883 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Duży lokal handlowo-usługowy w centrum Iławy Świetna lokalizacja - centrum miasta!, duży parking - na 25 samochodów, niska rotacja najemców, idealny pod sklep, market lub usługi Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

124 065 zł919 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wybierz swoją wymarzoną działkę, aby wybudować dom! Przedmiotem sprzedaży są 4 działki przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną zlokalizowane w Sędzinku: 215/42 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł2 000 m² 169,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast klaksonów budzi Cię śpiew ptaków. Otwierasz okno, czujesz zapach sosnowego lasu i wiesz, że to Twoje miejsce na ziemi cisza, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł800 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji dla kupującego - Na nowego właściciela czekają dwie uzbrojone działki budowlane o powierzchni po ok. 800 m kw. każda, położone we wsi Wola Smolana - ok. 6 km od obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł49,49 m² 5 455,65 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49,49 m2, położone na VIII piętrze w wieżowcu w Piotrkowie Tryb., przy ul. Matejki. Duży salon ok. 25 m2, sypialnia, łazienka, wc, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Borzymy

Borzymy,warmińsko-mazurskie

240 000 zł88,50 m² 2 711,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Borzymy, gm. Kalinowo mieszkanie po generalnym remoncie Przestronne 88,5 m : salon z balkonem, 3 niezależne sypialnie, duża kuchnia z jadalnią, łazienka i osobne wc, 2 piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

36,03 zł/m²20,37 m² 734 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 20,37 m2 usytuowany w budynku dworca w Sieradzu przy ulicy Kolejowej 9.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł5 406 m² 46,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Dzień dobry. Zapraszamy na rowijające się osiedle domów jednorodzinnych w Strzelcech Górnych, 20 minut od centrum Bydgoszczy. Na sprzedaż oferujemy ostatnie kilka działek budowlanych (wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł46 m² 15 869,57 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Krasnobrodzkiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł12 535 m² 163,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna we wsi Łukówiec w gminie Karczew powiecie otwockim składająca się z trzech geodezyjnie wydzielonych działek leżących w piątej, szóstej.

Szczegóły ogłoszenia

43,55 zł/m²28,70 m² 1 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 28,7m2- lublin, czechów. Wejście bezpośrednio z ulicy, lokal typu "open space" Zaplecze socjalno-sanitarne, ogrzewanie własne gazowe, wysokość lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł26,30 m² 15 551,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania, które nadąży za Twoim tempem życia, a po godzinach pozwoli odetchnąć? Na ulicy Dworcowej znajdziesz 26,3 m , gdzie logistyczny spryt spotyka się z domowym luzem. Tuż.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł21,20 m² 26 886,79 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż piękne 1-pokojowe mieszkanie blisko Dworca Centralnego. Aleje Jerozolimskie 113/115 Doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy! Dworzec Centralny - 700m Metro Centrum - 1500m Metro.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł38,70 m² 5 142,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: zebrzydowa Pokoje: 3 Powierzchnia użytkowa: 38,7 m2 Piętro: II największe zalety! - Mieszkanie po remoncie - Spokojna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

376 000 zł100 m² 3 760 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowy murowany całorozny domek rod wagowo Polecam na sprzedaż ładnie zagospodarowaną, płaską, dużą działkę rod, o powierzchni około 400m2 położoną na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł58,81 m² 8 484,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjny apartament w nowoczesnym budynku. Nowa cena! Oferta dotyczy lokalu na piętrze! Wysoki standard! Doskonała lokalizacja, bardzo dobra komunikacja i bliskość miasta to dodatkowe atuty.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 643 m² 66,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem oferty jest wyjątkowa działka rolno-budowlana o powierzchni 16,43 ar, zlokalizowana w urokliwej miejscowości Ptaszkowa (gmina Grybów). To, co wyróżnia tę działkę, to jej.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł79,91 m² 8 371,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

NA sprzedaż apartament z 2019 roku Z tarasem w Pile, ul. Ofiar Katynia. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 79,91 m2, a użytkowej 68,21m2, w apartamentowcu, na.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł64,69 m² 13 124,13 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Pięknej na wrocławskich Hubach Będzie to idealna propozycja dla pary, rodziny lub inwestora,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł5 580 m² 116,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt przemysłowo- usługowy o powierzchni około 5800 m2 - Gmina Mełgiew, około 15 km , do granic administracyjnych miasta Lublin, a także około 8 km, od portu lotniczego Lublin! W mpzp,.

Szczegóły ogłoszenia

89 500 zł1 440 m² 62,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Nowym Narcie o powierzchni 0,144 ha (14,4 ara), idealna pod budowę domu w sąsiedztwie las, zabudowa jednorodzinna i dogodny dojazd. Numer działki:.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł1 280 m² 1 203,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Avenue Estate prezentuje działkę budowlaną o powierzchni 1279 m2 w Wilanowie, położoną tuż przy wejściu do Lasu Kabackiego. ***** atuty - Działka objęta mpzp - Bezpośrednie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 592 m² 153,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działki budowlanej W grudzy, 15 km od świeradowa zdroju. Metraż działki 1592 m2, dobrze nasłoneczniona, dookoła dużo zieleni, działka położona na lekkim wzniesieniu, sucha obok.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł190,21 m² 3 943,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:492 m²

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, położonego w spokojnej i cichej okolicy na przedmieściach Bielska Podlaskiego (widowo).

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł134 m² 2 761,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 350 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w Kiepojciach - spokojnej, malowniczej wsi nad jeziorem Przerośl, w gminie Dubeninki. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu lasów, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł5 800 m² 75,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 58 arów, poręba-Żegoty, gmina Alwernia cena: 439 000zł. Lokalizacja: poręba-Żegoty to niewielka miejscowość położona w Polsce, w gminie Alwernia, która charakteryzuje się.